7 znaków świadczących o tym, że spotkałaś mężczyznę swojego życia

7 niezawodnych oznak, że to właśnie TEN!
7 znaków świadczących o tym, że spotkałaś mężczyznę swojego życia
05.01.2015

Bycie singlem ma niewątpliwie swoje plusy, dlatego większość facetów często nie chce przyznać się, że w końcu znaleźli `tą jedyną`, szczególnie, kiedy nie zdołali jeszcze dojrzeć do trwałej i stałej relacji. Kobietom przychodzi to co prawda znacznie łatwiej, ale nawet my czasami potrzebujemy dużo czasu, aby zrozumieć, że spotkałyśmy mężczyznę swojego życia.

Jeśli kochasz swojego faceta, ale nie jesteś pewna, czy to miłość po grób, sprawdź 7 niezawodnych oznak, że to właśnie TEN! 

1. Nie ma między wami krępującej ciszy

Kiedy jesteś z kimś naprawdę blisko, możecie iść obok w milczeniu i nie ma między wami tego dziwnego, niekomfortowego uczucia zawieszenia. Nie chodzi o to, że milczycie, bo skończyły wam się tematy, ale po prostu jesteście w stanie wyczuć wzajemnie swoje nastroje i dopasować je do drugiej osoby. Jeśli nie macie ochoty rozmawiać, nie robicie tego na siłę.

 

couple tumblr editorial

5. Pamiętasz każdy szczegół z waszych spotkań

Na randkach trudno skupić ci się na czymkolwiek innym niż jego oczy, a mimo to pamiętasz zaskakująco wiele detali z każdego spotkania. 

couple tumblr editorial

6. Zawsze myślisz o nim w pierwzej kolejności

Kiedy planujesz wyjazd z rodziną, myślisz o tym, aby nie kolidował z waszymi planami. Niezależnie od tego czy wybierasz w sklepie nową sukienkę czy ustalasz spotkanie z przyjaciółkami, zawsze myślisz o nim.

couple tumblr editorial

4. Chcesz ciągle spędzać z nim czas

Kiedy masz w końcu trochę wolnego czasu, który planowałaś spędzić w samotności, i tak wybierasz jego towarzystwo. Przy nim możesz posłuchać ulubionej muzyki, przeczytać długo odkładaną książkę czy obejrzeć film. Cokolwiek robisz, z nim zawsze jest to przyjemniejsze.

couple tumblr editorial

2. Wasze kłótnie są krótkotrwałe

Nawet jeśli czasami się posprzeczacie, jedno z was potrafi odpuścić i przeprosić, nawet jeśli wina leży po obu stronach. Po prostu nie chcecie się ze sobą kłócić, bo wiecie że na dłuższą metę nie ma to najmniejszego sensu, a może jedynie popsuć wasze relacje.

couple tumblr editorial

3. Tęsknisz za nim i wszędzie go widzisz

Każda drobnostka ci go przypomina. Reklama w telewizji, z której razem się śmialiście, książka, którą kupił ci bez okazji czy piosenka, do której tańczyliście razem po raz pierwszy. Nawet jeśli nie widujecie się przez dłuższy czas, ciągle o nim myślisz, bo w każdej rzeczy odnajdujesz wspólnie spędzone z nim chwile.

couple tumblr editorial

7. Zaczynasz za nim tęsknić jak tylko się pożegnacie

Spędzacie ze sobą każdą wolną chwilę, ale zaraz jak się pożegnacie, natychmiast wymieniacie SMS-y albo dzwonicie do siebie ubolewając nad tym, jak bardzo za sobą tęsknicie. To musi być miłość!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (27)

Ocena: 4.78 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2015 15:42
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.
odpowiedz
Just (Ocena: 5) 19.01.2015 23:07
Ten artykuł opisuje bardziej przyzwyczajenie niż miłość na całe życie...
odpowiedz
edyta (Ocena: 1) 06.01.2015 15:32
A później takie tępo zakochane dziewczyny to przeczytają i nie dają żyć swoim facetom :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2015 23:44
Śmiejecie się z tego zakochania, że to dobre dla nastolatków a żadnej z tych 7 pkt. nie miał miejsca w moich dwóch pierwszych związkach. Dopiero w trzecim pojawiło się 7/7 i po kilku latach nadal to jest aktualne :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2015 15:33
to chyba jakaś kobieta bluszcz
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo