7 oznak, że wciąż nie zapomniałaś o swoim byłym...

Często oszukujemy same siebie, że przeszłość i ta konkretna osoba nie mają już dla nas znaczenia. Czy jednak tak jest w rzeczywistości?
7 oznak, że wciąż nie zapomniałaś o swoim byłym...
30.03.2015

Jedyne, co potrafi uleczyć złamane serce, to czas. Na pewno słyszałaś to już wiele razy. Kwestia sporna dotyczy jednak ilości czasu, jakiej potrzebujemy, aby zapomnieć o kimś, kogo bardzo kochałyśmy. W niektórych przypadkach wystarczy kilka tygodni, w innych zaś rok czy dwa to wciąż za mało. Nie da się bowiem w żaden sposób wyłączyć uczuć i przestać tęsknić w jednej chwili. Te emocje są całkowicie poza naszą kontrolą. Często więc oszukujemy same siebie, powtarzając, że przeszłość i ta konkretna osoba nie mają już dla nas znaczenia. Czy jednak tak jest w rzeczywistości?

1. Z pozoru jesteś zainteresowana każdym, a tak naprawdę nikim

Gdy pragniesz usilnie o kimś zapomnieć, nagle wydaje ci się, że wszyscy wokół są atrakcyjni. Umawiasz się na niezliczoną ilość randek, które jednak kończą się fiaskiem, bo za każdym razem wynajdujesz milion powodów, dla których potencjalny kandydat do ciebie nie pasuje. Brzmi znajomo? Niestety, póki nie uporasz się z przeszłością i nie otworzysz na nowe znajomości, nie znajdziesz sobie nikogo. 

 

 

para

4. Nadal wiesz, że zrobiłabyś dla niego wszystko

I możliwe nawet, że nadal mu pomagasz, gdy on o to poprosi. I choć nie ma nic złego w udzielaniu wsparcia, nigdy nie odetniesz się od niego i nie ruszysz dalej, jeśli będziesz wciąż przejmować się jego problemami.

 

para

5. Czasami zapominasz o tym, że nie jesteście już razem

Oczywiście wiesz, że rozstaliście się już jakiś czas temu. Mimo to czasami nieświadomie o tym zapominasz. Gdy słyszysz, że twojemu byłemu przydarzyło się coś dobrego, czujesz radość i dumę. Często też marzysz o nim. W tych wizjach wciąż jesteście razem. Gdy jednak powracasz myślami do rzeczywistości, znów czujesz ból.

 

 

para

7. Myślenie o tym, co się stało, wciąż sprawia ci ból

Sama tak naprawdę wiesz, czy udało ci się już ruszyć dalej, czy wciąż tkwisz w przeszłości. Wciąż jesteś o niego zazdrosna, interesujesz się nim i uważasz go za ideał faceta? W takim razie w kwestii uczuć nadal nic się nie zmieniło. Niestety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

para

2. Przekonujesz samą siebie każdego dnia, że ten etap masz już za sobą

Każdego dnia rano powtarzasz sobie, jakim idiotą jest twój były, przekonujesz siebie, że wasz związek i tak od początku skazany był na porażkę, a także dodajesz, że on nie był ciebie wart. I choć te wszystkie rzeczy z pewnością są prawdą, gdyby naprawdę już ci na nim nie zależało, nie musiałabyś przekonywać samej siebie do niczego. Wiedziałabyś to od razu. 

 

para

6. Gdy przydarzy ci się coś dobrego, pragniesz najpierw opowiedzieć o tym jemu

To często jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń. Twój eks był prawdopodobnie także twoim najlepszym przyjacielem, z którym dzieliłaś wszystkie smutki i radości dnia codziennego. Straciłaś więc nie tylko chłopaka, ale także przyjaciela. Jeśli pomimo rozstania, on wciąż jest pierwszą osobą, do której pragniesz zadzwonić z ekscytującymi wieściami, to znak, że wciąż o nim nie zapomniałaś.

 

 

para młoda

3. Wciąż o nim myślisz

Łapiesz się na tym, że wciąż choć raz w ciągu dnia wracasz myślami do swojego eks? Nie udawaj, że te myśli pozbawione są ładunku emocjonalnego, bo tak nie jest. Niestety, prawdopodobnie jeszcze o nim nie zapomniałaś.

 

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 4.93 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2020 23:52
Polecam szczerze dobrą stronę z opiniami - urokmilosny24.pl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2020 11:35
Ja pomoc znalazłam na stronie magicznerytualy.pl
odpowiedz
elaaa (Ocena: 5) 13.02.2020 00:45
Sprawdźcie energiaduchowa.pl/rytual-milosny-archaniolow/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2020 22:05
Polecam urokimilosne.fora.pl
odpowiedz
Hey (Ocena: 5) 30.10.2019 10:08
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( [email protected] com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +2348104102662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie