Gdzie znajdziesz męża?

7 lokalizacji i procentowe szanse na udany związek.
Gdzie znajdziesz męża?
24.10.2014

Każdy związek ma swoją własną historię. Czasami poznajemy się zupełnie przez przypadek i ulegamy strzale Amora, a kiedy indziej długo walczymy o wspólne szczęście. Prawdziwa miłość czyha na nas tuż za rogiem, albo na drugim końcu świata. Niektórym udaje się znaleźć partnera na całe życie w czasach szkolnych, inni czekają nawet kilkadziesiąt lat. Chociaż mamy coraz więcej możliwości nawiązywania kontaktów, w dzisiejszych czasach to wcale nie jest takie proste.

Kiedyś małżeństwa zawierano przede wszystkim z rozsądku, wierząc że na prawdziwe uczucie przyjdzie jeszcze czas. Partnera wybierali nam rodzice lub zawodowe swatki. Najczęściej pochodził z bliskiego otoczenia sąsiadów czy znajomych. Dzisiaj możemy wybrać kogokolwiek. O ile uda nam się trafić na kogoś interesującego...

Szczęściu trzeba jednak pomóc. Sprawdź, gdzie masz największe szanse spotkać mężczyznę swojego życia. Okazuje się, że miłość jest znacznie bliżej, niż myślisz. Oto 7 różnych lokalizacji wraz z procentowym prawdopodobieństwem, że właśnie tam poznasz swojego męża.

jak poznać męża

7. Siłownia

Nie brakuje kobiet, które zapisują się na siłownię nie tylko po to, by spalić nadprogramowe kilogramy, ale także z powodów czysto towarzyskich. Wierzymy, że nawet pomiędzy urządzeniami do ćwiczeń można poznać kogoś interesującego. Niestety, okazuje się, że aktywni fizycznie panowie są raczej zajęci sobą, niż koleżankami z klubu. W tym miejscu poznało się zaledwie 1,3 proc. małżeństw.

jak poznać męża

5. Uczelnia

Kolejna placówka edukacyjna, która może odegrać istotną rolę w naszym życiu uczuciowym. Na studiach, w przeciwieństwie do poprzednich etapów rozwoju, zazwyczaj jesteśmy już bardziej dojrzałe i pewne swoich potrzeb. To właśnie na wykładach i seminariach poznaje się ponad 11 proc. małżonków.

jak poznać męża

6. Szkoła

Młody wiek sprzyja gwałtownym uniesieniom, ale praktyka pokazuje, że rzadko wynika z tego coś poważnego. Szkolne miłości szybko się zaczynają i równie szybko kończą. Już w kolejnej klasie zapominamy, że miałyśmy chłopaka z 5B. Mimo wszystko, nie można przekreślać tych okoliczności. 9,7 proc. małżeństw poznało się na szkolnym korytarzu.

jak poznać męża

4. Internet

To znaczące, ale z roku na rok spędzamy coraz więcej czasu w świecie wirtualnym, wynosząc z tego jak najbardziej realne korzyści. Miłość od pierwszego kliknięcia to wcale nie nisza. W Internecie rozpoczęło się 13 proc. znajomości, które zakończyły się na ślubnym kobiercu.

jak poznać męża

3. Życie towarzyskie

Rodzice mają Ci za złe, że wolny czas wolisz spędzić w barze, na karaoke czy w kinie? Pewnie dlatego, że nie znają wyników tych badań. To właśnie w tego typu miejscach bardzo często zawieramy znajomości, które wcale nie kończą się jedną wspólną nocą. W takich okolicznościach poznało się ponad 14 proc. małżonków.

jak poznać męża

2. Praca

To chyba najlepszy moment, by pokochać swoje życie zawodowe. Być może praca nie daje Ci satysfakcji, ani wystarczająco dużo pieniędzy, ale nie warto jej przekreślać. Romans ze współpracownikiem bardzo często prowadzi do założenia rodziny. W ten sposób poznało się 24,3 proc. małżeństw.

jak poznać męża

1. Znajomi

Dowód na to, że aktywne życie towarzyskie przynosi dobre skutki. Nie tylko poprawia Twój nastrój i samoocenę, ale może zmienić całe życie. To właśnie w gronie znajomych lub poprzez przyjaciół najczęściej poznajemy tego jedynego. 25,2 proc. małżeństw wywodzi się stąd.

Komentarze (29)

Ocena: 4.76 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2015 01:32
U mnie rozstanie nastąpiło po 14 latach razem…. Mamy wspólne dziecko, pracujemy razem i było mi z każdym dniem jeszcze ciężej. To były najgorsze dni mojego życia. W akcie desperacji posunęlam się do zamówienia na ukochanego uroku miłosnego na urok-milosny.pl , nie oczekiwałam wiele. A jednak On wrócił i znów mnie pokochał. Teraz jest między nami niczym na początku znajomości…. coś pięknego.
odpowiedz
xoxo (Ocena: 5) 29.10.2014 12:48
a ja poznałam swojego narzeczonego na meczu :D
odpowiedz
Lilia (Ocena: 5) 25.10.2014 22:40
Ja mojego chłopaka poznałam najpierw przez Internet, a potem okazało się, że studiujemy na tym samym wydziale i mamy ze sobą duuuużo wspólnego :) :).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2014 19:43
na weselu ;D
odpowiedz
Tommy89 (Ocena: 4) 24.10.2014 17:28
To co może powiedzieć facet? Za moment skończę 25 lat i muszę powiedzieć, że sporo racji miały Panie prof. na uczelni subtelnie podpowiadając, aby szukać już wtedy tej jedynej połówki. A ja, skupiony na nauce, przespałem okres studiów, nie reagując na oczywiste sygnały zainteresowania ze strony niektórych dziewczyn (choć za szczególnie przystojnego się nie uważam). Pozostaje mieć nadzieję, że gdy już ustabilizuję życie zawodowe i wyprowadzę się z rodzinnej miejscowości, gdzie mieszkają głównie starsi i małżeństwa z dziećmi, coś się w moim życiu zmieni. Widzę, że Wam dziewczyny samotność doskwiera nie mniej niż mężczyznom...
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo