8 ważnych cech, które sprawiają, że facet nie chce odejść do innej

Posiadasz je wszystkie?
8 ważnych cech, które sprawiają, że facet nie chce odejść do innej
18.01.2015

Czasami zakochujemy się z wzajemnością od pierwszego wejrzenia, ale bywa również tak, że uczucie kiełkuje stopniowo, nabierając mocy z każdym kolejnym, wspólnie spędzonym dniem. Na początku każdy związek wydaje się idealny. Dopiero z czasem okazuje się, że nasz partner – oprócz wielu zalet – ma również wady.

Jeśli jednak kobieta posiada 8 konkretnych cech, jej mężczyzna nie będzie chciał odejść do innej. Przeczytajcie naszą listę i napiszcie w komentarzach, ile z tych cech posiadacie Wy.

bar refaeli

Jest wierna

Mogłoby się wydawać, że mężczyznom w ogóle nie zależy na tym, by słyszeć od dziewczyny czułe słówka i komplementy. Nic bardziej mylnego. Każdy z nich chce na każdym kroku czuć się kochany przez swoją wybrankę. Facet musi mieć pewność, że jest dla swojej kobiety najważniejszy i jedyny. Nawet jeśli wzbudzacie w sobie raz na jakiś czas zazdrość, chłopak pragnie być w twoim życiu tym jedynym.

bar refaeli

Potrafi pójść na kompromis

Upór i asertywność to bardzo ważne cechy, ale dla facetów najważniejsza jest u kobiet wyrozumiałość. Ważne, by ich partnerka potrafiła pójść na kompromis w kluczowych kwestiach, zamiast trzymać się kurczowo własnego zdania w myśl zasady „tak będzie, bo ja tak chcę”. Nie chodzi przy tym o to, byś ustępowała mężczyźnie na każdym kroku. Staraj się raczej wysłuchać jego argumentów i postaraj się rzeczowo przedstawić swoje. W ten sposób łatwiej dojdziecie do konsensusu.

bar refaeli

Jest silna, ale wciąż kobieca

Jeżeli mężczyzna widzi, że jego kobieta nie panikuje w kryzysowej sytuacji, tylko racjonalnie stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, będzie chciał z nią być do końca życia. Taka partnerka to skarb! Nie płacze z byle powodu, nie lamentuje, tylko bierze się w garść i stara się zaradzić problemom. Ważne jednak, by nie była na okrągło taką Zosią Samosią. Każdy facet chce czuć się potrzebny własnej kobiecie, dlatego ważne, byś mimo silnego charakteru, wciąż była maksymalnie kobieca. Poproś ukochanego o wbicie gwoździa, naprawę kranu czy przyniesienie ciężkich zakupów, a potem nie zapomnij szepnąć mu z wdzięcznością: „I co ja bym bez ciebie zrobiła?”.

bar refaeli

Jest namiętna

Żaden facet nie wytrzyma długo z kobietą, która jest piękna, mądra i opiekuńcza, ale… kiepska w łóżku. Seks jest jednym z najważniejszych elementów udanej relacji damsko-męskiej. Ostatnią, ale wcale nie najmniej istotną cechą partnerki idealnej, jest więc namiętność. Nigdy nie dawaj ukochanemu do zrozumienia, że zgadzasz się na igraszki tylko po to, by dał ci święty spokój. Nie popadajcie również w sypialnianą rutynę. Jeżeli oboje będziecie podgrzewać atmosferę między wami, wasz związek ma ogromne szanse na to, by trwać, i trwać, i trwać…

bar refaeli

Jest mądra

Faceci mają alergię na tzw. „słodkie idiotki”. Od swojej partnerki oczekują inteligencji i mądrości. Nie musisz być oczywiście od razu Einsteinem w kobiecej skórze, ale warto, byś miała jakieś pojecie o polityce (nie ma nic gorszego niż zbłaźnić się w rozmowie, przyznając, że nie wiesz, kto jest premierem Polski lub kiedy są wybory), geografii (nie tylko naszego kraju, ale i świata), czy literaturze (warto od czasu do czasu przeczytać dobrą książkę, zamiast chwalić się facetowi, że jedyne, co czytasz od deski do deski to magazyny modowe).

bar refaeli

Jest nieprzewidywalna

Życie z dziewczyną, która nie jest przewidywalna, nigdy nie będzie dla faceta nudne. Postaraj się więc od czasu do czasu zaskoczyć ukochanego. Kup mu nietypowy prezent na urodziny (np. voucher na jazdę szybkim autem), przygotuj pyszną kolację bez okazji lub powiedz mu coś sprośnego na ucho, gdy wokół was roi się od znajomych, a on będzie miał świadomość, że nie dobierze się do ciebie przez najbliższe kilka godzin. Bądź kreatywna.

bar refaeli

Jest piękna

Wygląd jest oczywiście kwestią gustu, ale jeżeli mężczyzna czuje pociąg fizyczny do swojej partnerki i uważa, że jest jedną z najatrakcyjniejszych dziewczyn w jego otoczeniu, nie zostawi jej dla innej. Dlatego zawsze staraj się o siebie dbać, nawet jeżeli jesteście parą już od wielu lat. Pracuj nad swoją sylwetką, nie przesadzaj z ostrym makijażem i nie pokazuj się facetowi w dziurawych skarpetkach lub poszarzałej bieliźnie. Starania powinny być oczywiście obustronne i twój ukochany również powinien dbać o swój wygląd.

bar refaeli

Jest opiekuńcza

Mężczyźni, choć sami często bywają egoistami, chcą mieć kobietę, która będzie się nimi opiekować. Przytuli, kiedy w pracy mają gorszy dzień; ugotuje pyszny rosół, gdy są przeziębieni; wysłucha, gdy chcą jej opowiedzieć, jak minął im dzień. Każdy facet chce być dla swojej kobiety najważniejszy.

Polecane wideo

Komentarze (34)
Ocena: 4.53 / 5
anna (Ocena: 5) 26.01.2018 10:32
żadnej nie posiadam, a mimo to, on nie chce odejść...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 18:10
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 19:32
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2015 19:07
2 ważne cechy na zdjęciu towarzyszącym artykułowi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2015 22:08
3/8 a fecet nadal mnie nie rzucil :p CUD! ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie