Po tym poznasz, że ON chce spędzić z Tobą resztę życia!

Jeżeli zakochał się w Tobie po uszy, będzie się zachowywał właśnie w ten sposób...
Po tym poznasz, że ON chce spędzić z Tobą resztę życia!
22.11.2014

Mężczyźni i kobiety mają zupełnie różne sposoby wyrażania uczuć. Jeżeli facet jest tobą szczególnie zainteresowany, ze wszystkich sił zrobi wszystko, żeby ci to pokazać. Rzadkością jest znalezienie partnera, który potrafi otwarcie mówić o uczuciach, dlatego jeśli już spotkasz takiego na swojej drodze – nie pozwól mu odejść. To prawdziwy skarb.

Następnym razem, kiedy będziesz spędzać czas ze swoim wybrankiem, zwróć uwagę na rzeczy, które robi w twoim towarzystwie i słowa, które wypowiada. Wówczas zorientujesz się, kim tak naprawdę dla niego jesteś.

Oto kilka oznak, po których poznasz, że mu na tobie zależy i... że wreszcie spotkał kobietę swojego życia!

zakochani

3. Słucha cię

W przeciwieństwie do tego, w co świat każe nam wierzyć, istnieją mężczyźni, którzy słuchają tego, co mamy do powiedzenia, a na dodatek są przy tym szczerzy i pełni współczucia. Facet, który dba o ciebie, zawsze znajdzie czas, żeby cię wysłuchać. Jednocześnie będzie twoją ostoją i pozwoli wypłakać się na swoim ramieniu, kiedy będzie to konieczne.

Uwaga: nie myl słuchania ze spełnianiem twoich rozkazów i zachcianek. To dwie zupełnie różne sprawy!

zakochani

2. Daje ci przestrzeń

Żeby zbudować zdrową damsko-męską relację, od obu stron wymaga się wyrozumiałości i wzajemnego zaufania. Kiedy więc facetowi naprawdę zależy na kobiecie, nie chce trzymać jej pod kluczem. Rozumie, że od czasu do czasu powinna spotkać się z przyjaciółmi. Zaufanie z jego strony to silny dowód na to, że zakochał się po uszy.

Oczywiście niezwykle romantyczne jest wspólne spędzanie czasu i dzielenie pasji, ale czasami trzeba od siebie odpocząć. Mężczyzna, który to rozumie, jest prawdziwym skarbem.

zakochani

4. Wspiera cię

Wzajemne wsparcie jest kluczowe w każdej relacji. Aby wasz związek dobrze funkcjonował, facet powinien zatem wspierać cię we wszystkich decyzjach.

Zakochany mężczyzna będzie zachęcał cię do spełniania marzeń oraz inspirował przez cały czas. Partner, który mobilizuje dziewczynę do robienia rzeczy niemożliwych, pozwala jej realizować swoje pasje oraz inspiruje ją do zmian na lepsze, to prawdziwy ideał!

zakochani

5. Ufa ci

Zaufanie do drugiej osoby jest niezwykle trudnym zadaniem, a jednocześnie podstawą każdego zdrowego związku. Kiedy ktoś doznał rozczarowania, w późniejszych relacjach międzyludzkich trudno mu w pełni się otworzyć.

Jeżeli twój facet należy do tego grona, a mimo to ma do ciebie zaufanie, bądź pewna, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym.

 

zakochani

1. Ma do ciebie szacunek

Okazywanie szacunku względem ciebie jest najważniejszą oznaką, że mężczyźnie na tobie bardzo zależy. Co przez to rozumieć? Szacunek do twoich wartości, twojego światopoglądu, twojego podejścia do rodziny i przyjaciół.

Jeżeli facet traktuje cię na poważnie, nigdy nie bedzie kpił z tego, co jest dla ciebie ważne.

zakochani

6. Zaskakuje cię

Która z nas nie lubi niespodzianek? Kwiaty na poprawę humoru, poranny SMS przepełniony czułością czy też zwykły, szczery uścisk – która z nas to odrzuci? Zakochany facet zrobi wszystko, żebyś czuła się przy nim bezpiecznie i stabilnie, ale z drugiej strony będzie dbał o to, żeby na każdym kroku miło cię zaskakiwać. I o to chodzi!

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.77 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2015 01:24
U mnie rozstanie nastąpiło po 14 latach razem…. Mamy wspólne dziecko, pracujemy razem i było mi z każdym dniem jeszcze ciężej. To były najgorsze dni mojego życia. W akcie desperacji posunęlam się do zamówienia na ukochanego uroku miłosnego na urok-milosny.pl , nie oczekiwałam wiele. A jednak On wrócił i znów mnie pokochał. Teraz jest między nami niczym na początku znajomości…. coś pięknego.
odpowiedz
Panhart (Ocena: 5) 24.11.2014 00:59
Dzękuje, nie skorzystam
odpowiedz
D. (Ocena: 5) 22.11.2014 21:44
A co, jeśli to ja nie ufam jemu ?
odpowiedz
lolo (Ocena: 5) 22.11.2014 15:42
mój chłopak utrzymuje kontakt ze swoją była(z którą zerwał 3 lata temu). Spać spokojnie czy powinnam się martwić?
zobacz odpowiedzi (4)
tak (Ocena: 5) 22.11.2014 15:41
Znalazlam ideal :*
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie