7 sygnałów, że NIE JESTEŚ dla faceta tylko ZABAWKĄ

On traktuje Cię poważnie czy tylko się Tobą bawi, czekając na wielką miłość? Ten tekst rozwieje Twoje wątpliwości.
7 sygnałów, że NIE JESTEŚ dla faceta tylko ZABAWKĄ
14.10.2014

Wreszcie nastąpił ten moment. Po tygodniach, a nawet miesiącach samotności w końcu spotkałaś faceta, którego mogłabyś pokochać. Jest przystojny, ma świetny styl, potrafi cię rozśmieszyć i pocieszyć wtedy, gdy masz gorszy dzień. Niby wszystko jest w porządku, ale… od czasu do czasu nachodzą cię wątpliwości: czy on jest ze mną na poważnie? A może tylko się mną bawi, czekając na wielką, prawdziwą miłość?

Nasz artykuł rozwieje Twoje wątpliwości.

Ten mężczyzna wiąże z Tobą poważne plany na przyszłość, gdy…

miłość

Zwierza Ci się

Jeżeli nie musisz dopraszać się o to, by twój facet szczegółowo opowiedział ci, co dobrego lub co złego przydarzyło mu się danego dnia, jesteś szczęściarą. Chłopak, który chętnie zwierza się ze swoich radości i trosk, z pewnością jest zaangażowany uczuciowo w relację ze swoją dziewczyną. Jesteś dla niego zatem nie tylko kochanką, ale również najlepszą przyjaciółką, z którą łączy go mocna więź.

miłość

Przedstawia Cię swoim znajomym

Nie oszukujmy się – jeżeli spotykasz się ze swoim facetem już od kilku tygodni, a on wciąż nie zaproponował, byś poznała jego znajomych, tak naprawdę nie zależy mu na tym związku. Zapewne jesteś dla niego tylko chwilową zabawką, którą porzuci, gdy tylko się znudzi. Po co więc zawracać głowę przyjaciołom i rodzinie, skoro i tak prędzej czy później wasza relacja przejdzie do historii?

Co innego mężczyzna, który niemal od samego początku nalega na spotkanie zapoznawcze ze znajomymi bądź rodzicami. Gdy otrzymasz zaproszenie na taki wieczór, bądź pewna, że ten chłopak jest tobą poważnie zainteresowany i chce się tobą pochwalić całemu światu!

miłość

Zawsze ma dla Ciebie czas

Dzwonisz do chłopaka, bo się za nim stęskniłaś, a on po 30 sekundach rozmowy rozłącza się ze zniecierpliwieniem? A może dopytujesz go, kiedy znowu się zobaczycie, ale on nie jest w stanie podać konkretnej daty? Nie oszukuj się. Ten chłopak nie traktuje cię serio. Być może już rozgląda się za nową dziewczyną. Dla własnego dobra przerwij więc tę toksyczną znajomość pierwsza.

miłość

Chce Cię lepiej poznać

Facet, któremu zależy na dziewczynie, będzie chciał wiedzieć o niej dosłownie wszystko. Jakie są jej plany i marzenia? W jakich knajpkach najbardziej lubi jeść? Które filmy ją wzruszają, a które irytują? Lawina pytań ze strony faceta to bardzo dobry znak. Jeżeli ten chłopak ciągle cię o coś dopytuje, to znaczy że chce cię lepiej poznać i ma wobec ciebie poważne plany na przyszłość.

miłość

Nie bawi się z Tobą

Facet obiecuje, że przyjedzie do Ciebie o 20:00, ale w ostatniej chwili się rozmyśla? Mówi, że zabierze cię do kina, ale mija kilka tygodni i nic z tego nie wynika? To ewidentny brak szacunku dla ciebie i twojego czasu. Spójrz prawdzie w oczy – ten mężczyzna nie traktuje cię poważnie.

miłość

Słucha Cię uważnie

Kiedyś mimochodem wspomniałaś facetowi, że uwielbiasz malinową herbatę, a on zaprosił cię do domu i podał ci w filiżance właśnie taką? A może powiedziałaś mu, że nie znosisz róż, więc zaczął cię obsypywać zupełnie innymi kwiatami, w dodatku bez okazji? To bardzo dobry znak. Ten chłopak uważnie cię słucha, a to oznacza, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym.

miłość

Chce Cię zainteresować swoimi pasjami

Facet, dla którego nie będziesz tylko zabawką, na pewno zrobi wszystko, by zaangażować cię w swoje pasje i dzięki temu spędzać z tobą jeszcze więcej czasu. Może to być wszystko, od gry w tenisa, przez jazdę na rowerze, aż po taniec. Pamiętaj zatem: gdy on zachęca cię do swojego hobby, jest tobą poważnie zainteresowany.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.44 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2015 12:50
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2015 23:07
Jestem dla niego tylko zabawką
odpowiedz
aneczka (Ocena: 5) 24.01.2015 14:26
Ja byłam traktowana jak zabawka. W końcu poważnie się wkurzyłam i zamówiłam na stronie magicznerytualy.pl urok miłosny na mojego faceta. I zadziałało. Teraz jesteśmy zgraną parą.
odpowiedz
Sandra (Ocena: 5) 15.10.2014 23:22
Mój spełnia wszystkie te warunki! Czuje że jestem dla Niego ważna i przez Niego kochana! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2014 08:53
Mój się tak zachowuje :) Natomiast ex był zupełnym przeciwieństwem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie