Jak w sprytny sposób sprawić, żeby ON zaprosił Cię na randkę?

Pamiętaj, że faceci lubią zdobywać i warto dać im szansę, aby mogli się wykazać.
Jak w sprytny sposób sprawić, żeby ON zaprosił Cię na randkę?
01.09.2014

Najpierw musisz sprawić, aby on cię polubił. Wzbudzić w nim ciekawość i dać mu do zrozumienia, że ty także jesteś zainteresowana. Nie możesz jednak zrobić tego w oczywisty sposób. Pamiętaj, że faceci lubią zdobywać i warto dać im szansę, aby mogli się wykazać.

Jak więc w sprytny sposób (bez mówienia tego wprost) zachęcić go, aby zaprosił cię na randkę? Oto kilka propozycji!

1. Te same zainteresowania

Poznaj jego hobby. Być może zainteresują cię rzeczy, które lubi twój potencjalny facet. Dzięki temu dasz mu pretekst do tego, abyście wspólnie spędzili trochę czasu. Podobne zainteresowania są doskonałym sposobem na rozpoczęcie znajomości. 

 

 

 

para pocałunek

3. Poproś go o pomoc

Mężczyźni lubią się nami opiekować i czuć się jak bohaterzy. Co więc musisz zrobić, aby zwrócić na siebie jego uwagę? Wystarczy poprosić go o pomoc! Powiedz, że masz problem z komputerem. On na pewno szybko przybiegnie z pomocą. 

pocałunek

4. Daj mu do zrozumienia, że jesteś gotowa na związek

Graj trudną do zdobycia, ale tylko do pewnego momentu. Od początku dawaj do zrozumienia potencjalnemu mężczyźnie, że w przyszłości chciałabyś być w związku. On nie musi wiedzieć, że chodzi ci o bardzo niedaleką przyszłość... Postaraj się go nie przestraszyć, ale też nie udawaj obojętnej. Od razu zaznacz, że nie interesują cię krótkotrwałe relacje. 

 

500 dni miłości

6. Zapytaj o jego plany

Mimochodem spytaj o jego plany na weekend. Gdy już ci opowie o tym, co zamierza robić, powiedz, że ty także to kochasz. Nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że on poprosi, abyś do niego dołączyła. 

rower para

7. Bądź zawsze przyjazna

W jego towarzystwie bądź zawsze osobą, z którą miło spędza się czas. Bądź zabawna, przyjazna i otwarta. Każdy lubi spędzać czas z takimi osobami. Potencjalnemu facetowi także przyjdzie łatwiej decyzja o tym, aby gdzieś cię zaprosić, jeśli wie, jak świetną osobą jesteś. 

Shailene Woodley

5. Zasugeruj jego przyjaciołom, że go lubisz

Oczywiście zaznacz przy tym, że chciałabyś, aby to pozostało między wami. Gwarantujemy jednak, że żaden z jego przyjaciół nie bedzie potrafił utrzymać języka za zębami. Gdy już potencjalny facet dowie się, że ci się podoba, na pewno gdzieś cię zaprosi. 

para młoda

2. Powiedz mu o swoich planach

Jeśli chcesz się z nim spotkać, ale nie masz odwagi tego zaproponować, zrób to w inny, sprytny sposób. Podczas zwykłej rozmowy opowiedz mu o swoich planach na weekend. Powiedz, na jaką imprezę się wybierasz. Jeśli facet jest tobą zainteresowany, gwarantujemy, że na pewno się na niej pojawi. 

Komentarze (14)

Ocena: 4.86 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2016 03:00
Mówią że czas goi rany, ale w moim przypadku tak nie było. Przez kilka miesięcy tylko egzystowałam. Nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu, ten czas to był koszmar. Musiałam z nim znowu być, ponieważ bez niego nie widziałam swojego życia. Brakowało mi jego głosu, dotyku, dosłownie wszystkiego. Postanowiłam spróbować rytuału miłosnego ze strony urok-milosny.pl , czekałam, odliczalam dni do jego powrotu, w pewnym momencie już traciłam nadzieję. Ale jednak wrócił. A moje życie odzyskało dawny blask : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2015 14:16
A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2014 14:04
To bzdura. W weekend poznałam interesującego mężczyznę. Można powiedzieć, że stoswałam się do każdej z wyżej wymienionych rad. Skończyło się na kilku wiadomościach. Więc zaproszenia na randkę nie doczekam się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2014 18:14
Jestem nieciekawą dziewczyną,zakompleksioną i nieśmiałą przez to moje relacje z facetami zawsze szybko się kończą... nie potrafię zainteresować sobą,swoim charakterem,odpycham facetów.Co z tego,że jestem ładną,zgrabną dziewczyną,jednak wygląd to nie wszystko,trzeba mieć w sobie to COŚ czego ja niestety nie mam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2014 16:49
Taaaa... poznałam świetnego chłopaka, z którym łączyło mnie bardzo dużo! Podobne zainetresowania, plany, chęć poważnego i dojrzałego związku... cudownie spędzało nam się czas, zbliżyliśmy się do siebie bardzo. Wszystko było idealnie...niestety chyba zbyt idealnie, bo po krótkim czasie mój były namotał mu w głowie i niestety wszystko się posypało. Nigdy wcześniej nie spotkałam faceta, z którym tak świetnie się dogadywałam... bardzo żałuję, że tak szybko się to skończyło.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo