7 cech niedojrzałego FACETA (Zrób sobie przysługę i odejdź pierwsza)

Związek z takim mężczyzną nie ma sensu.
7 cech niedojrzałego FACETA (Zrób sobie przysługę i odejdź pierwsza)
02.03.2015

Chyba nikogo nie zdziwi teza, mówiąca o tym, że kobiety dojrzewają emocjonalnie szybciej niż mężczyźni. I choć wiele z nas uwielbia spontaniczność, chłopięcy urok i umiejętność zabawy, na co dzień potrzebujemy także stabilizacji i dojrzałego podejścia do wspólnego życia. Tylko dzięki temu mamy gwarancję, że uda nam się zbudować coś trwałego. Czy jednak twój mężczyzna ma zadatki na przyszłą odpowiedzialną głowę rodziny? Czy raczej jest typem wiecznego lekkoducha? Tego drugiego można bowiem łatwo rozpoznać...

1. Jesteś jego dziewczyną tylko wtedy, kiedy on tego chce

Czasami przedstawia cię jako swoją dziewczynę, innym razem zaś jako przyjaciółkę. To zależy bowiem od tego, do kogo się zwraca. Jeśli do pięknej kobiety, stara się zostawić sobie otwartą furtkę.

Kochana, rzuć go. Nie warto marnować czasu na kogoś, kto nie jest pewny, czego chce. On na pewno jeszcze przez długi czas nie będzie gotowy na poważny związek. 

 

para

2. Jesteś jego pierwszą "poważną" dziewczyną

To oznacza, że on nie zna różnicy pomiędzy dziewczyną a kobietą. Nie wie też, jak rozwiązuje się konflikty w dojrzały sposób. Od ciebie zależy czy chcesz poświęcić swój czas, aby go tego nauczyć.

para

3. Nie stara się być dla ciebie wsparciem

Potrzebujesz wsparcia kogoś, komu będziesz mogła się wygadać? Jeśli twój facet okazuje ci minimum empatii, a przy tym wyolbrzymia własne problemy i uważa, że zawsze powinnaś być przy nim, uciekaj. To jeszcze chłopiec, który nie chce i nie potrafi zadbać o kobietę.

para

4. Duma ważniejsza niż związek

Jeżeli on nigdy nie potrafi przyznać się do błędu ani przeprosić, oznacza to, że ważniejsza jest dla niego własna duma niż dobro waszego związku. A co jest dla ciebie ważne? No właśnie.

para

5. Nie ma żadnych ambicji

Umówmy się - dojrzali mężczyźni mają ambicje, pragną coś osiągnąć. Zaś chłopcy chcą się jedynie bawić. Najgorsze jest to, że istnieje bardzo mała szansa na to, że to kiedykolwiek się zmieni. Dlatego zastanów się, czy chcesz być z kimś, kogo zawsze będziesz musiała wspierać - finansowo, emocjonalnie itd.

dłonie

6. Brak komunikacji

On unika konfrontacji, nie ma żadnych argumentów i nie potrafi rozmawiać? W każdym związku zdarzają się konflikty. Siła relacji zależy jednak od umiejętności ich rozwiązywania. Jeśli twój facet to uniemożliwia, nie ma sensu całe życie się kłócić.

 

para

7. Poczucie winy

Niedojrzały mężczyzna zrobi wszystko, aby obwinić ciebie o rozpad związku i brak uczuć z jego strony. Zostawi cię lub sprawi, że sama będziesz chciała z nim zerwać. To zaś doprowadzi do tego, że będziesz czuła się winna. Zrób sobie więc przysługę i odejdź pierwsza.

 

Komentarze (30)

Ocena: 4.47 / 5
Matleo (Ocena: 1) 29.05.2018 12:27
radzicie kobietom to co kiedyś facetom? zmieniaj i traktu wszystkich byle jak aż zostaniesz sama? Tak mnie traktowała właśnie była dziewczyna, która chciała coś lepszego i takiego sposobu traktowania uczycie innych ludzi?
odpowiedz
Koles (Ocena: 5) 21.04.2018 15:43
Kobiety nie czytajcie takich pierdół.Wmawiają nam wmawiają wam.Niedojrzały to taki,sraki i owaki. 7 cech świadczących o niedojrzałości.Gdyby 30 lat brano je pod uwagę to by mnie nie było.Stary do dziś gra na kompie i kariery nie zrobił.Więc nie nadawał się?Co wy wbijacie do głowy ludziom a singli i samotnych coraz więcej szerzy się egoizm.Obudź się Polsko!!!
odpowiedz
KontrolerZTM (Ocena: 5) 16.02.2018 21:11
No i co mam na to poradzić że jestem niedojrzały
odpowiedz
sdf (Ocena: 5) 16.07.2017 14:18
"Dlatego zastanów się, czy chcesz być z kimś, kogo zawsze będziesz musiała wspierać - finansowo, emocjonalnie" Ale facet to ma wspierać nie? I to jest najlepszy argument na to, że kobiety chcą facetów jedynie wykorzystywać. Bo WSPARCIE działa tylko w jedną stronę. Związek to wsparcie dziewczyny przez faceta. I TYLKO W TĄ STRONĘ.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.07.2017 14:12
Czyli facet dla kobiety ma być pocieszycielem, kobieta dla niego nie. Facet ma dawać prezenty i kasę i być na każde zawołanie. A jak facet nie spełnia tych cech to nie się wynosi. Cały ciężar związku ma spaść na faceta. No to nic dziwnego, ze kobiety nie mogą sobie facetów znaleźć.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo