Nie chcesz zostać zdradzona? Unikaj TAKICH facetów!

Związek z 29-letnim informatykiem, którzy mierzy ponad 180 cm wzrostu i jest fanem mocnej muzyki, to najgorszy możliwy scenariusz.
Nie chcesz zostać zdradzona? Unikaj TAKICH facetów!
29.11.2014

Każda doświadczona przez życie kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że miłość i zdrowy rozsądek nie chodzą ze sobą w parze. Trudno przewidzieć, kto wpadnie nam w oko i jakim okaże się partnerem. Wyśniony ideał potrafi bardzo rozczarować, a niepozorny mężczyzna bardzo pozytywnie zaskoczyć. W tej kwestii nie obowiązują żadne reguły i prawa. Nie oznacza to jednak, że powinnyśmy przymknąć oczy na ewidentne przesłanki.

Temat związków nie jest zarezerwowany wyłącznie dla trenerów uwodzenia i autorów poradników, z których zazwyczaj nic nie wynika. Relacjom damsko-męskim przyglądają się także poważni naukowcy. Od lat próbują znaleźć wzór na miłosne spełnienie, przy okazji wskazując największe niebezpieczeństwa. Termin „zdrada” znajdziemy w bardzo wielu naukowych opracowaniach.

Badacze są podobno w stanie udowodnić wszystko, co sobie wymyślą, ale dajmy im szansę. Czas sprawdzić, co nauka mówi na temat niewierności. Poznaj typy mężczyzn, którzy statystycznie zdradzają najczęściej!

zdrada

INFORMATYCY

To może być zaskoczenie dla wielu z nas, bo większości facet zajmujący się komputerami kojarzy się raczej niepozornie. Stereotypowy informatyk cały dzień wpatruje się w monitor, nie ma znajomych, a tym bardziej dziewczyny i nie uznaje innej odzieży, niż sprany t-shirt albo nudna koszula. Nic bardziej mylnego! Portal ułatwiający zdrady sprawdził zawody, w jakich pracują jego użytkownicy i branża informatyczna nie ma konkurencji.

zdrada

FANI ROCK`N`ROLLA

Do tej pory jedyny związek między mocną muzyką a zdradą widoczny był w zachowaniu samych muzyków. Członkowie kapeli rockowych rzeczywiście chętniej korzystają z życia i niespecjalnie przywiązują się do swoich partnerek. Okazuje się, że także słuchacze tego gatunku zdradzają najczęściej. Jeśli Twój wybranek kocha rock`n`roll, ryzyko niewierności wzrasta o aż 41 procent, względem innych gatunków.

zdrada

UŻYTKOWNICY PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Wygląda na to, że wszyscy jesteśmy podejrzani. Aktywność w mediach społecznościowych może wskazywać na to, że w świecie rzeczywistym czegoś nam brakuje. Być może aktualny związek nie spełnia naszych oczekiwań, więc wolimy uciec od niego do wirtualnej przestrzeni. A internetowe znajomości nie zawsze kończą się rozmową na czacie... Szczególnie niewierni są użytkownicy Twittera.

zdrada

FRANCUZI

Uchodzą za najlepszych kochanków na świecie i chyba nie ma się co dziwić. Muszą być bardzo doświadczeni. Często zmieniają swoje partnerki, spotykając się z innymi za ich plecami. Badanie zrealizowane na zlecenie jednego z... sex shopów, wykazało że Francuzi to najczęściej zdradzająca nacja na świecie. Przyznaje się do tego aż 75 procent dorosłych mężczyzn! Chyba lepiej pozostać przy swojskich, ale wierniejszych Polakach.

zdrada

JAKIE KOBIETY ZDRADZAJĄ?

Badania nie zajmują się wyłącznie męską niewiernością. Nam także się przy okazji dostało. Naukowcy wykazali, że najczęściej zdrady dopuszczają się:

1. ZAKUPOHOLICZKI – skupione na swoim wyglądzie i chętnie wykorzystujące swoje wdzięki,

2. NAUCZYCIELKI – niepozorne, ale mające swoje potrzeby – tak rozładowują zawodowe napięcie,

3. BLONDYNKI – wykazano, że 42 procent jasnowłosych zdradza, w porównaniu do zaledwie 11 proc. z ciemnymi włosami.

zdrada

OSOBY, KTÓRYCH WIEK KOŃCZY SIĘ CYFRĄ 9

Nie ma znaczenia, czy chodzi o 59-latka czy 19-latka. Okazuje się, że niepozorna końcówka ma ogromne znaczenie. Tuż przed okrągłymi urodzinami mężczyzna podsumowuje swoje dotychczasowe życie i dąży do jego zmiany. Także w kwestii uczuciowej. Nie wierzysz? Największy portal randkowy dla osób w związkach (czyli ułatwiający zdrady) ma 8 milionów użytkowników. Niemal milion z nich jest w wieku kończącym się na 9. To nie może być przypadek.

zdrada

WYSOCY MĘŻCZYŹNI

Niedawno opublikowane badanie wykonane na zlecenie innego portalu społecznościowego dla małżonków, wykazało że im wyższy partner, tym większe ryzyko zdrady z jego strony. Może to wynikać z faktu, że wraz ze wzrostem rośnie ich pewność siebie, a także zainteresowanie u płci przeciwnej. Udowodniono, że faceci powyżej 177 cm wzrostu zdradzają dwukrotnie częściej, niż niżsi.

Komentarze (26)

Ocena: 4.58 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2015 01:24
U mnie rozstanie nastąpiło po 14 latach razem…. Mamy wspólne dziecko, pracujemy razem i było mi z każdym dniem jeszcze ciężej. To były najgorsze dni mojego życia. W akcie desperacji posunęlam się do zamówienia na ukochanego uroku miłosnego na urok-milosny.pl , nie oczekiwałam wiele. A jednak On wrócił i znów mnie pokochał. Teraz jest między nami niczym na początku znajomości…. coś pięknego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2014 09:54
Się uśmiałem :)
odpowiedz
Ka (Ocena: 1) 29.11.2014 23:00
ale bzdury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2014 17:31
wysocy faceci a za przykład dają krasnala 177 ;p wysoki facet ma minimum 185
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 1) 29.11.2014 17:29
beznadziejny artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo