7 rzeczy, które robi facet, gdy Cię naprawdę kocha

Nawet jeśli nie usłyszałaś jeszcze z jego ust magicznego „kocham Cię”, możesz w inny sposób przekonać się, czy mu na Tobie zależy.
7 rzeczy, które robi facet, gdy Cię naprawdę kocha
06.09.2014

Kocham Cię. Dla wielu osób są to najpiękniejsze słowa na świecie. Dla innych najbardziej upragnione, które chcieliby usłyszeć z ust tej jednej, jedynej osoby. Czasami jednak niektórym ludziom – a zwłaszcza mężczyznom – wyznanie miłości nie przechodzi przez gardło. Być może się wstydzą? Albo boją się, że zbyt wczesne obnażenie się ze swoimi uczuciami tylko ich ośmieszy w oczach dziewczyny? O wiele łatwiej wyrazić im więc to, co czują do ukochanej kobiety, w inny sposób.

Jaki? Listę metod pomogli nam stworzyć zaprzyjaźnieni faceci. Przeczytajcie, jak oni okazują swoim partnerkom miłość.

zakochana para

Planuję z nią przyszłość

Twój facet uwzględnia cię w swoich planach na przyszłość? W takim razie to najlepszy dowód na to, że bardzo mu na tobie zależy i nie wyobraża sobie życia bez ciebie.

- Kocham moją dziewczynę, dlatego nie mam problemu z tym, żeby już teraz planować, co będziemy razem robić w grudniu. Wiem, że nie rozstaniemy się do tego czasu, bo to, co jest miedzy nami, to coś poważnego – twierdzi Szymon z Warszawy.

zakochana para

Uważnie słucham tego, co ma do powiedzenia

Facet, który cię kocha, zawsze będzie brał pod uwagę to, co masz do powiedzenia. Na każdy temat.

- Jakiś czas temu dostałem propozycję pracy w Niemczech. Moja dziewczyna nie chciała jednak przeprowadzić się tam ze mną. W Polsce ma swoją pracę, rodzinę, mieszkanie. Nie chciała tego zostawiać. Długo na ten temat rozmawialiśmy i w końcu podjęliśmy decyzję, że zostaję. Ja bez problemu mogę znaleźć dobre stanowisko wszędzie, a jej w Niemczech byłoby dużo trudniej – mówi Radek, lat 31.

zakochana para

Pamiętam o naszych rocznicach

Czy mężczyzna, który kocha, mógłby zapomnieć o ważnej rocznicy swojego związku? Na pewno nie.

- Ja i Martyna jesteśmy razem od półtora roku. Do tej pory moja dziewczyna dostaje ode mnie kwiaty na każdą naszą miesięcznicę. Uwielbiam rozpieszczać ją w ten sposób. Widzę, że sprawia jej to wiele przyjemności – cieszy się 23-letni Damian.

Jedno jest pewne. Jeśli twój partner naprawdę cię kocha, będziesz to wiedzieć. Po prostu.

zakochana para

Troszczę się o nią, gdy jest chora

Chłopak, który jest zakochany w swojej dziewczynie, troszczy się o nią. Zwłaszcza wtedy, gdy ta choruje.

- Dla mnie miłość jest równoznaczna z troską. Kiedy moja Ania leży przeziębiona w łóżku, spełniam wszystkie jej zachcianki. Kupuję smakołyki w sklepie, mierzę jej temperaturę, podaję lekarstwa, a nawet gotuję rosół – opowiada Jacek, lat 26.

zakochana para

Staję w jej obronie

Zakochany mężczyzna zawsze będzie stał po stronie swojej dziewczyny i w razie potrzeby bronił jej przed wszelkimi nieprzyjemnościami.

- Pamiętam taką sytuację, jak stałem z Moniką na przystanku, kiedy nagle jakiś idiota na rowerze omal w nią nie wjechał. Mocno otarł się o jej rękę tak, że bardzo ją to zabolało. Zachwiał się na tym rowerze, ale pojechał dalej i nawet jej nie przeprosił. Spojrzałem tylko, jak Monika rozmasowuje sobie ramię i aż się we mnie zagotowało. Natychmiast pobiegłem za tym gościem. Dorwałem go, kazałem mu zawrócić i ją przeprosić. Omal mu wtedy nie przyłożyłem – opowiada 28-letni Robert.

zakochana para

Jestem uprzejmy dla jej rodziny

Jeżeli rodzina jest dla ciebie bardzo ważna, zakochany w tobie chłopak uszanuje to. Nawet jeśli nie przepada za twoim ojcem, bratem, czy kimkolwiek, kto jest ci bliski.

- Mama mojej dziewczyny jest najbardziej irytującą osobą pod słońcem. Ciągle wtrąca się w nasze sprawy, jest ciekawska i apodyktyczna. Mimo to co niedzielę przychodzę do niej potulnie na obiad. Kocham moją dziewczynę i wiem, że sprawia jej to wiele przyjemności – tłumaczy Michał z Warszawy.

zakochana para

Wspieram ją

Mężczyzna, który kocha swoją partnerkę, będzie ją wspierał w każdej sytuacji i motywował do samorozwoju.

- Moja Ola chciała jakiś czas temu zmienić pracę, ale na nowym stanowisku wymagali od niej prawa jazdy, którego nie miała. Pomogłem jej więc załatwić wszystkie formalności, a nawet sam udzieliłem jej kilku lekcji na mało ruchliwej ulicy, żeby było jej potem łatwiej. Zdała egzamin za pierwszym razem i dostała się do nowej firmy na upragnione stanowisko – wyjaśnia Rafał, lat 27.

Komentarze (37)

Ocena: 4.84 / 5
gość (Ocena: 5) 08.08.2018 02:17
Kto to k..... pisał??? Wróż Maciej???
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2018 17:20
Kurwa
odpowiedz
5 (Ocena: 5) 20.10.2017 13:01
Jak się kocha i nie ma wzajemności to się robi dziwne rzeczy żeby zapomnieć
odpowiedz
pati (Ocena: 5) 09.05.2016 20:57
napisz mu list gdy go pseczyta to cię kocha jeśli nie ,to nie
odpowiedz
julia murawska (Ocena: 5) 23.03.2016 21:17
Chłopak mnie koch
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo