8 rzeczy, które zrobi dla Ciebie facet, jeśli Cię kocha

Oto najlepsze dowody jego miłości!
8 rzeczy, które zrobi dla Ciebie facet, jeśli Cię kocha
23.12.2014

Zazwyczaj, kiedy myślimy o intymności, kojarzy nam się ona głównie z seksem. Intymność jest jednak czymś dużo bardziej subtelnym niż zbliżenie fizyczne. To więź, która łączy dwoje zakochanych w sobie ludzi. I – co najważniejsze – można dać jej wyraz na wiele sposobów.

Nam udało się wytypować 8 takich metod. Mężczyzna, który robi dla swojej kobiety właśnie takie rzeczy, daje dowód na to, jak bardzo mu na niej zależy i jak bardzo ją kocha.

Panowie, ten artykuł dedykujemy właśnie Wam!

Opiekowanie się dziewczyną podczas choroby

Czy jest coś bardziej uroczego? Chyba nie. Kiedy masz temperaturę i męczy cię katar, miło jest po prostu leżeć w łóżku i czuć, że wszystkim zajmie się twój partner. Ugotuje obiad, poprawi ci poduszki pod głową, pobiegnie do apteki po lekarstwa. Jego troska to najlepszy dowód zaangażowania i uczuć.

zakochany chłopak

Zaplanować wspólne wakacje

Nie ma nic przyjemniejszego niż wyjazd na wakacje z ukochaną osobą. Nie każdy facet wpada jednak na to, by zaplanować taki urlop od A do Z samodzielnie i zrobić swojej kobiecie niespodziankę. A szkoda. Uwielbiamy, gdy w ten sposób się nas rozpieszcza.

zakochany chłopak

Mówienie kobiecie, że jest piękna

Każda z nas chce czuć się atrakcyjna w oczach swojego mężczyzny. Komplement w stylu: „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie” może nam sprawić więcej radości niż najlepsza gra wstępna. Tego nie da się z niczym porównać!

zakochany chłopak

Pisanie krótkich liścików miłosnych

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i znajdujesz na poduszce obok krótki liścik od swojego ukochanego: „Jesteś moim największym skarbem” albo: „Kocham Cię jak nikogo na świecie”. Miło, prawda? Naszym zdaniem każdy facet powinien rozpieszczać w ten sposób swoją partnerkę. To niezwykle intymne doznanie!

zakochany chłopak

Spanie z dziewczyną (bez uprawiania seksu)

Jeżeli nie mieszkasz ze swoim chłopakiem, na pewno lubisz te wieczory, kiedy on u ciebie nocuje. Najwspanialej jest wtedy, gdy zamiast uprawiać seks – przytulacie się i rozmawiacie o wspólnych planach na przyszłość. Zasypianie w ramionach ukochanego mężczyzny to dla wielu z nas spełnienie marzeń.

zakochany chłopak

Wpatrywanie się w kobietę z czułością i pożądaniem

Znasz to uczucie, gdy twój mężczyzna wprost nie może oderwać od ciebie wzroku? Jak zahipnotyzowany wpatruje się w twoje oczy, a jego mimika świadczy tylko o jednym – jest w tobie zakochany po uszy? W takim razie jesteś prawdziwą szczęściarą. Każda z nas chciałaby tego doświadczać na co dzień!

zakochany chłopak

Przedstawić dziewczynę swoim rodzicom

Choć nie każda z nas powie o tym głośno, tak naprawdę wszystkie marzymy o tym, by nasz ukochany przedstawił nas swojej rodzinie. To dla nas ewidentny dowód tego, że partner nas kocha i poważnie myśli o naszym związku.

zakochany chłopak

Słodkie nicnierobienie

Nie wszystkie pary potrafią razem milczeć i… nie robić dosłownie nic. Najczęściej kojarzy się to z nudą. Niesłusznie! Spróbujcie raz na jakiś czas po postu się odprężyć. Włączcie ulubioną muzykę, przytulcie się i pomilczcie. To bardzo intymne doświadczenie, które tylko was do siebie zbliży. Jeżeli facet dobrze się czuje przy tobie podczas takiego słodkiego nicnierobienia, z pewnością jest w tobie bardzo zakochany.

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 4.73 / 5
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 12:09
Cudnie byłoby tego doświadczyć..dużo zależy od tego czy my same się na tyle szanujemy żeby trafić na takiego i nie mylić pożądania z miłością.
odpowiedz
Nieznajoma (Ocena: 5) 20.11.2018 19:06
Mój pracuje od rana do wieczóra mam 27 lat i dwójke wspaniałych z nim dzieci jesteśmy już 10 lat, ale gdy ukochanej osoby się nie widzi Twoje uczucie wyciera się jak spodnie jeansowe i tak jest z Nami to wina Nas obojga on chce mnie ja nie chce poprostu sobie zbrzydniemy i znienawidzimy się trzyma Nas Nasz owoc,miłości która trwała kiedyś.
odpowiedz
Piniu (Ocena: 5) 13.07.2018 12:37
a co jesli ona ma to w dupie?
odpowiedz
Marta6516 (Ocena: 5) 10.10.2016 21:56
Najlepsze dowody miłości są na clubcard com pl. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 18:13
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie