Ten SMS to hit Internetu! Poznaj powody, dlaczego chłopak zerwał ze swoją dziewczyną...

Upublicznienie wiadomości miało go ośmieszyć. Czy rzeczywiście się to udało?
Ten SMS to hit Internetu! Poznaj powody, dlaczego chłopak zerwał ze swoją dziewczyną...
20.11.2014

Podobno każdy pretekst jest dobry, żeby zerwać. Kiedy brakuje racjonalnych powodów, a jedna ze stron chciałaby się ewakuować z nierokującego związku, powodem rozstania może być niemal wszystko. Trudno jednak podejrzewać, by ten chłopak wszystko to sobie wymyślił. Najwyraźniej mężczyźni, chociaż wcale ich o to nie podejrzewamy, są wyjątkowo wrażliwi. Czasami wręcz nadwrażliwi.

W Internecie prawdziwą furorę robi SMS, jaki swojej byłej już dziewczynie wysłał pewien młody mężczyzna. Został upubliczniony przez przyjaciółkę porzuconej kobiety, która w ten sposób postanowiła się na nim zemścić. Czy to się jej udało? Wiadomość być może nie stawia go w najlepszym świetle, ale to nie powód, by nie zastanowić się nad jej meritum. A to jest jednoznaczne – były chłopak traktował ten związek bardzo poważnie, a wybranka nie do końca potrafiła uszanować jego uczucia.

Pomijając fakt, że zrywanie ze sobą przez telefon nie należy do najmilszych doświadczeń, treść tego obszernego SMS-a niektóre z nas może skłonić do przemyśleń. Sprawdź, dlaczego autor wiadomości postanowił zakończyć znajomość z ukochaną. Oto 6 punktów, które zawarł w swoim wywodzie.

zerwanie

1. „Wciąż odmawiasz zaktualizowania swojego statusu na Facebooku”

Chłopak poczuł się dotknięty, bo sam przyznał się do związku ze swoją wybranką. Ona, pomimo jego próśb, nie uważała za stosowne, by obwieścić to światu. Czyżby nie traktowała tej relacji poważnie? A może się gowstydziła?

zerwanie

2. „Nie bierzesz mnie pod uwagę w takich sytuacjach, jak np. wesele w ostatni weekend. To ja powinienem być mężczyzną, który ci towarzyszy”

Wynika z tego, że chociaż byli parą, dziewczyna pozwalała sobie na sporą swobodę działania. Uczestniczyła w ceremonii ślubnej, ale nie uznała za stosowne, by zabrać ze sobą wybranka. Nawet nam wydaje się to co najmniej dziwne.

zerwanie

3. „Jesteś niegrzeczna w stosunku do mojego kota, a przez to ja czuję się nieswojo”

Można się szczerze uśmiechnąć, albo spróbować zrozumieć. Najwyraźniej chłopak jest typem wrażliwca, który kocha zwierzęta. Kotek jest dla niego równoprawnym członkiem rodziny, a jego wybranka nie dość, że go nie akceptuje, to na dodatek nie powstrzymuje się od wrednych komentarzy. To może boleć.

zerwanie

4. „Nie potrafisz dzielić czasu, aby mieć go tyle samo dla mnie i na inne sprawy. Twój przyszły chłopak powinien być twoim priorytetem”

Kolejny powód, który daje nam do zrozumienia, że dziewczyna nie traktowała go zupełnie poważnie. Był raczej dodatkiem, niż sensem jej życia. Wrażliwy mężczyzna nigdy nie będzie czuł się szczęśliwy w takim związku. Potrafimy to zrozumieć.

zerwanie

5. „Twój wulgarny język nie ma nic wspólnego z kobiecością”

Następne potwierdzenie jego wrażliwości i zarzut, który można zrozumieć. Rzeczywiście, nie ma nic gorszego, niż piękna, inteligentna i zaradna kobieta, która przy okazji klnie jak szewc.

zerwanie

6. „Nie przyznałaś się z iloma chłopakami spałaś. Przez to zaczynam myśleć, że było ich więcej, niż trzech, a tego chyba nie potrafiłbym zaakceptować”

Typowy kompleks każdego mężczyzny, który wolałby być jedynym, niż jednym z wielu. Zamiast skupić się na osobowości wybranki, bardziej przejmuje się liczbami, które nie muszą o niczym świadczyć. W tym przypadku popieramy dziewczynę, która miała prawo pominąć ten temat.

SMS zakończył słowami: „Czuję, że nie jestem w stanie zmienić cię w kobietę, o jakiej tak naprawdę marzę. Nie chcę się już kłócić. Życzę ci wszystkiego dobrego na dalszej drodze życia”.

Czy rzeczywiście aż tak się ośmieszył?

Polecane wideo

Komentarze (27)
Ocena: 4.22 / 5
Anonim (Ocena: 1) 23.11.2014 19:18
Serio?... Status na Facebooku? Straszna tragedia, bo ona miała więcej, niż trzech kochanków? Nie jestem w stanie uwierzyć, że to nie jest wymyślone.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2014 21:17
Ten chłopak nosi bardzo obcisłe rurki
odpowiedz
M (Ocena: 1) 20.11.2014 19:47
słabszego artykułu nie widziałam, a nie widziałam na innej stronie. :) garulacje
odpowiedz
anonim, (Ocena: 5) 20.11.2014 18:57
1) Zerwanie przez smsa jest tak prostackie że ta dziewczyna powinna się cieszyć że takiego gnoja ma już z głowy, 2) Jeśli gościowi coś nie pasowało trzeba było powiedzieć jej prosto w oczy 3) status na facebooku? chyba nasze życie osobiste nie powinno interesować wszystkich ludzi w cyberprzestrzeni...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 20.11.2014 17:07
przekopiowane z demotywatorów
odpowiedz

Polecane dla Ciebie