7 sygnałów, że Twój facet NIE ZAMIERZA poprosić Cię o rękę

Lepiej, żebyś dowiedziała się o tym teraz, zanim facet `wpędzi Cię w lata`.
7 sygnałów, że Twój facet NIE ZAMIERZA poprosić Cię o rękę
14.07.2014

Jesteście razem już od dłuższego czasu i właściwie jest jak w bajce? Snujesz ślubne plany, wymyślasz imiona dla waszych dzieci, a oczami wyobraźni urządzasz przytulne mieszkanko? Myślisz sobie - gdyby on tylko zdobył się na odwagę i w końcu mi się oświadczył... Ale co jeśli brylantowy pierścionek nie został uwzględniony w jego planach na najbliższe lata?

Sprawdź, czy twój chłopak ma zamiar ci się oświadczyć, czy raczej nie masz na co liczyć.

1. Unika ślubów

Jeśli twój luby zdecydowanie odmawia wzięcia udziału w ślubie twoich znajomych, możesz być pewna, że nieprędko się oświadczy. Gdyby był zainteresowany własnym ślubem, z pewnością chętnie zobaczyłby, w jaki sposób odbywają się takie ceremonie.

 

 

 

 

oświadczyny

3. Nie planuje

Jeśli plany twojego chłopaka sięgają najdalej 30 minut, może mieć problem z zaplanowaniem zaręczyn, które wymagają nie tylko dużego nakładu czasu, ale i środków finansowych.

oświadczyny

2. Nie porusza tematu ślubów

Ślubne tabu w związku jest najlepszym dowodem na to, że on nie jest gotowy do wejścia w małżeństwo. Jeśli na wspomnienie o ślubie nagle zmienia temat, nie liczyłybyśmy na rychłe zaręczyny.

oświadczyny

4. Twierdzi, że odpowiada mu obecna sytuacja

Mężczyźni nie przepadają za zmianami, a szczególnie tymi wiążącymi. Nic dziwnego, że odpowiada mu sytuacja, w której teraz jesteście. Udany związek bez zobowiązań jest po prostu wygodny.

oświadczyny

5. Żyje przeszłością

Jeśli twój chłopak stale wspomina czasy studiów czy ostatnie wakacje i letnie festiwale muzyczne, raczej nie będzie spieszył się do podejmowania poważnych decyzji, takich jak ślub. Po prostu musisz dać mu dorosnąć.

pierścionek macaron

7. Trzyma się z singlami

Jeśli twój luby spędza czas głównie w towarzystwie singli, łatwo domyślić się, że nie będzie spieszyło mu się do małżeństwa. Szczególnie, że ciągle słyszy o niesamowitych wojażach swoich kumpli.

 

oświadczyny

6. Nie wspomina o założeniu rodziny

Jeśli na pytanie, czy chciałby mieć dzieci, patrzy na ciebie jakbyś mówiła po chińsku, musisz uzbroić się w cierpliwość. Mężczyźni do poważnych decyzji dojrzewają znacznie później niż kobiety i niestety, twoje niecierpliwe pytania nie zmienią jego decyzji.

Komentarze (60)

Ocena: 4.97 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 19:35
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 15.07.2014 22:10
wszystko o moim facecie a ma 26 lat pieknie juz od dawna czuje ze slubu nie wezniemy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2014 19:49
6/7 YEAH ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2014 07:31
Mój też często wspomina o zaręczynach. Brrr.... jakoś nieszczególnie mi się spieszy. Już się spaliłam na tym, iż myslałam o poprzednim facecie, że to ten i już zostanie. A nagle się wszystko posypało. Niczego już teraz nie potrafię być pewna.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2014 21:45
Mój chłopak coraz częściej wspomina o tym ale ja w tym momencie nie jestem pewna czy zdecydowałabym się na tak poważny krok.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo