Jak zapobiec zdradzie? (Podobno niewierność leży w męskiej naturze...)

Sprawdź, jak zniechęcić ukochanego do skoku w bok!
Jak zapobiec zdradzie? (Podobno niewierność leży w męskiej naturze...)
13.07.2014

Ponoć zdrada wpisana jest w męską naturę. Często jej powodem jest nuda, chęć eksperymentowania z innymi kobietami, czy apetyt na więcej emocji. Jeśli obawiasz się, że ukochany zawiedzie Twoje zaufanie, nie jesteś osamotniona w swoich odczuciach.

Nie musisz być jednak całkiem bezradna wobec żywiołu uczuć, jakie kryje twój partner. Istnieją proste sposoby, by uczynić swój związek sielniejszym, a partnera odwieść od skoku w bok.

 

randka

Spraw, by czuł się potrzebny

Upewnij się, że Twój ukochany wie, co Ci się w nim podoba. Doceniaj wszelkie jego starania, ale też drobne gesty. Wraz ze stażem związku, często przestajemy dbać o jakość wspólnie spędzanego czasu, uczuć, relacji. Niezależnie od tego, jak długo jesteście razem, pokazuj mu, że ci zależy.

randka

Nie dogadzaj

Jednym z największych wrogów udanego związku jest nuda. Postaraj się, by rutyna nie pożarła waszej relacji, a wszystko potoczy się właściwym torem. Mężczyzna przytłoczony nadmierną opiekuńczością swojej partnerki czy uwikłany w męczącą codzienność, podświadomie będzie szukał ucieczki. Kto wie, czy owa ucieczka nie zaprowadzi go w ramiona innej kobiety?

randka

Daj mu czas dla siebie

Nie zapominaj o tym, że każdy czasem potrzebuje „podładować baterie” i zrobić coś dla siebie. By wasz związek był zdrowy, każde z was powinno mieć przestrzeń na realizowanie swoich pasji, spotkania z przyjaciółmi czy odpoczynek.

randka

Bądź świadoma swoich emocji

Wiemy, że nie jest to łatwe, ale powinnaś wiedzieć czego chcesz. Rozmawiaj z partnerem o swoich emocjach i odczuciach, inaczej nigdy się o nich nie dowie! Jeśli czasem czujesz się smutna czy sfrustrowana, nie pozwalaj, by negatywne emocje odbijały się na twoim związku. Szczera rozmowa sprzyja budowaniu zdrowych, długotrwałych relacji, pozwala także uniknąć przykrości i niedomówień.

 

randka

Nie nadużywaj kontroli

Tak samo jak Ty, twój partner potrzebuje wolności. Wiemy, że to trudne, ale postaraj się nie przytłaczać go natłokiem pytań. Wprowadzając kolejne zasady do swojego związku, jedynie prowokujesz partnera do tego, żeby je złamał. Pozwól mu podejmować samodzielne decyzje, a nie wyjdziesz na tym źle. Zamiast niepotrzebnych frustracji i gniewu, obudzisz w nim poczucie odpowiedzialności.

Dając mu odrobinę swobody pokazujesz mu też swoje zaufanie, którego nie będzie chciał zawieść.

Komentarze (28)

Ocena: 4.71 / 5
s (Ocena: 5) 15.07.2014 15:15
Jak facet chce zdradzic to zdradzi, ja tez po 4 latach zostalam zdradzona.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2014 19:51
a ja zostałam zdradzona, w wieku 22 lat, byłam ze starszym o 3 lata partnerem przez 4 lata, nawet zamieszkaliśmy z sobą, dbałam o siebie, biegałam, chodziłam do fryzjera, a do do kosmetyczki itd. zaskakiwałam go jakąś romantyczną kolacją, albo jakimś wypadem w góry, pomagałam mu gdy u niego było krucho z kasą, pomagałam jak miał problem, czekałam na niego jak wyjeżdżał i co ? zdradził mnie, w pracy - kierowca TIRa z jakąś spedytorką :/ miał chociaż odwagę się przyznać ale wyrzuciłam go na zbity ryj, bolało ale przestaje.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2014 11:13
a ja nie rozumiem jak można zdradzać kochając drugą osobę, iść do innej osoby, czerpać z nią przyjemność, bezwstydnie uchylić jej kawałek swojej duszy i jakby nic iść do swojego partnera i móc patrzeć jej w oczy.. więc mój wniosek taki, że zdradzają ci co nie kochają swojego partnera
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2014 11:12
Wystarczy dawać mu często heh... bo nawet jak się w życiu nie układa, a w łóżku wszystko gra to da się to jeszcze odratować. Ale jak już w łóżku zgrzyta to prędzej czy później związek się sypie..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2014 03:19
Pfff. Jeżeli ktoś czuje się niepotrzebny,niekochany w związku to po prostu kończy znajomość,a nie skacze w bok. To takie proste.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo