Jak flirtują nieśmiałe dziewczyny?

8 sposobów na wakacyjny FLIRT - wskazówki dla nieśmiałych!
Jak flirtują nieśmiałe dziewczyny?
22.07.2014

Nieśmiałe osoby najczęściej unikają flirtu z obawy przed porażką. Choć często zazdroszczą tej umiejętności innym, to same nie są w stanie się przmóc. Jednak istnieją proste sposoby, dzięki którym możemy dać facetowi do zrozumienia, że jesteśmy nim zainteresowane, nawet jeśli nie należymy do typu podywaczek. Oto kilka wskazówek!

1. Nic za wszelką cenę

Jesli jesteś nieśmiała, nie próbuj robić nic na siłę. Staraj się być zrelaksowana i nie graj. W innym wypadku twój podryw może wypaść nienaturalnie. Pamiętaj - unikaj desperacji!

 

vogue romance

3. Weź przykład z innych

Uważasz, że nie jesteś dobra we flirtowaniu? Przy kolejnej okazji spróbuj spojrzeć na siebie jako na inną osobę, odważną i pewną siebie. W ramach ułatwienia przypomnij sobie pewną siebie kobietę, którą podziwiasz, i weź z niej przykład.

vogue romance

2. Praktyka czyni mistrza

Jeśli naprawdę przeraża cię sama myśl o flirtowaniu, zacznij stopniowo od małych kroków. Wyobraź sobie, jak rozmawiasz w cztery oczy z wymarzonym facetem i pomyśl, co chciałabyś mu powiedzieć. Wtedy będzie ci łatwiej pokonać nieśmiałość w realu.

 

 

vogue romance

6. Uśmiechaj się

Nic tak nie działa na facetów, jak uśmiech od ucha do ucha. Pamiętaj jednak, aby unikać nerwowego uśmiechu. Pokaż, że jesteś wyluzowana i pozytywna.

vogue romance

4. Pokaż, że jesteś zainteresowana

Żaden facet nie będzie tobą zainteresowany, jeśli będziesz go unikać. Jeżeli jesteś nieśmiała z pewnością trudno jest tobie otworzyć się na innych. Jednak spróbuj dołączyć do konwersacji innych lub sama zadaj im pytanie.

 

vogue romance

5. Słuchaj uważnie

Ludzie lubią wiedzieć, że to, co mówią, jest dla innych interesujące. Jeśli więc facet, który ci się podoba, wyznaje coś tobie lub większej gupie osób, pokaż, że go uważnie słuchasz - zamiast milczeć, np. zadaj mu pytanie dotyczące tematu, o którym on wspomniał.

 

romance vogue

7. Unikaj grup

Gdy zaczyniesz flirtować, upewnij się, że jesteście sami. Grupa ludzi wokół was utrudni wam intymny kontakt. Zabierz go więc tam, gdzie jest ciszej i spokojniej.

8. Użyj swoich atutów

Na pewno znasz swoje dobre strony. Nie bój się więc pokazać tego, co masz w sobie najlepsze - rozpuść piękne włosy, delikatnie podkreśl ponętne usta itp.

Dasz radę!

Komentarze (14)

Ocena: 4.57 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2016 17:29
Dlaczego dajecie zdjęcia z jakimś murzynem w tle ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 19:32
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Greg (Ocena: 1) 10.09.2014 15:38
Nic nie musisz mówić, popatrz głęboko w oczy i uśmiechnij się ! Ja to łapię błyskawicznie, bo tu nie ma miejsca na pomyłki. Poćwicz powabny uśmiech przed lustrem a opanujesz gest do perfekcji.
odpowiedz
lova (Ocena: 5) 01.08.2014 00:30
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Klaudia na-kawe.net (Ocena: 5) 23.07.2014 01:05
Dla nieśmiałych dziewczyn jest taka fajna propozycja- na-kawe.net- to portal gdzie można się umawiać na kawę i nie tylko z osobami z okolicy, rozwijać hobby a przy tym naturalnie poznać Tego Jedynego, bo kto wie ;) Nic na siłę i bez stresu ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo