Jak się zachować, gdy podrywa Cię chłopak przyjaciółki?

Poznaj kilka rad, które pomogą ci pozbyć się natrętnego chłopaka swojej przyjaciółki i tym samym skutecznie odrzucić jego zaloty!
Jak się zachować, gdy podrywa Cię chłopak przyjaciółki?
11.10.2014

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, aby podrywał cię mężczyzna twojej przyjaciółki? Jeśli nie, to masz dużo szczęścia, ponieważ to doświadczenie zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych. Po pierwsze, nie wiadomo, jak się zachować. Po drugie, zaczynasz wtedy zastanawiać się, czy powinnaś powiedzieć o tym swojej koleżance czy może zachować tę wiedzę dla siebie? I co, jeśli on zrobi to po raz kolejny?

Nawet jeśli do tej pory nigdy nie znalazłaś się w takiej sytuacji, warto być przygotowaną.

1. Nie okazuj zainteresowania

Sam fakt, że facet twojej przyjaciółki interesuje się kimś poza nią, jest już wystarczająco nieuczciwy. Jeśli on okazuje specjalne względy właśnie tobie, musisz zrobić wszystko, aby zachować się w porządku wobec koleżanki. Nawet jeśli on będzie się bardzo starał, powinnaś pozostać obojętna na jego zaczepki. 

 

 

 

 

samochód para

7. Powiedz jej to wprost

Czasami wyznanie wszystkiego wprost jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Nawet jeśli twoja przyjaciółka początkowo zareaguje złością wobec ciebie, gdy to przemyśli, na pewno doceni twoją szczerość. W końcu, to jej facet jest tu winny, nie ty. 

 

para młoda

2. Niedopuszczalne

Jeśli on mimo twojego braku zainteresowania, dalej będzie starał się cię poderwać, powiedz mu wprost, że nie jesteś zainteresowana, a także że jego zachowanie jest zupełnie niedopuszczalne. Nie poskutkowało? Zagroź, że powiesz o wszystkim jego dziewczynie. 

Leighton Meester

3. Powiedzieć?

Problem z wyznaniem przyjaciółce prawdy jest taki, że ona może zacząć obarczać winą ciebie lub w ogóle nie uwierzyć w twoje słowa. Naszym zdaniem powinnaś jednak powiedzieć jej o nieuczciwym zachowaniu partnera, nawet jeśli to ona ma później zdecydować, co z tą informacją zrobić. 

plaża para

4. Zachowaj dystans

Staraj się jak najbardziej unikać sytuacji, w których znajdowałabyś się sam na sam z chłopakiem przyjaciółki. 

dłonie

5. Wczuj się w jej sytuację

Postaw się w sytuacji swojej przyjaciółki i zastanów się, czego ona oczekiwałaby od ciebie. Czy wolałaby poznać prawdę? Czy byłaby na ciebie zła? Znasz ją przecież bardzo dobrze, przemyśl po prostu dokładnie, czego ona by chciała. 

Nina Dobrev Paul Wesley

6. Zapytaj, co ona by zrobiła w takiej sytuacji

Jeśli boisz się wyznać prawdę przyjaciółce wprost, zapytaj, co ona zrobiłaby, gdyby chłopak jej przyjaciółki okazywał jej zainteresowanie. Być może twoja znajoma domyśli się, że jest jakiś powód, dla którego to właśnie jej zadajesz to pytanie. 

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2014 13:27
Miłość jest ślepa i nawet największa przyjaźń może się rozwalić przez faceta. Teraz już nie robię tego błędu i nie mówię o tym, chociaż facet mojej przyjaciółki robi mi dziwne aluzje, gdy jesteśmy sam na sam. Ona i tak by w to nie uwierzyła. Kobitki już tak mają. Ograniczyłam więc kontakt do minimum, innego wyjścia nie widzę ...
odpowiedz
xoxo (Ocena: 3) 12.10.2014 11:27
chuck i blair!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo