Czy ON chce odejść do INNEJ?

7 sygnałów, które świadczą o tym, że on rozgląda się za nową dziewczyną.
Czy ON chce odejść do INNEJ?
27.03.2015

Kobiety dzielą się na dwie grupy. Jedne wolą wiedzieć wcześniej, co partner planuje względem nich, a drugie żyją z dnia na dzień, nie przejmując się tym, co przyniesie jutro. O ile pierwsze są w stanie przygotować się na rozczarowania i zawody miłosne, o tyle pozostałe nie mają takiej możliwości. Z dnia na dzień wali im się cały świat. Facet odchodzi do innej, a one zostają same ze złamanym sercem.

Nie chcesz dla siebie takiego scenariusza? W takim razie uważnie obserwuj swojego partnera. Być może on lada moment planuje odejść i znaleźć sobie inną dziewczynę. Rozgryź go wcześniej i przygotuj się psychicznie na to, co wkrótce nastąpi. Kiedy nadejdzie najgorsze, będziesz silniejsza. A może uda Ci się w porę zawalczyć o partnera i zapobiec rozstaniu?

zdrada w związku

Nie po drodze mu do waszego domu

Wspólne mieszkanie jest wspaniałe, jeśli w związku wszystko gra. Robi się znacznie gorzej, gdy zaczynają się problemy i zwątpienie w to, co łączy kobietę i mężczyznę. Mężczyzna, który wraca z pracy do domu kilka godzin, nie wróży niczego dobrego. Jeśli on ma setki pomysłów na to, jak i gdzie spędzić wieczór, byle tylko nie siedzieć w domu (w którym ty jesteś), raczej nie jest zaangażowany w wasz związek. Zakochany facet kocha swój dom i chętnie do niego wraca, bo wie, że czeka na niego wybranka!

zdrada w związku

Przestał się starać

Kiedyś był czuły, męski, zawsze prawił ci komplementy. Wysyłaliście sobie słodkie SMS-y i e-maile, on kupował ci kwiaty, a ty codziennie robiłaś się dla niego na bóstwo. W końcu czar prysł. Nie zależy mu na niczym, nie ma mowy o czułości z jego strony czy drobnych niespodziankach. Zapomina o ważnych datach, zaniedbuje cię, zachowuje się jakby miał wszystko „gdzieś”. Uwaga! Wygląda na to, że nie zależy mu już na waszym związku i będzie mu wszystko jedno, czy się rozstaniecie.

zdrada w związku

Nie chce się kochać

Konfrontacja tego, co było na początku z tym, jak teraz wygląda twój związek, to najlepszy sprawdzian stanu uczuć. Dlatego nie ma zmiłuj – jeśli w pierwszych miesiącach wasz seks był obłędny i dosłownie nie wychodziliście z łóżka, a teraz on odwraca się do ciebie plecami albo zasłania się zmęczeniem, to znak, że coś jest nie tak. Pamiętaj, że życie erotyczne zwykle jest odzwierciedleniem całego związku. Facet, który nie chce się kochać ze swoją kobietą lub – co gorsza – odmawia jej, jest już jedną nogą poza związkiem. Albo ją zdradza. Chcesz mieć pewność, czy on naprawdę czeka na rozstanie? Zaproponuj wprowadzenie do waszej sypialni erotycznych gadżetów albo seks poza domem. Jeżeli się na to nie zgodzi (nieważne z jakiego powodu), lepiej odejdź, zanim on zrobi to pierwszy.

zdrada w związku

Nie dotrzymuje słowa

Mieliście imprezę rodzinną, a on po prostu na nią nie przyszedł, wymyślając żałosną wymówkę. Obiecał, że zrobi za ciebie coś ważnego, a nie wywiązał się z zadania. Miał pomóc tobie lub bliskiej ci osobie, a wystawił was do wiatru... Jeżeli taka sytuacja miała miejsca kilka razy, uważaj, bo najprawdopodobniej on chce wziąć nogi za pas. Niesłowność to jeden z niezawodnych sygnałów świadczących o jego planach zwinięcia żagli. Na mężczyźnie każda kobieta musi polegać jak na Zawiszy. A nie może polegać, gdy jemu nie zależy na związku. Jest jeszcze gorzej, kiedy on nie dotrzymuje słowa i nie czuje się winny. Facet, który chce odejść, może nawet próbować wzbudzić w tobie wyrzuty sumienia, że się go... czepiasz. Damy ci dobrą radę: szkoda zdrowia dla takiego towarzysza życia.

zdrada w związku

Koledzy stali się ważniejsi

Nie wraca po pracy do domu, ma dla ciebie bardzo mało czasu, bo czekają na niego kumple, nagle przestał ci mówić, co u nich słychać i obraża się na każde gorzkie słowo wypowiedziane pod ich adresem. Mamy złą wiadomość - koledzy stają się ważniejsi, jeśli facetowi przestaje zależeć i na związku, i na dotychczasowej partnerce. Bo gdy mężczyzna, nawet największy hulaka, się zakochuje, absolutnie wszystko idzie w odstawkę. Zauroczony facet po prostu nie czuje potrzeby, żeby spędzać czas z kolegami przy piwie. Woli dzielić go z ukochaną. Ale kiedy pierwsze miejsce w jego życiu znowu zaczynają zajmować koledzy (a może inna kobieta), może to oznaczać, że on ma ważniejsze sprawy na głowie niż brnięcie w wasz związek.

zdrada w związku

Nie chce rozmawiać o przyszłości

Kiedyś wasze rozmowy o ślubie czy dzieciach może i nie były do końca poważne, ale miały swój urok. Z czasem uczyniliście kolejne istotne kroki: zaręczyliście się albo zamieszkaliście razem. Planowanie przyszłości jest naturalną konsekwencją stałego związku dwojga kochających się ludzi. Mężczyzna, który unika takich rozmów oraz deklaracji jak ognia, nie myśli o związku poważnie. Albo przestał myśleć. Żeby go sprawdzić, sama zacznij rozmowę o tym, co z wami będzie. Wykręcanie się od odpowiedzi, zasłanianie się zbyt młodym wiekiem czy chęcią zarobienia pieniędzy, albo w ogóle zbagatelizowanie takiej dyskusji wyraźnie świadczy o tym, że ten facet jest już na wylocie.

zdrada w związku

Ma coraz więcej sekretów

Nagle zaczęło mu przeszkadzać, że znacie swoje internetowe hasła. Ma pustą skrzynkę wiadomości w komórce. Często rozmawia przez telefon i denerwuje się, gdy pytasz z kim. Nie zwierza ci się, nie pyta o radę, nie szuka wsparcia i pomocy. Stał się zamknięty w sobie. Zmienił się. Kochana, być może cię zdradza i z dużym prawdopodobieństwem chce odejść. To typowy tchórz, który z tobą nie zerwie, ale zrobi wszystko, żebyś go znienawidziła. Dlatego zamiast się męczyć, lepiej spakuj jego rzeczy i... adieu!

Komentarze (22)

Ocena: 4.91 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 02:00
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.
odpowiedz
mery (Ocena: 5) 29.03.2015 00:18
wszystkie punkty idealnie dopasowane do mojej sytuacji...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 00:11
wszystko się zgadza, niestety. a do ostatniego dnia myślałam, że jesteśmy bardzo zakochani ( on tak udawał ). także dziewczyny NIGDY nie oszukujcie się, będzie bolało bardziej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2015 11:31
U mnie wszystko pasuje,chociaż wg mojego już eks nikogo nie miał i to ja pewnie mam kogoś na oku.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2015 22:24
Masz zamiar wszędzie to teraz wklejać ? Ujmujące że aż na tyle Cię stać (moc sarkazmu) ... A jeśli jesteś zawziętym heretykiem by tym zawracać głowę innym (np. autorom tego portalu lub czytelnikom)... To teraz, specjalnie dla Ciebie ...Starcie z rzeczywistością... Człowieku NIE nawrócisz całego świata takimi WKLEJKAMI ! A to czy ktoś czyta Biblię i się do niej stosuję to Jego indywidualna sprawa...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo