8 zachowań, przez które facet traci do kobiety szacunek (CZARNA LISTA)

Zobacz, czego powinnaś unikać, jeśli nie chcesz być źle postrzegana.
8 zachowań, przez które facet traci do kobiety szacunek (CZARNA LISTA)
20.02.2015

Od mężczyzn, którzy nie szanują kobiet, każda z nas powinna trzymać się jak najdalej, ponieważ respekt to podstawa każdej międzyludzkiej relacji. Czasami jednak nasze zachowanie sprawia, że nawet najbardziej wrażliwy i czuły facet, poczuje się urażony i straci resztki zaufania oraz szacunku.

Zobacz, czego powinnaś unikać, jeśli nie chcesz być źle postrzegana.

1. Nie bierz wszystkiego na siebie

Jeśli będziesz na każde zawołanie faceta, on w końcu przestanie się starać. Nie musisz o niego dbać jak mama, bo oboje jesteście dorosłymi, niezależnymi jednostkami. Ta zasada działa nie tylko w związku, ale również w relacjach z nieznajomymi. Nie możesz pozwolić, aby inni wykorzystywali twoją uprzejmość, a niekiedy wręcz naiwność i wchodzili ci na głowę. Masz przecież swoje życie i własne obowiązki!

 

vogue editorial

8. Nie porównuj się do innych...

Szczególnie na jego oczach. Pytania typu `kochanie, czy ona jest ode mnie szczuplejsza` możesz sobie darować tak szybko, jak tylko przejdą ci przez myśl. Wyobraź sobie, że twój partner nieustannie pyta, czy jego biceps jest większy od mięśni twojego kolegi z pracy. Na początku wydawałoby ci się to zabawne, ale po paru dniach miałabyś dosyć, prawda?

 

 

vogue editorial

2. Nie maluj się za mocno

Mężczyźni naprawdę potrafią dostrzec nasze naturalne piękno, ale kiedy nie jesteś pewna siebie i próbujesz dosłownie zatuszować to grubą warstwą makijażu, sprawiasz tylko wrażenie zdesperowanej. A tego faceci naprawdę nie lubią.

 

vogue editorial

7. Nie podnoś głosu

Kiedy brakuje nam argumentów, zaczynamy podnosić głos. Niestety, przynosi to dokładnie odwrotny skutek do zamierzonego. Jeśli nie wiesz co powiedzieć, zakomunikuj, że musisz przemyśleć tę kwestię i zakończ rozmowę. Bez emocji i krzyków.

 

vogue editorial

3. Nie bądź płaczką

Cóż, Anna Wintour najwyraźniej ma męski pierwiastek odpowiedzialny za sukces, bo podobnie jak faceci nie znosi, kiedy ktoś w jej towarzystwie płacze. Takie zachowanie nie sprawia, że ktoś rozczuli się nad tobą i poklepie po ramieniu. Tracisz szacunek ludzi, ponieważ zaczynają traktować cię jak niedojrzałą i nieprzystosowaną społecznie małolatę. Nie dopuszczaj do skrajnych sytuacji, kiedy puszczają ci nerwy.

 

vogue editorial

4. Nie tłumacz się

Jasne, popełniłaś błąd, a teraz szukasz winnych. Jeśli wiesz, że wina definitywnie leży po twojej stronie, nie owijaj w bawełnę tylko przyznaj się do porażki. Jesteśmy ludźmi i każdy z nas miewa gorsze dni. Tłumaczenie się naprawdę nic nie da, a sprawi, że będziesz postrzegana jako niedojrzała. Przeproś i powiedz, że w przyszłości będziesz ostrożniejsza.

 

vogue editorial

5. Nie musisz słuchać każdej rady swojego faceta

Jasne, on lubi, kiedy nosisz sukienki, ale jeśli masz ochotę na wygodne boyfriendy, nie ograniczaj się do jego wymagań. Załóż sukienkę, kiedy wychodzicie razem na randkę. Zawsze powinnaś słuchać przede wszystkim siebie, chyba że jego rady są naprawdę pomocne, wtedy nie obawiaj się pytać go o różne palące problemy. On też jest po to, żeby cię wspierać!

 

vogue editorial

6. Zapomnij o awanturach

Dorośli ludzie rozmawiają - to dzieci wpadają w histerię i urządzają awantury. Trzymaj swoje emocje na wodzy, w przeciwnym razie nikt nie będzie miał do ciebie szacunku.

 

Polecane wideo

Komentarze (30)

Ocena: 4.07 / 5
Facet (Ocena: 1) 20.11.2017 08:41
Co za gówno. Trzymajcie się tych zasad jeśli chcecie stracić szacunek z miejsca.
odpowiedz
1 (Ocena: 1) 28.08.2017 15:27
bzdury , dla wyemancypowanych panienek ... Rady dla niedowartościowanych dziewczyn które na swoich partnerów życiowych wybierają mięśniaków .
odpowiedz
Pinokio (Ocena: 5) 22.06.2017 11:02
pkt 9. Nie bądź szmatom
zobacz odpowiedzi (1)
Wojtas (Ocena: 5) 30.09.2016 01:54
Bzdury, każdy kobieta traci szacunek w oczach mężczyzny, gdy jest łatwa. Oczywiście faceci lubią sobie z takimi poużywać, ale mają je za penery i ich nie szanują. Jak jesteś gościnna w kroku i chętnie bierzesz to buzi to oczywiście facet z tego skorzysta ale będzie miał cię za szmatę. Na żonę każdy szuka porządnej kobiety. W filmie ,, Depresja gangstera" jest scena, w której De Niro mówi, że żona pewnych rzeczy nie może robić ustami, gdyż całuje jego dzieci.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 18:03
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie