Rozgryź chłopaka, na którego polujesz: Co on ma na myśli, kiedy mówi, że...

Mężczyźni są mistrzami owijania w bawełnę!
Rozgryź chłopaka, na którego polujesz: Co on ma na myśli, kiedy mówi, że...
02.04.2015

Chłopak, którego niedawno poznałaś, owszem – jest uroczy, szarmancki, zabawny – ale kompletnie nie potrafisz go rozgryźć. Z jednej strony zabiega o twoje względy, a z drugiej nie daje po sobie poznać, że zależy mu na związku. A to, co ci mówi, jest pozbawione sensu. Podobnie może być w przypadku trwałej relacji. Pewnie bywają momenty, w których zupełnie nie rozumiesz, co twój partner ma na myśli. Jego komunikaty są niejasne, a czasem wręcz ze sobą sprzeczne. Z naszą pomocą uda ci się prawidłowo zinterpretować to, co usłyszysz od faceta.

„Nie szukam dziewczyny”

Ups, to nie jest dobry prognostyk. Mężczyzna, który na początku znajomości mówi wprost, że nie szuka partnerki, ma jedno na myśli: „Może i szukam, ale nie chcę się wiązać z tobą”. To po prostu łagodniejsza forma kosza. Zwłaszcza że zazwyczaj nie jest łatwo powiedzieć wprost, że nie jesteśmy kimś zainteresowani. Ty zresztą pewnie zachowałabyś się podobnie: zamiast mówić mężczyźnie, który ci się nie podoba, żeby dał ci spokój, możesz powiedzieć, że zwyczajnie nie szukasz faceta. Prościej? Na pewno. Życzymy ci zatem, żebyś nigdy tego nie usłyszała od mężczyzny. Chłopak, który straci głowę dla kobiety, po prostu będzie chciał z nią być.

związek

„Wolę wolne związki

Być może znasz to z autopsji – jesteście ze sobą już od paru lat, mieszkacie razem i planujecie wspólną przyszłość, aż tu nagle, jak grom z jasnego nieba, spada na ciebie jego miażdżąca deklaracja, że woli być w wolnym związku. To znaczy? Przede wszystkim to, że ten facet ani myśli brać ślub. Nie dla niego poważne oświadczenia i zobowiązania. Poza tym przyzwyczaił się do swojego wygodnego życia i nie zamierza nic w nim zmieniać. Ślub to w jego mniemaniu niepotrzebne wydatki, stres i związane z tym konsekwencje. Jego poglądów prawdopodobnie nie zmieni również dziecko – bo co za problem wychowywać je w wolnym związku? Jeśli zależy ci na ślubie, koniecznie z nim o tym pogadaj, nim będzie za późno!

związek

„Nie chodzi o ciebie, tylko o mnie”

Nie będziemy cię oszukiwać: ma na myśli coś dokładnie odwrotnego. Ten mężczyzna nie potrafi ci szczerze powiedzieć, co mu leży na sercu i dlaczego coś w waszej relacji mu nie odpowiada (może po prostu zrozumiał, że szuka kogoś innego?). Tylko nabiera wody w usta, biorąc winę na siebie. Nie myśl, że to wspaniałomyślne z jego strony. Trzeba to raczej nazwać tchórzostwem. Lepiej zapytaj tego faceta prosto z mostu, co mu leży na wątrobie i czy widzi sens w waszej znajomości. Jeśli zacznie kręcić, pokaż mu, kto z waszej dwójki nosi spodnie.

związek

„Nie mam szczęścia w miłości”

Usłyszałaś to niedługo po poznaniu faceta? Wygląda na to, że to romantyk, który szuka prawdziwego uczucia, ale do tej pory lokował je w nieodpowiednich kobietach. Mówiąc te słowa, ten chłopak wcale ci się nie żali i nie próbuje wzbudzić w tobie litości. Wręcz przeciwnie – zwierza ci się, ponieważ uważa cię za wyjątkową kobietę i ma wobec ciebie plany. Poświęć mu trochę uwagi i go wysłuchaj. To prostolinijny facet, który nie ma złych zamiarów. Ale jeśli nie szukasz stałego związku, lepiej w porę go przystopuj. Zanim się zaangażuje i złamiesz mu serce.

związek

„Zasługujesz na kogoś lepszego”

On chce, żebyś myślała, że jest z niego facet na poziomie, który troszczy się o twoje szczęście. Zanim uwierzysz w to, jak cudownym jest mężczyzną, zwolnij trochę. Bo jedyne, o co naprawdę troszczy się ten chłopak, to jego własna wygoda i dobre samopoczucie. Mówi tak, bo chce zakończyć waszą znajomość. Ale znowu tchórzy. I woli, żebyś na koniec miała o nim jak najlepsze zdanie. Nie daj się na to nabrać i spytaj go, po co właściwie ci to mówi. Nie pozwól, aby owijał w bawełnę. Jeśli chce zwinąć żagle, niech ma odwagę ci to powiedzieć. Pamiętaj, że prawdziwego faceta poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy.

związek

„Zróbmy sobie przerwę”

To zdanie można zinterpretować co najmniej na dwa sposoby. Pierwszy oznacza, że facet naprawdę potrzebuje przerwy w związku. Z różnych powodów – rutyny, która go przerosła, monotonii, znudzenia. Drugi sposób interpretacji może pociągać za sobą poważniejsze konsekwencje. Kiedy mężczyzna mówi, że potrzebuje przerwy, może po prostu chcieć zakończyć związek. Ale boi się powiedzieć ci o tym prosto w twarz, dlatego stosuje metodę uniku. Nie załamuj się – to jeszcze nie koniec świata. Aby mieć jednak pewność, na czym stoisz, zapytaj swojego partnera, dlaczego myśli o przerwie i czy jego zdaniem to naprawdę konieczne. Szybko odkryjesz, czy chce tylko wszystko sobie poukładać, czy czmychnąć gdzie pieprz rośnie.

 

związek

„Potrzebuję więcej przestrzeni”

Gdy mężczyzna mówi coś takiego, wiele kobiet słyszy wtedy: „mam cię dość, odchodzę, z nami koniec”. Spokojnie, to również nie powód do rozpaczy, chociaż facet nie mówi tego bez powodu. Z dużym prawdopodobieństwem partner chce ci zakomunikować dokładnie to, co właśnie ci powiedział – że potrzebuje w związku więcej miejsca i czasu dla siebie oraz luzu. Pamiętaj, że bycie z kimś nie oznacza spędzania ze sobą każdej sekundy. W dojrzałym związku i kobieta, i mężczyzna mają swoje sprawy, zainteresowania, obowiązki. W końcu nawet tort w nadmiarze może się przejeść, czy nie? Jeśli twój facet twierdzi, że potrzebuje więcej przestrzeni, to znaczy, że powinnaś mu ją dać. Biegnij na zakupy sama – to będzie pierwszy krok, aby odpowiedzieć na jego komunikat. I doceń czas spędzany wyłącznie w pojedynkę.

 

Komentarze (7)

Ocena: 4.71 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2015 14:28
Zawsze ciężko było mi być samej. Dlatego kiedy zostałam porzucona długo nie mogłam się pozbierać. Dzięki rytuałowi miłosnemu z urokmilosny24.pl odzyskałam ukochaną osobę. Wiem że wielu może to skrytykowac, ale gdyby nie to nie wiem czy bym przezyła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2015 20:40
bardzo głupi artykuł. nie pozdrawiam.
odpowiedz
Agnieszka (Ocena: 5) 02.04.2015 14:22
Chcesz poznać kogoś fajnego? Dużo ciekawy osób już zarejestrowało się na darmowym portalu randkowym dyskoteka.co. Warto zajrzeć :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 09:51
Właśnie to wszystko usłyszałam od mojego faceta jak mnie rzucał
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 02.04.2015 08:09
Przeczytałam "pogryź" zamiast "rozgryź" i miało to więcej sensu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo