Czarodziejskie przepisy na miłość

Czy można sprawić, że uczucie i namiętność będą większe? Tak – pod warunkiem, że ma się dużą wyobraźnię… i zna się dobre przepisy.
Czarodziejskie przepisy na miłość
27.06.2014

Mogłoby się wydawać, że uczucia nie można niczym wywołać, wzniecić go, spotęgować. A jednak to nie do końca prawda. Kto z nas nie wierzy na przykład, że do serca można najłatwiej trafić przez żołądek? Albo czy mężczyzna obdarowujący kobietę kwiatami nie ściąga jej zainteresowania? Często wierzymy też w afrodyzjaki, zapachy, smaki… I słusznie, bo mają one sporą moc. Czy czarodziejską? Również – pisze o tym Mabel Iam, uznana psychoterapeutka i autorka kilkunastu cenionych poradników w książce „Szczęście. Jak kochać i być kochanym” (wyd. G+J 2005), która była nominowana do Latino Book Award.

Miłość to podróż poza granice wyobraźni przez czarodziejską i niebiańską melodię gwiazd. To przygoda i poznawanie głębi naszych serc” – uważa Iam, która nazywa to „czarodziejską sztuką miłości”. Autorka zwraca uwagę na tzw. magię seksualną, która wywołuje stan ekstazy wykraczający poza granice ciała i umysłu. Pozwala ona zażegnać konflikty pojawiające się w związkach i umożliwia osiągnięcie całkowitej pełni. Magia erotyczna to natomiast świadome wykorzystywanie energii seksualnej.

Jakie są korzyści wynikające z praktykowania magii seksualnej? Mabel Iam wymienia kilka przykładów: każdy akt miłosny jest wtedy niepowtarzalny; wytwarzamy pozytywne wibracje w naszym związku, co sprawia, że z partnerem łączy nas nie tylko pożądanie fizyczne; podczas zespolenia stajemy się autentyczni i całkowicie otwarci; tworzymy boski związek z naszym partnerem; doświadczamy tu i teraz energii miłości, zrozumienia i prawdziwego sensu życia itp.

By wzmocnić uczucie i namiętność, zdaniem Mabel Iam trzeba czerpać z dobrodziejstw natury. Pomogą nam w tym np. niektóre kwiaty, zioła oraz drzewa. „Rośliny i kwiaty o magicznych właściwościach były dawniej wykorzystywane w postaci naparów z użyciem wody lub olejków. Napar możesz przyrządzić, wkładając wybraną roślinę do naczynia z wrzątkiem; czekasz aż woda ostygnie i częściowo wyparuje i uzyskujesz czysty wyciąg. Można wykorzystywać różne gatunki roślin, płatki kwiatów i wysuszone skórki owocowe” – tłumaczy psychoterapeutka.

bad boy

- Mięta – pobudza, a do tego przyjemnie smakuje. Dzięki stosowaniu olejku miętowego do masażu oddziałujemy na różne zmysły.

Kwiat pomarańczy – nadaje się na długie namiętne noce, ponieważ sprzyja relaksacji.

Rozmaryn – aromatyczny i silny afrodyzjak, który pomaga usunąć zmęczenie. Podnosi także ciśnienie krwi.

Mabel Iam zapewnia, że eksperymentowanie z wykorzystaniem powyższych wskazówek przyniesie wam wiele radości, nie należy jednak zapominać o improwizacji. „Rozejrzyj się trochę, poszukaj dostawców ziół i sklepów zielarskich, a także rozeznaj się w gustach partnera” – podpowiada psychoterapeutka.

bad boy

W sypialni wykorzystajmy też moc roślin. Pierwsze przypadki zastosowania energii roślin miały miejsce w obrzędach z użyciem ziół, którym przypisywano właściwości magiczne. Możesz wybrać np.:

- Sosnę – oczyszcza zastygłą energię i ukazuje nowe ścieżki. Gałęzie sosny świetnie nadają się do wzmacniania poczucia wolności i chęci działania.

- Lilię – tylko dla kobiet. Jej energia pomaga znaleźć odpowiedniego partnera i stworzyć stały związek.

- Jodłę – jej igły, świeże lub suche, zwiększają ponoć płodność. Aby działały skuteczniej, muszą być zebrane przez osobę, która ich potrzebuje.

- Cedr – oczyszcza energię duchową, usuwa blokady energii spowodowane złymi wibracjami i negatywnym nastawieniem innych osób.

- Tarninę – przynosi szczęście i zapewnia ochronę.

bad boy

Warto poznać też zalecenia dotyczące magii seksualnej. Ważne, aby łóżko sprzyjało erotyce – w tym celu musi być skierowane na południe; na tę stronę powinny wychodzić drzwi, okno lub przynajmniej wezgłowie łóżka. Więcej energii zgromadzą przedmioty spiczaste. Do dekoracji sypialni wybieraj tkaniny naturalne, na przykład jedwabną lub bawełnianą pościel (jedwab pobudza erotyzm). Nie używaj poliestru – nie wytwarza on żadnej energii. W ciągu dnia do sypialni powinno wpadać światło słoneczne. Na szafce nocnej warto postawić roślinę z czerwonymi kwiatami (prawdziwą, nie sztuczną). Ważne, żeby pod łóżkiem nic się nie znajdowało. Niedobrze, gdy z łóżka widać łazienkę. A jeśli kochankowie czują, że brak im energii i namiętności, zdaniem Mabel Iam pora odnowić sypialnię.

Ewa Podsiadły-Natorska

bad boy

Oto przepisy podane przez Mabel Iam:

- Bazylia – ziele pobudzające, które działa dużo intensywniej, gdy stosujemy je w połączeniu z olejkiem.

- Cynamon – erotyczna substancja, która zapewnia większą przyjemność; używamy języka, wykorzystując jej właściwości. Rozprowadzenie wyciągu z cynamonu na ciele ukochanej osoby i zlizywanie go to wspaniałe doświadczenie dla podniebienia.

- Cząber – olejek z cząbru to afrodyzjak, który usuwa zmęczenie psychiczne spowodowane aktywnością seksualną. Kilka kropli tego olejku oraz trochę pieszczot to doskonała recepta na odzyskanie sił po ciężkim dniu.

Tymianek – wyciąg z tej rośliny działa pobudzająco i usuwa zmęczenie. Warto go zastosować, gdy partner wraca do domu wyczerpany.

- Melisa – dobra do masażu erotycznego. Przygotowuje ciało do aktu miłosnego i zapewnia większą satysfakcję. Reguluje przy tym zaburzenia hormonalne.

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 20:16
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2014 18:57
TL;DR
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2014 14:27
Taka trochę beka, bo nie wiem czy ktoś będzie szykował wywar z Lili wierząc, że poprawi swoją sytuację w sypialni ... śmieszne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.06.2014 09:20
Boże... co ja czytam :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo