Sprytne sztuczki, dzięki którym KAŻDY FACET będzie Twój (Żaden Ci się nie oprze!)

Jak zostać prawdziwą mistrzynią FLIRTU? Dzięki tym trikom podryw będziesz miała w małym paluszku!
Sprytne sztuczki, dzięki którym KAŻDY FACET będzie Twój (Żaden Ci się nie oprze!)
08.03.2015

Umiejętność flirtowania tak naprawdę opiera się na pewności siebie. Seksowny makijaż, obcisła sukienka czy koronkowa bielizna to sprawy drugorzędne. Jak jednak zwrócić na siebie uwagę faceta, aby uniknąć kiczowatego efektu i zażenowania? Znamy kilka sztuczek! Przy czym nasze porady podzieliłyśmy na dwie kategorie - twarzą w twarz, a także online, dzięki czemu będziesz mogła wykorzystać je w obu tych sytuacjach.

TWARZĄ W TWARZ

1. Po prostu zacznij rozmowę

Zamiast czekać, aż facet zrobi pierwszy krok, podejdź do niego. Od czego powinnaś zacząć rozmowę? Nie szukaj w swojej pamięci sztampowych tekstów, tylko zapytaj o to, co naprawdę cię interesuje - jakiego drinka pije; skąd zna gospodarza imprezy; od jak dawna bierze udział w tego typu eventach? 

 

czerwona bluzka

6. Nie staraj się być seksowna

Jeśli czujesz się dobrze sama ze sobą, mężczyzna na pewno to zauważy. Jeśli będziesz udawać - także. Dlatego bądź naturalna!

 

Candice Swanepoel

5. Jak być pewną siebie?

Mów o tym, co kochasz robić i o swoich zainteresowaniach. Dzięki temu od razu poczujesz się swobodniej. I zadawaj pytania! Umiejętność słuchania jest szalenie istotna.

 

Candice Swanepoel

8. Nie przesadzaj z seksapilem

Rzeczywistość wirtualna sprawia, że przekraczamy pewne granice. Czasemi także granice dobrego smaku. We flirtowaniu nie chodzi o to, aby być oczywistym. Dlatego nie przesadź z podtekstami! Upewnij się także, że to twój rozmówca jest ich inicjatorem. To facet powinien tutaj grać pierwsze skrzypce.

 

 

Candice Swanepoel

2. Komplementy stanowią doskonały sposób na flirt

Jeśli zauważysz jakiś szczegół, który ci się podoba, powiedz komplement na jego temat. To może być część ciała czy fragment garderoby. Powiedz to z figlarnym uśmiechem. O ile jesteś autentyczna, komplementy mogą naprawdę pomóc ci w kontakcie z mężczyznami.

 

Candice Swanepoel

3. Przyznaj się do swojej nieśmiałości

Nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś. Jeśli nie należysz do kokietek, nie staraj się być taka na siłę. Właściwie, mówiąc o swojej nieśmiałości, możesz przełamać lody między tobą a potencjalnym facetem. Wtedy on także będzie mógł pozwolić sobie na odrobinę nerwów.

 

modelka

4. Nie pytaj o szczegóły życia prywatnego

Unikaj tematów ściśle prywatnych i niewygodnych. Jeśli widzisz, że twój rozmówca się denerwuje, nie drąż dalej. Poza tym przy pierwszej okazji nie pytaj o sekrety z niezbyt udanego dzieciństwa czy o wady byłej. 

 

Candice Swanepoel

ONLINE

7. Kieruj się tymi samymi zasadami, co w realu

Przede wszystkim, nie zastanawiaj się kilka godzin, zanim odpiszesz na wiadomość. Staraj się robić to naturalnie, tak jakbyście rozmawiali na żywo. 

 

Taylor Hill

9. Krótko

Najlepszym sposobem na flirtowanie online są raczej krótkie, zabawne wiadomości. W wielu przypadkach bywa tak, że długie wywody stają się po prostu nudne, a przecież chodzi o to, aby zainteresować kogoś, kto cię nie widzi, samym słowem.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (9)

Ocena: 4.44 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2015 13:31
Widzę, że ktoś tu chce zdyskredytować Panią która naprawdę pomaga ludziom....ja również dzięki niej odzyskałam meża. Powiem więcej korzystałam wcześniej z kilku różnych "rytualistek" i żadna mi nie pomogła, dopiero dzięki Pani z urokmilosny24.pl mój Marek do mnie wrócił.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2015 19:00
Uwaga kobieta z urokmilosny24.pl wyłudza pieniądze, mnie naciągnęła na 600zł i brak kontaktu, nie odprawia żadnych rytuałów tylko śmieje się z naiwniaków. przestrzegam!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2015 13:37
Zawsze ciężko było mi być samej. Dlatego kiedy zostałam porzucona długo nie mogłam się pozbierać. Dzięki rytuałowi miłosnemu z urokmilosny24.pl odzyskałam ukochaną osobę. Wiem że wielu może to skrytykowac, ale gdyby nie to nie wiem czy bym przezyła.
odpowiedz
waffen99 (Ocena: 1) 10.03.2015 16:49
Jak tak będziecie radzić tym dziewczynom to popadną w staropanieństwo :) Chcesz faceta to użyj całego arsenału a nie pistolecików na kapiszony.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 09.03.2015 12:05
Dupa tam, stosuje te "sztuczki" i mam wrażenie że bliżej mi do friendzone niż do związku
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo