Jak sprawić, by on za tobą zatęsknił?

Jeśli dobrze rozdasz karty, on szybko zatęskni, a ty będziesz prosiła, żeby przestał dzwonić co 5 minut.
Jak sprawić, by on za tobą zatęsknił?
29.08.2014

Jednym z podstawowych błędów, jakie popełniają kobiety wchodzące w nowy związek, jest zbyt duże zaangażowanie. Faceci mają zakodowany instynkt łowcy, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość i pokazać wybrankowi swoją niezależność.

Jeśli dobrze rozdasz karty, on szybko zatęskni, a ty będziesz prosiła, żeby przestał dzwonić co 5 minut. Tylko jak się do tego zabrać?

1. Zaskocz go!

Zaskakuj go tak często, jak możesz. Faceci uwielbiają, kiedy kobieta jest tajemnicza. To pewnie dotyczy ich chłopięcego uroku i zabawy w podchody. Pozwól mu odkrywać swój charakter powoli. Dzięki temu zaciekawisz go, a to sprawi, że będzie o tobie nieustannie myślał.

 

phone call tumblr

3. Nie akceptuj randek na ostatnią chwilę

To, że on ma ochotę na spotkanie, nie oznacza, że ty też musisz mieć. Chłopak powinien pamiętać, że masz swoje plany, które musi wziąć pod uwagę. Dzięki temu on będzie bardziej szanował twój czas wolny.

phone call tumblr

4. Bądź z nim szczera

Bądź z nim szczera w każdej sytuacji. Dzięki temu on będzie mógł przekonać się, że jesteś wartościową osobą, której zależy na poważnej relacji. W dodatku zdobędziesz jego zaufanie, a to przecież podstawa każdego związku!

 

phone call tumblr

5. Bawcie się razem!

Jeśli chcesz, żeby on tęsknił, po prostu spraw, aby wspólnie spędzony czas był niezapomniany. Następnym razem nie dąsaj się, tylko pokaż, że jesteś idealną partnerką do rozmowy i do zabawy.

 

phone call tumblr

7. Używaj perfum

To coś, co naprawdę mocno działa na facetów. Zresztą nie tylko na nich, prawda? On zapamięta twój zapach na dłużej i naprawdę będzie za nim tęsknił. Tylko nie przesadź z intensywnością perfum!

phone call tumblr

2. Rozłącz się przed nim

Zakończ rozmowę telefoniczną przed nim. Udowodnisz mu swoją niezależność, a to wyzwoli w nim wolę walki o ciebie. Tylko nie nadużywaj tej techniki, bo chłopak pomyśli, że nie jesteś zainteresowana!

 

phone call tumblr

6. Faceci są różni

Nie warto porównywać poprzedniego związku do obecnego. Nawet jeśli twój ex dzwonił 5 razy dziennie, obecny partner wcale nie musi tego robić i nie będzie to znaczyło, że nie darzy cię uczuciem. Po prostu jest innym człowiekiem i inaczej odbiera pewne bodźce. Nie trać czasu i nie próbuj go zmieniać.

 

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2015 16:42
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.
odpowiedz
Aniela (Ocena: 5) 09.09.2014 21:11
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Juliett (Ocena: 5) 06.09.2014 01:24
U mnie nie trzeba duzo-wystarczy,ze przez jeden dzien bede pisala o wiele mniej niz zwykle,a zaraz dzwoni do mnie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2014 16:18
Porady dla nastolatek....To strona z serii " Ja i moja pierwsza miesiączka" czy portal dla kobiet?...myślałam ze to drugie...
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 29.08.2014 21:36
Napisz komentarz...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo