7 czułości, za które Ty i Twój facet nie zostaniecie wyśmiani w miejscu publicznym

Nie ma nic gorszego niż widok francuskiego pocałunku w miejscu pełnym ludzi.
7 czułości, za które Ty i Twój facet nie zostaniecie wyśmiani w miejscu publicznym
10.09.2014

Gdyby ktoś przeprowadził sondę na temat najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka, prawdopodobnie większość z nas wymieniłaby miłość. Charakterystyczne motylki w brzuchu i niekwestionowana radość na widok ukochanej osoby są jednak przyjemne tylko wtedy, gdy… ktoś je odwzajemnia. Gorzej, jeśli jesteśmy akurat samotne – wówczas widok zakochanych działa na nas jak płachta na byka.

Co dokładnie denerwuje singli w parach? Najbardziej oczywiście francuskie pocałunki w miejscach publicznych, obściskiwanie się i dotykanie newralgicznych miejsc ciała partnera, takich jak np. pośladki.

Jeśli więc jesteś obecnie szczęśliwie zakochana i chciałabyś wykrzyczeć to całemu światu, odrobinę przystopuj. Siedząc z ukochanym w kawiarni czy w autobusie możesz okazać mu czułość tak, aby ludzie siedzący koło was, nie poczuli się zniesmaczeni.

trzymanie się za ręce

Prześlij mu całusa lub puść do niego oczko

Wcale nie musisz dotykać swojego ukochanego, by dać mu do zrozumienia, że go kochasz. Przesłanie mu całusa lub mrugnięcie oczkiem będzie słodkim zaproszeniem do flirtu i odważniejszych czułości, gdy będziecie już sam na sam.

trzymanie się za ręce

Muskaj jego ramię

O ile chwytanie mężczyzny za pośladki byłoby źle odebrane w miejscu publicznym, o tyle muskanie męskiego ramienia nikogo nie obruszy. Kiedy delikatnie przesuniesz dłonią po rękach i bicepsach swojego faceta, dasz mu do zrozumienia, że ciągle masz ochotę go dotykać i być blisko niego. Na pewno wprawi go to w przyjemny dreszcz.

trzymanie się za ręce

Dotykajcie się stopami

Następnym razem, gdy wybierzesz się ze swoim partnerem do restauracji i najdzie cię nagła ochota, by okazać mu czułość, otrzyj się swoimi stopami o jego nogę. Nikt nie zauważy, co dzieje się pod stołem, a wy będziecie prowadzić tę subtelną grę z dala od wścibskich oczu.

trzymanie się za ręce

Trzymajcie się za ręce

Trzymanie się zakochanych za ręce nikogo nie denerwuje, bo jest to widok dość powszechny, a do tego uroczy. Możecie więc bez przeszkód gładzić się po dłoniach zarówno w knajpce, kinie, jak i w autobusie.

trzymanie się za ręce

Baw się jego włosami

Nie ma chyba nic bardziej słodkiego niż gest, w którym mężczyzna zakłada za ucho włosy swojej dziewczynie. Ty również możesz w miejscu publicznym okazać mu czułość w ten sposób i żartobliwie potargać jego czuprynę. Nikt z otoczenia nie poczuje się tym zniesmaczony.

trzymanie się za ręce

Karmcie się nawzajem

Kiedy następnym razem wybierzecie się we dwoje na kolację, zamiast standardowego trzymania się za ręce, okażcie sobie czułość w inny sposób. Na przykład karmiąc się nawzajem. Nikogo to nie zezłości ani nie wzburzy.

trzymanie się za ręce

Rzadkie buziaki

To oczywiste, że jeśli co trzy sekundy będziesz cmokać swojego ukochanego w usta, to ludzie wokół poczują się nieswojo. Jeżeli jednak będziesz to robić rzadko, nikomu nie będzie to przeszkadzać. Najważniejszy jest umiar!

Komentarze (17)

Ocena: 3.53 / 5
gość (Ocena: 1) 16.04.2018 08:56
Za takie rzeczy w miejscu publicznym powinni być aresztowani i do pierdla za obrazę moralności.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.07.2016 12:17
Zasrane pary nienawidzę ich, gdzie są ich rodzice że pozwalają na takie rzeczy? nie wiedzą co to wstyd gnoje zasrane.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.07.2016 12:15
A ciekawe czy myślicie o osobach samotnych, odrzuconych z niską samooceną? nie bo po co tylko piszecie o tych zasranych parkach, zbydlęconych co tylko się obściskują, liżą a nie myślicie o osobach mających trudności w nawiązywaniu kontaktów, którzy ze względu na ortodoksyjne poglądy rodziców musieli tłumić swoją seksualność i ciągle mieli poczucie winy, zasrane pary.
odpowiedz
aga (Ocena: 5) 11.09.2014 17:17
wszystkim samotnym polecam portal dyskoteka.co. można tam znaleźć naszą drugą połówkę bądź przelotny romans. Pozdrawiam
odpowiedz
ika (Ocena: 5) 10.09.2014 21:58
Fajne!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo