Triki dla nieśmiałych: Jak poznać faceta?

Nie spędzaj kolejnego weekendu sama w domu!
Triki dla nieśmiałych: Jak poznać faceta?
28.12.2014

Jest weekend, a Ty znowu siedzisz w domu? Zamiast prowadzić bujne życie towarzyskie, wpatrujesz się w ekran komputera lub telewizora? Nadal marzysz o tym jedynym, ale zupełnie nie wierzysz w swoje możliwości? Spokojnie, to może się bardzo szybko zmienić. Nawet jeśli jesteś bardzo nieśmiała i nie potrafisz flirtować, wcale nie jesteś skazana na uczuciową porażkę. Wystarczy chociaż odrobina chęci na zmianę swojego dotychczasowego życia.

Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – to prawda, ale wreszcie musi nadejść taki moment, kiedy się przełamiesz i spróbujesz. Wbrew pozorom, nawet największa domatorka i introwertyczka w bardzo prosty sposób może poznać kogoś ciekawego. Z tą różnicą, że w tym przypadku nie wystarczy radosna improwizacja. Potrzebny jest konkretny plan. Za chwilę dowiesz się, jak wyrwać się z domu i spędzić miły wieczór w towarzystwie przedstawiciela płci przeciwnej.

Oto 6 konkretnych i bardzo prostych kroków od których warto zacząć. Zastanów się nad nimi i... szykuj się na wieczór!

x

2. WYBIERZ ODPOWIEDNIE MIEJSCE

Teraz siedzisz sobie wygodnie w ciepłym domu, gdzie czujesz się najbezpieczniej, a za chwilę masz zamiar przemienić się w królową nocy w jednym z modnych klubów? Ambitnie, ale to może się nie udać. Osoba nieśmiała powinna postawić na spokojniejszą lokalizację – może to być przytulny pub lub niepozorna kawiarnia. W takich okolicznościach na pewno poczujesz się swobodniej, niż na rozświetlonym parkiecie.

x

1. UBIERZ SIĘ W TO, W CZYM CZUJESZ SIĘ SWOBODNIE

Niby nic odkrywczego, ale kiedy decydujemy się na wyjście z domu, zazwyczaj za bardzo się staramy. Seksowna sukienka i wysokie szpilki mogą przynieść świetny efekt wizualny, ale niewiele więcej z tego wynika. Jeśli nie jesteś przyzwyczajona do tego typu kreacji i potykasz się co krok, Twoje niskie poczucie własnej wartości dołuje jeszcze bardziej. Załóż coś skromniejszego, ale sprawdzonego. To pomoże Ci w większej otwartości.

x

3. POSTAW NA SPRAWDZONE TOWARZYSTWO

Być może nie jesteś duszą towarzystwa, ale na pewno masz wokół siebie ludzi, z którymi czujesz się naprawdę dobrze. Weź ze sobą koleżankę, znajomego, a nawet własną siostrę. Będziesz miała z kim porozmawiać i nikt postronny nie będzie patrzył na Ciebie jak na desperatkę, która przyszła samotnie do lokalu w poszukiwaniu miłości. Najlepiej, gdyby Twoi towarzysze byli nieco bardziej otwarci od Ciebie. To ułatwi dalsze działanie.

x

4. NAPIJ SIĘ

Rada przeznaczona oczywiście dla osób pełnoletnich. Alkohol w symbolicznych ilościach może zdziałać cuda. Czasami jedna lampka wina wpływa na nas tak rozluźniająco, że automatycznie zapominamy o swojej niepewności, kłopotach, uprzedzeniach. To także dobry sposób na nawiązywanie nowych znajomości – możesz zapytać chłopaka ze stolika obok, jaki drink wybrał i czy może go polecić. Przy samym barze także masz szansę kogoś poznać.

x

5. PRZYGOTUJ TEMATY DO ROZMOWY

Jeśli masz kłopoty ze skupieniem myśli, to wcale nie jest takie złe wyjście. Skoro większość czasu spędzasz w domu i rumienisz się na widok mężczyzn, mogłaś wyjść z wprawy. Zastanów się, o czym możesz z nimi porozmawiać, kiedy w czasie wieczornego wyjścia nadarzy się taka okazja. To powinno być coś niezobowiązującego. W czasie wymiany zdań staraj się zadawać pytania – dasz do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana.

x

6. USPOKÓJ SIĘ

Nie możesz traktować niezobowiązującego wyjścia na miasto jako misji ostatniej szansy. Być może kogoś poznasz, a może wieczór spędzisz jedynie w gronie najbliższych. To nie ma większego znaczenia i na pewno nie powinnaś się z tego powodu zrażać. Grunt to wyjść do ludzi, a kiedyś na pewno się uda. Siedząc w domu nie dajesz sobie nawet 1 procenta szans.

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 29.05.2020 09:50
Ja poznałam kiedyś pana na portalu randkowym i był dosłownie taki jak się opisał! Przystojny, szczery, opiekuńczy długo by wymieniać.. Trochę współczuję ludziom którym się nie udało :( Ale trzeba próbować do bólu! Jakby ktoś był ciekawy gdzie to www.sekstuj.pl serdecznie polecam jednakże oczywiście nie każdemu się uda :/
odpowiedz
Ania (Ocena: 3) 12.01.2020 11:58
Weszliśmy w takie czasy, że poznanie kogoś w realnej rzeczywistości bywa po prostu trudne, większość ludzi siedzi i randkuje w domach.. na mieście można poznać ew " ruchaczy " A to nie jest najlepszy sort faceta.. Ja długo nie mogłam nikogo poznać, dopiero później poszłam z duchem czasu przyjaciółka dała mi portal www.sekstuj.pl i tam poznałam swojego obecnego partnera z którym jestem już kilka lat, na mieście graniczy to z cudem...
odpowiedz
daga (Ocena: 5) 03.12.2017 17:21
mnie się udało po latach odnaleśc miłość swojego życia dzięki portalowi randkowemu Kochaj.pl, na prawdę da się ta droga, uwierzcie mi. Mam 47 lat, byłam 5lat rozwódką i udało się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2017 19:56
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 10.04.2016 19:35
To nie są rady dla nieśmiałych Żeby z ich skorzystać jyz trzeba mieć przyjaciół/siostrę, ciuchy inne niż dres i koszule do pracy (a przecież jesteśmy nieśmiałe i nie mamy ciuchów na wyjścia nawet nie falowe bo nie wychodzimy). Bez sensu artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie