Czym zająć sobie czas, gdy czekasz na miłość swojego życia?

Jesteś sama? To wspaniała okazja, by zrobić dla siebie coś pożytecznego!
Czym zająć sobie czas, gdy czekasz na miłość swojego życia?
16.07.2014

Wszystkie twoje koleżanki są już w szczęśliwych związkach, a Ty nie możesz się doczekać, kiedy spotkasz miłość swojego życia? Lata mijają, a książę na białym koniu wciąż nie nadjeżdża? Nie czekaj biernie, wpatrując się w okno. Weź życie w swoje ręce i zrób dla siebie cos pożytecznego.

Zweryfikuj swoje potrzeby i pragnienia, realizuj cele, podróżuj, zdobywaj nowe doświadczenia. Sprawdź, jak możesz spożytkować czas w wartościowy sposób!

zakochana para

Kariera

Zanim znajdziesz tego jedynego i założysz rodzinę, skup się na sobie. To jedyny moment, kiedy możesz bez wyrzutów sumienia poświęcić całą uwagę karierze i wyznaczonym przez siebie celom. Nie marnuj energii na zamartwiane się, czy rozpamiętywanie przeszłości; wykorzystaj ją by błyszczeć w pracy. Stań się niezastąpiona! Jeśli już teraz zadbasz o swoją karierę zawodową, z pewnością oszczędzi Ci to zmartwień w przyszłości, a problemy finansowe nie będą tak uciążliwe.

zakochana para

Odkryj swoje pasje

Jeśli mężczyzna twojego życia jeszcze Cię nie odnalazł, dostałaś od losu wspaniałą okazję, by nauczyć się więcej o sobie samej. Uświadom sobie, co zawsze Cię interesowało i skupiało Twoją uwagę, może czas przekuć dotychczasowe hobby w pełnowymiarową pasję?

Znajdź w sobie ambicję i naucz się nowego języka, stań się mistrzynią kuchni, wypróbuj swoich sił na kursie egzotycznego tańca. Nowe umiejętności, które nabędziesz, mogą uczynić Cię bardziej otwartą i pewną siebie, a to sprawi, że będziesz bardziej interesująca dla rozmówcy.

zakochana para

Wykorzystaj szanse

Nieobciążona związkiem, możesz zdziałać więcej niż Ci się wydaje. Może to czas na przygodę twojego życia? Jeśli zawsze marzyłaś, by podróżować, wykorzystaj ku temu okazję. Jeśli na horyzoncie pojawi się praca na statku, czy w zupełnie innej części świata, możesz podjąć samodzielną decyzję. W związku, może to nie być już takie proste. Taka szansa może się już nigdy więcej nie powtórzyć.

zakochana para

Daj z siebie wszystko

Zanim w twoim życiu pojawi się ten jedyny, postaraj się być taką osobą, jaką zawsze chciałaś być. Może to oznaczać wyzbycie się złych nawyków, takich jak palenie, spóźnialstwo, niezdrowe dieta, czy niedbałość i lenistwo. Nie musisz od razu stawać się błyszczącym ideałem, sama praca nad sobą przynosi mnóstwo satysfakcji.

zakochana para

Pokochaj siebie

Skąd pewność, że miłość Twojego życia nie czeka tuż za rogiem? Póki się jeszcze nie pojawiła, musisz nauczyć się ją rozpoznawać. Tu wszystko sprowadza się do Twojej właściwej samooceny. Jeśli będziesz oceniać się zbyt surowo, a poczucie własnej wartości będzie niższe niż powinno, znajdzie to również przełożenie w wyborze mężczyzny.

By ktoś mógł Cię pokochać i zaakceptować, musisz najpierw nauczyć się akceptować i kochać siebie.

zakochana para

Wiedza to potęga

Do tej pory zawsze odkładałaś naukę na później? W ten sposób możesz odkładać ją przez wieczność i nigdy nie zdobyć wykształcenia. Jeśli nie jesteś zaangażowana w związek, daj sobie szansę i zdobądź stopień naukowy, o którym zawsze marzyłaś. Ten krok z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 19:20
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2014 23:15
Tytuł głupi, ale artykuł bardzo fajny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2014 11:52
Wakacje,lato, znajomi sie rozjechali,faceci pod reka tacy ze zal komentowac... TAK! NAUKA TO WSPANIALY POMYSL!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2014 02:07
"Czym zająć sobie czas, gdy czekasz na miłość swojego życia?" Ten tytuł brzmi tak, jakby znalezienie faceta było najważniejszym celem w życiu kobiety. :O A poza tym - te pożyteczne rzeczy można też robić, gdy jest się w związku. Nie traktujcie kobiet jak debilki, które w momencie związania się z jakimś mężczyzną, na pewno porzucą swoje pasje, obowiązki, znajomych itd.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo