Jak sprawdzić, czy to Ten Jedyny?

Jak rozpoznać, czy ta relacja ma szansę stać się czymś więcej, a nawet miłością na całe życie?
Jak sprawdzić, czy to Ten Jedyny?
06.07.2014

Będąc w nowym związku, trudno racjonalnie ocenić, czy mężczyzna z którym jesteś, okaże się tym na całe życie, czy może jedynie przelotną miłostką. Stan zakochania dodatkowo to komplikuje i zaburza umiejętność obiektywnej oceny sytuacji. Jeśli szukasz Tego Jedynego i wiesz, że jesteś gotowa na związek, na pewno nie potrzebujesz krótkotrwałych romansów.

Jak jednak rozpoznać, czy ta relacja ma szansę stać się czymś więcej, a nawet miłością na całe życie?

Oto 7 znaków, które pomogą ci ocenić, czy twój mężczyzna jest tym jedynym!

1. `My` zamiast `ja`

Bardzo ważne dla waszego związku są rozmowy. Jeśli zauważysz, że chłopak z którym się spotykasz, mówiąc o planach na przyszłość, wciąż używa jedynie zwrotu `ja, ja, ja` zamiast `my`, to nie jest dobry znak. Prawdopodobnie on nie myśli o was poważnie. Jeśli jednak jest odwrotnie, być może znalazłaś kogoś, z kim będziesz mogła spędzić resztę życia!

 

para

7. Komunikacja

Umiejętność komunikowania się, rozwiązywania konfliktów, a także pójścia na kompromis są konieczne. Brak porozumienia, niestety, nie wiedzie w żadnym kierunku. 

para

4. Prywatnie i publicznie

Dokładnie obserwuj jego zachowanie, gdy jesteście sami, a także gdy spędzacie czas w miejscach publicznych. Jak on traktuje cię przy innych? Jest dumny, że jesteś jego dziewczyną, czy może wręcz przeciwnie - wstydzi się i unika kontaktu z tobą przy znajomych? Jeśli to drugie, zakończ tę relację i nie pozwól, aby ktoś cię źle traktował. 

opaska na oczy

5. Zaufanie

Zaufanie i intuicja - to dwa najważniejsze czynniki, które musisz brać pod uwagę w związku. Zawsze ufaj swojej intuicji. Jeśli on jest Tym Jedynym, na pewno będziesz to czuła. Jeśli ufasz mu bezgranicznie i nie masz co do niego żadnych wątpliwości, być może to miłość na całe życie. Jeśli jednak zbyt często zastanawiasz się, gdzie on jest, co robi i dlaczego się nie odzywa - to zły znak. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, które się z nim wiąże, są niezbędne w związku!

morze dziewczyna

6. Namiętność i pasja to nie wszystko

Każdy z nas, mimo wszystko, potrzebuje tak naprawdę kogoś, komu może ufać, na kim może polegać i komu może się zwierzyć. Namiętność, chemia i pasja są potrzebne, ale nie są najważniejsze. Poczucie bezpieczeństwa i pewność, że on zawsze będzie przy mnie, są niezbędne. 

 

Shailene Woodley

2. Zgodność

Nie chodzi o to, że ty i twój partner powinniście być tacy sami. Różnice charakterów i poglądów sprawiają, że w związku zawsze jest ciekawie. Istotą są jednak te same wartości, podobne podejście do życia i priorytety. Jeśli różnicie się w tych ważnych kwestiach zbyt bardzo, na początku związku może to was przyciągnąć do siebie. Z czasem jednak te niezgodności staną się nie do zniesienia. 

pocałunek

3. Inne cele

Usiądźcie razem i zadajcie sobie nawzajem pytanie - Gdzie chcę się znaleźć za 5 lat? 

Wasze odpowiedzi zbyt się różnią? Chyba wiesz, co to oznacza. Niektórych różnic nie da się obejść. Jeśli jednak oboje macie podobne cele (małżeństwo, dziecko lub rozwój, kariera zawodowa), być może to miłość twojego życia. 

 

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 4.63 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 22:02
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2014 15:07
Mialam wyjatkowego faceta niestety nie docenialam tego i teraz ma inna coo robic????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2014 20:05
Polecam produkty z intymniej. pl, odwiedź koniecznie!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 07.07.2014 17:37
4 punkt... nie zgodzę się, odepchnęłabym go, gdyby mi chciał okazać czułość w miejscach publicznych, albo chociaż trzymać za rękę, to niezręczne, a jakby mnie tak rodzice zobaczyli? Zaraz by były głupie docinki i rozpowiadanie wszystkim dookoła.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 07.07.2014 00:43
Napisz komentarz...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie