13 oznak, że on Cię kocha

Spróbuj odczytać jego intencje. To może być miłość!
13 oznak, że on Cię kocha
21.10.2014

Mówi się, że mężczyźni są bardziej pragmatyczni, niż romantyczni i na wszystko patrzą przez pryzmat rozumu, a nie serca. To jednak kwestia bardzo indywidualna. Nie możemy ich oceniać wyłącznie na podstawie faktu, że mają trudności z okazywaniem uczuć. To, że nie potrafią lub nie chcą ich pokazać, wcale nie oznacza, że nie są w stanie szczerze i bezgranicznie kochać. Robią to na swój sposób.

Ich podejście do spraw uczuciowych przeczy teorii, że to kobiety trudno rozszyfrować. Wbrew pozorom, my potrafimy powiedzieć prosto z mostu, co nam w duszy gra. Panowie skrywają to głęboko w sobie, a wyznanie w stylu „kocham cię” zwyczajnie nie przechodzi im przez usta. O tym, co tak naprawdę do Ciebie czuje, musisz dowiedzieć się na własną rękę. Najlepszą metodą jest wnikliwa obserwacja.

Chociaż nie są zbyt wylewni i wstydzą się używać wielkich słów, ich prawdziwe intencje zdradzają drobne szczegóły w zachowaniu. Jakie?

jak wyznać miłość

DŁUGI POCAŁUNEK

Tylko pewny swojego uczucia chłopak jest w stanie bez skrępowania całować Cię przez dłuższą chwilę. Jeśli robi to z prawdziwą pasją i nie chce przestać, wtedy możesz być przekonana, że wpadł po uszy.

JEGO ZNAJOMI CIĘ LUBIĄ

A przynajmniej akceptują. Nikt nikogo nie może zmusić do przyjaźni, ale jeśli jego otoczenie stara Ci się przypodobać, to znaczy, że albo ich o to poprosił, albo sami zauważyli, jak ważna dla niego jesteś.

jak wyznać miłość

BLISKI KONTAKT FIZYCZNY

Nie mamy na myśli igraszek pod kołdrą, choć i to ma znaczenie. Zanim do czegokolwiek dojdzie, wiele na temat łączącego Was uczucia powie jego stosunek do Twojej bliskiej obecności. Jeśli nie odsuwa się nerwowo, to znaczy, że w pełni Cię akceptuje.

UŚMIECH PO POCAŁUNKU

Niektórzy faceci są tak zdezorientowani, że nie stronią od czułości, nawet jeśli specjalnie im na nich nie zależy. Zazwyczaj jednak na tym się kończy. Jeśli Twój chłopak po wszystkim szczerze się uśmiecha, a w jego oczach widoczny jest błysk, to znaczy, że jest dobrze!

jak wyznać miłość

UWAŻNIE SŁUCHA

Każdego dnia wypowiadamy tysiące słów. Trudno je wszystkie zapamiętać, ale kochająca osoba potrafi wyłapać najistotniejsze informacje. Jeśli chłopak słucha, stara się zrozumieć i często przywołuje Twoje słowa, to znaczy, że jesteś mu naprawdę bliska.

WYPROSTOWANA SYLWETKA

Kwestia udowodniona naukowo – zakochany mężczyzna, chcąc zaimponować swojej partnerce, odruchowo przyjmuje prostą sylwetkę. Głowa do góry, proste plecy, złączone łopatki – to fizyczne oznaki uczucia, którym Cię darzy.

jak wyznać miłość

CHCE ROBIĆ WSZYSTKO WSPÓLNIE

Powinnaś docenić, że chce spędzać z Tobą każdą chwilę. Jeśli nie ma nic przeciwko wspólnym zakupom, słuchaniu muzyki czy gotowaniu, to najlepszy dowód na to, że nie jesteś jedną z wielu, ale jedyną.

KONTAKT WZROKOWY

Oczy naprawdę są zwierciadłem duszy. Czym innym jest jednak kontakt wzrokowy w cztery oczy, a czym innym w obecności rodziny i znajomych. Kiedy nie krępuje się na Ciebie patrzeć przy innych, wtedy wszystko jest na dobrej drodze.

jak wyznać miłość

NERWOWE TIKI

Każdy z nas ma własne sposoby na radzenie sobie ze stresem, a ten towarzyszy nam tylko w sytuacjach naprawdę ważnych. Jeśli chłopak zaczyna mrugać oczami, drapie się po nosie lub przeczesuje dłonią włosy w Twojej obecności, to znaczy, że bardzo zależy mu na Twojej aprobacie.

PREZENTY

Nie mówimy o drogiej biżuterii, ani bonie do sklepu odzieżowego. Chodzi o coś bezcennego, bo wykonanego własnoręcznie i przemyślanego. Jeśli podarował Ci taki upominek, to czas skończyć z wątpliwościami. Jest Twój.

SPONTANICZNY DOTYK

Przytulenie, odgarnięcie Twoich włosów z twarzy, pogłaskanie po głowie czy położenie dłoni na Twoim ramieniu to nie tylko przyjemne, ale i jednoznaczne oznaki jego zaangażowania.

jak wyznać miłość

UŚCISK DŁONI

Jedna z form czułości, której często nie doceniamy. Chwycił, to chwycił, nie ma się nad czym zastanawiać. Błąd! Jeśli mężczyzna z własnej woli inicjuje taki krok, zwłaszcza w obecności innych, to znaczy, że kocha.

KONTAKT TELEFONICZNY

Zwróć uwagę na to, kto do kogo dzwoni. Jeśli to partner częściej inicjuje rozmowy, to znaczy, że jesteś mu bliższa niż myślisz. Chce wiedzieć, co u Ciebie słychać, uspokaja go Twój głos, zaznacza swoją obecność... Miłość wisi w powietrzu!

Komentarze (28)

Ocena: 4.32 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2015 21:24
Ja nie dałam rady poradzić sobie z rozstaniem. Zamówiłam urok miłosny na powrót ukochanego na urokmilosny24.pl . I udało się go odzyskać. W innym wypadku nie wiem czy bym przeżyła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 22:09
hm, jego znajomi cię lubią albo akceptują? może po prostu dobrze się dogadujemy i jestem w porządku, więc czemu mieli by mnie nie lubić?
zobacz odpowiedzi (1)
Podpisxdd... (Ocena: 5) 22.10.2014 11:46
Każdy facet jest taki na początku, i to nie oznaki miłości, ale zauroczenia.
odpowiedz
Karola (Ocena: 5) 22.10.2014 08:10
Anonim(Ocena: 1)2014-10-21 11:17:34 re: 13 oznak, że on Cię kocha Niby wszystko bylo, a jednak chodziło mu tylko o realcję przyjaciele z bonusem.. U mnie tak samo.. Nie wiem jak to skonczyc:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2014 22:32
wszystkie podpunkty stosował, kochał, a i tak poleciał do innej...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo