20 sygnałów, że go kręcisz!

Z zachowania facetów można czytać jak z otwartej księgi.
20 sygnałów, że go kręcisz!
19.09.2014

Chcesz wiedzieć na 100 procent, że facet, który bardzo ci się podoba, również ma fioła na twoim punkcie? Być może jego zdaniem jest jeszcze za wcześnie na to, by wyznać ci wprost, jak bardzo cię lubi i że chciałby od waszej znajomości czegoś więcej, ale to nie szkodzi. Z zachowania mężczyzn można bowiem czytać jak z otwartej księgi.

Oto 20 niezawodnych sygnałów, że bardzo, ale to bardzo go kręcisz. Policz, ile spośród tych punktów dotyczy tego chłopaka, a na końcu artykułu dowiesz się, jakie masz u niego szanse!

1. Zerka na ciebie

Przyłapujesz go na ukradkowych spojrzeniach, ilekroć zerkasz w jego stronę. Wtedy on albo szybko spuszcza wzrok z zawstydzeniem, albo (jeśli nie należy do nieśmiałych chłopaków) promiennie się do ciebie uśmiecha.

2. Jest zazdrosny

Zwróć uwagę na jego reakcję, gdy opowiadasz mu o seksownym przystojniaku, koło którego siedziałaś niedawno w autobusie, albo o tym, jaki to David Beckham jest cudowny. Punkt dla ciebie, jeśli facet wysłucha twoich ochów i achów z niby obojętnym uśmieszkiem, a po chwili sam zacznie ci mówić o jakiejś seksownej dziewczynie. Nie dość, że jest o ciebie zazdrosny, to jeszcze chciałby wzbudzić zazdrość w tobie!

zakochany chłopak

20. Mówi ci, że mu się śniłaś

Jeżeli chłopak opowiada ci, że śniłaś mu się ubiegłej nocy, daje ci do zrozumienia, że nie tylko mu się podobasz, ale również że myślał o tobie przed snem.

Podliczyłaś, ile spośród tych punktów dotyczy faceta, na którym ci zależy? Jeśli punktacja wyniosła 20-15 pkt. – możesz śmiało zacząć gorący flirt. Ten facet na pewno ci się nie oprze. Jeżeli natomiast chłopak zebrał 14 i mniej punktów, musisz bardziej nad nim popracować. Zaproś go na wspólny wypad do klubu lub pubu i tam pozwól mu działać!

zakochany chłopak

17. Opowiada ci o swojej rodzinie

Mężczyźni raczej nie lubią opowiadać o swojej rodzinie. Chyba że zależy im na kobiecie. Wtedy buzia im się nie zamyka.

18. Mówi ci, że jest gotowy na nowy związek

Facet, który deklaruje coś takiego, ma na celu tylko jedno: pragnie, byś to ty była jego nową dziewczyną.

19. Dzieli się z tobą wszystkim

Jest ci zimno, a on natychmiast okrywa cię swoją kurtką. Zbiłaś w pracy swój ulubiony kubek, a chłopak robi ci kawę w swoim. Jeżeli mężczyzna tak chętnie dzieli się z tobą swoimi rzeczami, chce ci w ten sposób zakomunikować: to, co jest moje, jest również twoje!

zakochany chłopak

5. Wie o tobie sporo

Ten facet pamięta, kiedy masz urodziny? Zna twój nr telefonu na pamięć? Wie, jaką pijesz kawę? To niezawodne sygnały, że zawróciłaś mu w głowie.

6.  Bierze sobie do serca to, co mówisz

Powiedziałaś mu ostatnio, że świetnie wyglądałby w niebieskiej koszuli, a on następnego dnia ubrał się właśnie w taką? A może zwróciłaś mu uwagę, że powinien zapuścić brodę i… zrobił to bez wahania? Oj, ten chłopak porządnie się tobą zauroczył!

zakochany chłopak

7. Liczysz się tylko ty

Przechodzi koło was prześliczna dziewczyna, a on nawet tego nie zauważa, bo jest tak pochłonięty rozmową z tobą? Doskonale. Dla niego liczysz się tylko ty!

8. Dopytuje cię o szczegóły

Wspomniałaś mu, że wybierasz się w weekend na imprezę, a on niby od niechcenia dopytuje cię, w co się ubierzesz? To jasne – on ewidentnie sprawdza, czy przypadkiem nie będziesz wyglądała zbyt seksownie i czy nie przyciągniesz spojrzeń innych chłopaków.

zakochany chłopak

9. Jest wyrozumiały

Znowu dopadł cię PMS, więc jesteś złośliwa i wredna dla otoczenia, a facet jest wobec ciebie wyrozumiały. Tak, to oczywiste, że mu się podobasz – nawet wtedy, gdy jesteś złośnicą!

10. Ma doskonałą pamięć

Jeżeli ten chłopak pamięta imiona twoich znajomych i drobne ploteczki na ich temat, które mu opowiadałaś, na pewno go kręcisz. Inaczej nie zawracałby sobie głowy takimi drobnostkami.

zakochany chłopak

11. Tak po prostu

Kupuje ci kwiaty, kawę lub prezenty bez okazji, tak po prostu? Zadurzył się w tobie po uszy!

12. Spełnia twoje marzenia

Wystarczy, że napomkniesz mu, że o czymś marzysz, a on od razu spełnia twoje pragnienia? Nie ma lepszego dowodu na to, że on bardzo chciałby być twoim księciem z bajki.

13. Komplementy

Jeżeli wciąż słyszysz od niego komplementy, dotyczące twojego stroju, wyglądu, zachowania, to jawny znak, że bardzo mu się podobasz.

zakochany chłopak

14. Wciąż cię dotyka

Siedzicie obok siebie, a on nieśmiało chwyta cię za rękę. Albo udaje, że się przeciąga, a nagle jego ramię wędruje za twoje plecy… Ten facet nie może się opanować, żeby cię nie dotykać!

15. Zmienia dla ciebie swoje plany

Gdy facet jest w stanie zrezygnować ze swoich planów (np. ze spotkania z kolegami) tylko po to, by się z tobą spotkać, daje ci do zrozumienia, że to ty jesteś dla niego najważniejsza. I że nie ma dla niego żadnej pilniejszej sprawy niż randka z tobą.

16. Robi z tobą babskie rzeczy

Ten facet bez mrugnięcia okiem chodzi z tobą od butiku do butiku, bo poprosiłaś go o pomoc z wybraniu nowej sukienki? A może udaje ogromne zainteresowanie serialem „Seks w Wielkim Mieście” i ogląda go razem z tobą bez cienia sprzeciwu? Chyba nie musimy tłumaczyć, co to oznacza.

zakochany chłopak

3. Pisze do ciebie nawet wtedy, gdy jest z kumplami

Zauważyłaś na Facebooku, że oznaczył się w jakimś pubie z kilkoma innymi znajomymi. Tymczasem zamiast pić spokojnie piwo, on pisze do ciebie na czacie lub wysyła SMS-y. Brawo! Ten facet nie potrafi przestać o tobie myśleć nawet na chwilę.

4. Zaprasza cię

Jeśli facet z wypiekami na policzkach opowiada ci o rewelacyjnym koncercie, na który chciałby pójść i robi dwuznaczną pauzę, jakby czekał, że powiesz: „Też chętnie bym się na niego wybrała”, na pewno go kręcisz. Jeszcze lepiej, jeżeli sam zaprosi cię na jakieś wspólne wyjście – np. na wydarzenie, które będzie miało miejsce za kilka tygodni. Ten facet robi plany na przyszłość z myślą o was!

Komentarze (33)

Ocena: 4.48 / 5
gość (Ocena: 2) 18.09.2017 00:41
kosmiczne bzdety
odpowiedz
Kobieta (Ocena: 1) 21.08.2017 22:17
Ja mam taką sytuację w sensie ze ten chłopak jest przystojny troszkę nieśmiały a wy czytając z jego oczow coś może znaczyć ciężko mi do niego zagadać nie mam takiej odwagi co zrobić
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 18.07.2017 22:06
Rok temu poznałam chłopaka który się zachowywał dokładnie tak jak jest opisane w tym ''poradniku''. Gdy już odwazyłam się na ten pierwszy krok zaczoł mnie ignorować. Co to znaczy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2014 21:05
masakra.. prawie, ze wsio. jak uciec przed takim w pracy :O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2014 10:46
ponad pół roku z chłopakiem... i chyba go wcale nie kręcę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo