Czy on Cię zdradza? Przewodnik po świecie męskiej nieuczciwości

Lepiej nie lekceważ tych zachowań!
Czy on Cię zdradza? Przewodnik po świecie męskiej nieuczciwości
07.09.2014

Małe, niewinne kłamstewko w wielu przypadkach jest wręcz wskazane, ale co zrobić, gdy oszustwo dotyczy tak poważnej kwestii, jak zdrada?

Aby uchronić się przed niewiernością partnera, warto zatem poznać kilka sygnałów ostrzegawczych. Oto one…

1. Twój facet był nieszczery wobec poprzednich partnerek

Podpytywałaś swojego mężczyznę o wcześniejsze związki i wyjawił ci, że wierność nie była jego mocną stroną? A może zaczął randkować z tobą, zanim skończył spotykać się z poprzednią dziewczyną? Uważaj, taki facet może być nieszczery również w przyszłości. Oczywiście, każdy ma prawo popełniać błędy w młodym wieku. Niektórzy potrafią się na nich jednak czegoś nauczyć, inni niestety nie.

zdrada w związku

6. Przestał być czuły

Dawniej często prawił ci komplementy i podkreślał, ile dla niego znaczysz. Teraz ledwo cię zauważa. Wcześniej praktycznie zawsze spał nago, ale od niedawna kładzie się ubrany od stóp do głów. Uważaj, takie zachowania mogą wskazywać na to, że twój mężczyzna szuka intymności w zupełnie innym miejscu.

Zdrajca

4. Kłamanie przychodzi mu z łatwością

Zwróć uwagę na to, czy twój facet często oszukuje w codziennym życiu. Jeśli mija się z prawdą na studiach, w pracy, czy podczas rozmowy telefonicznej z kolegą lub rodziną, powinno zapalić ci się światełko ostrzegawcze. Oszukując innych, równie dobrze może nie być szczery także wobec ciebie.

Zdrajca

5. Spędza z tobą mniej czasu

Ty oglądasz telewizję, on siedzi przed komputerem. Ty idziesz do łóżka, on kładzie się spać późno w nocy. Mieszkacie razem, ale żyjecie obok siebie… Kiedy mężczyzna tak organizuje sobie czas, by jak najrzadziej spędzać go z tobą, bądź czujna, bo coś (lub ktoś) może być na rzeczy.

 

 

Zdrajca

3. Nigdy nie czuje się winny

Twój mężczyzna zrobił coś złego, ale uparcie twierdzi, że nic się nie stało. Z trudem przychodzi mu również przeproszenie za swój czyn i przyznanie ci racji. Niestety, takie zachowanie świadczy niezbicie o tym, że twój partner, jeśli popełni błąd (np. zdradzi cię lub oszuka), nigdy się do tego nie przyzna. Co więcej – nawet przyłapany na gorącym uczynku, będzie uparcie twierdził, że jest niewinny.

 

zdrada w związku

7. Strzeże swojej komórki jak oka w głowie

Każdy ma prawo do prywatności i nie trzeba znać haseł czy PIN-ów do telefonu partnera, żeby całkowicie mu ufać. Jeśli jednak zauważyłaś, że wcześniej twój facet kładł swoją komórkę na widoku lub nie przeszkadzało mu, gdy patrzyłaś z kim SMS-uje, a teraz strzeże telefonu jak oka w głowie, niestety może coś przed tobą ukrywać.

Pamiętaj, że kłamstwo jest jak otwarta książka, w której możemy wyczytać wiele rzeczy dotyczących naszych relacji z partnerem. I nawet jeśli związek miałby się rozpaść z powodu nieszczerości faceta, czasem lepiej, że tak właśnie się dzieje. Bo nie ma nic gorszego, niż życie w ułudzie.

Zdrajca

2. Ma narcystyczne usposobienie

Według mitologii greckiej, Narcyz był pięknym młodzieńcem, który odrzucił miłość górskiej nimfy Echo. Bogini Nemezis, mszcząc się na nim za okazaną pychę, sprawiła, że zakochał się we własnym odbiciu w strumieniu.

Narcyz zachwyca się sobą. Ale ten zachwyt jest oparty na kruchych, niestałych podstawach. Tak niestałych, jak odbicie w tafli wody, w które wpatruje się mityczny bohater. Tak naprawdę, narcystyczna osobowość opiera się nie na poczuciu własnej wartości, lecz na przymusie udowadniania innym i sobie, że jest się osobą wyjątkową.

Właśnie z tego względu, zdaniem psychologów, osoba będąca narcyzem, ma skłonność do wykorzystywania innych ludzi, bądź manipulowania nimi. Narcyz oszukuje swoich bliskich, ponieważ czuje, że żadne reguły go nie dotyczą.

 

Komentarze (8)

Ocena: 4.75 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2015 23:44
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2014 17:21
Nie mam nic do ukrycia przed moim mężem, ale bardzo się denerwuje gdy bierze mój telefon bez pytania. Nie lubię gdy ktoś grzebie w moich rzeczach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2014 10:33
Mój tez ma coś z tym telefonem,nie da go tknąć,zawsze nosi przy sobie ,niepokojące..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2014 15:37
Sooo true... Mój ex mnie zdradził, co zaowocowało oczywiście rozstaniem. Mało tego, po pół roku chciał do mnie wrócić, ale na następny dzień mu się odwidziało i powiedział, że to że zdradził, to moja wina :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 07.09.2014 14:05
Mój chłopak właśnie strzeże telefonu jak oka w głowie, niby jest wszystko tak jak i było ale martwi mnie ten telefon
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo