Jak nie wyznawać mu miłości?

Pierwsze `kocham cię` jest naprawdę istotne i może zaważyć na przyszłości waszej relacji.
Jak nie wyznawać mu miłości?
28.07.2014

Stan zakochania jest naprawdę niezwykły. Wiele osób porównuje go wręcz z pewnym rodzajem upojenia. Jeśli masz szczęście i jesteś zakochana z wzajemnością, wkrótce przyjdzie czas, aby powiedzieć ważne słowa. Pierwsze `kocham cię` jest naprawdę istotne i może zaważyć na przyszłości waszej relacji.

W jaki sposób nie powinnaś wyznawać mu miłości?

1.    W wiadomości

To zbyt ważne słowa, żebyś mogła po raz pierwszy zakomunikować je partnerowi w mailu czy SMS-ie. Nawet jeśli jesteś bardzo nieśmiała, taka opcja po prostu nie wchodzi w grę.

 

 

 

 

love tumblr

7.     Mówiąc, że kochasz spędzać z nim czas

Jasne, możesz mu o tym powiedzieć, ale nie zdziw się, że zamiast odpowiedzi ``ja ciebie też kocham`` usłyszysz, że on w sumie też lubi spędzać z tobą czas.

 

love tumblr

8.    Za pomocą prezentu

Kupno pluszowego misia trzymającego wielki balon z napisem `Kocham Cię` naprawdę nie załatwia sprawy. Albo jesteś gotowa na związek i chcesz wyznać chłopakowi co czujesz, albo powinnaś dać sobie trochę czasu i dorosnąć.

love tumblr

4.    W towarzystwie

Nigdy, przenigdy nie powinnaś poruszać kluczowych dla związku tematów, kiedy macie wokół siebie publiczność. Twój partner będzie czuł się niekomfortowo i może poczuć się zażenowany całą sytuacją.

 

love tumblr

5.    Za pomocą piosenki

Czy może być coś bardziej dziecinnego niż zaśpiewanie mu o tym, jak bardzo go kochasz? To naprawdę nie jest romantyczne, a może sprawić, że chłopak poczuje się zakłopotany i nie będziesz już w stanie tego zmienić.

 

love tumblr

2.    `Myślę, że chyba cię kocham`

Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Nie możesz być zakochana tylko trochę i na pół gwizdka być w związku. Mówiąc chłopakowi, że CHYBA go kochasz, okazujesz niepewność w stosunku do swoich uczuć i lekceważysz jego.

 

 

love tumblr

3.    W trakcie lub zaraz po seksie

Podczas miłosnych uniesień w organizmie uwalnia się oksytocyna, która jest hormonem miłości. Nic dziwnego, że masz wtedy ochotę powiedzieć mu, co czujesz. Pamiętaj tylko, że twoja ocena sytuacji może być nieco przekłamana, dlatego lepiej odłóż ważną rozmowę na inną okazję.

 

love tumblr

6.    Przez telefon lub… pocztę głosową

Równie `wielką` klasę okażesz pisząc, że go kochasz na Facebooku. Takie rzeczy można mówić tylko bezpośrednio, w cztery oczy.

Komentarze (16)

Ocena: 4.88 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 20:12
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 15:46
Moj chłopak pierwszy raz powiedział mi że mnie kocha podczas takiego zwykłego przekomarzania, tak mnie to zaskoczylo ze odpowiedziałam ze ja chyba jego też ;P ale coż, nadal jestesmy razem, bardzo szczesliwi i teraz wiem ze kocham go na 100%, po prostu wtedy nie byłam gotowa jeszcze na takie oświedczenia ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2014 23:31
Mam taką historyjkę z dalekiej przeszłości, która nie daje mi spokoju, chociaż dzisiaj jestem starą, zamężną krową. Był kiedyś pewien chłopiec, w którym się podkochiwałam, szalałam na jego punkcie i to szalałam przez duże SZ. Zasypywałam go wiadomościami, męczyłam, drażniłam i byłam bardzo upierdliwa. On nigdy nie okazał mi szczególnej uwagi. Lubiliśmy się, czasem spędzaliśmy ze sobą czas, ale to była relacja dużo bardziej intensywna z mojej strony. Z czasem on się wyprowadził do innego miasta, gdzie słałam do niego listy, jak to natarczywa wariatka. Kontaktowaliśmy się tylko internetowo, ale jego chyba zmęczyły moje wiadomości, bo przestał odpisywać. Nie odzywał się dłuuugo, a po wielu miesiącach zostawił mi tylko wiadomość o treści "kocham Cię". Nic więcej, później znów mój potok słów, a z jego strony nic. Długo się z niego leczyłam, ale do dzisiaj został mi sentyment. Czasem zastanawiam się, czy to był tylko głupi żart jego, albo jego kolegów, próba przestraszenia mnie i spławienia, czy rzeczywiście coś do mnie czuł. Tak nam się życie potoczyło, że już raczej nie będę miała opcji zapytać, ale raz na rok przypominam sobie tę historię i zastanawiam, jak to z nim było.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2014 14:44
Ja pamiętam, jak przeżywałam, że pierwsza wyznałam miłość mojemu facetowi ( nie jesteśmy już nastolatkami, jednak ja zawsze miałam problem z mówieniem o uczuciach etc.) W końcu się zdobyłam na odwagę i mu o tym powiedziałam. Nie był zaskoczony, można powiedzieć, że był szczęśliwy, ale od razu nie usłyszałam od niego tego samego. Pamiętam, że bardzo to przeżywałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2014 14:41
Co to za poezja na zdjęciu? :>
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo