Z kim nie powinnaś randkować?

Oto 7 typów facetów, których kobiety zazwyczaj omijają szerokim łukiem.
Z kim nie powinnaś randkować?
24.06.2014

Pierwsza randka. Ileż to nadziei związanych jest z tym wydarzeniem! Podczas takiego spotkania zazwyczaj dwoimy się i troimy, żeby wypaść jak najlepiej. Perfekcyjny makijaż, uczesanie, ubiór... I przede wszystkim próba opanowania nerwów.

Jednak mimo starań nie zawsze pierwszą randkę można uznać za perfekcyjną. Czasami bowiem natrafiamy na typ faceta, z którym nigdy nie powinnyśmy były się umówić.

Przeczytaj, których mężczyzn powinnaś omijać szerokim łukiem. Spotkanie z nimi może się dla Ciebie źle skończyć!

David Gandy

5. Milczek

Milczek to typ faceta, który na pozór jest osobą bezproblemową i bezkonfliktową. Śmieje się, rozmawia z tobą na różne tematy. Nie porusza tylko jednej kwestii – tej dotyczącej siebie. Próżno dopytywać go o uczucia, byłe związki, zainteresowania. Wszelkie sprawy odnoszące się do jego życia są owiane tajemnicą. Uważaj, nie wiadomo, co ten facet ma do ukrycia.

David Gandy

4. Seksoholik

Randka z Seksoholikiem to prawdziwy koszmar. Ledwo usiądziecie na kanapie w domu / na fotelach w kinie / na krzesłach w restauracji, jego ręce już wędrują pod twoją spódnicę. Bezwstydnie zaczyna cię również obłapiać za biust, a na ucho szeptać ci sprośne rzeczy. Ludzie wokół mu nie przeszkadzają.

Gdybyś tylko wyraziła chęć, mógłby się z tobą kochać tu i teraz. Nie ulegaj mu – możesz być pewna, że potem będziesz żałować romansu z takim typem faceta.

David Gandy

1. Narcyz

O tym typie faceta pisałyśmy kilka dni temu w artykule: Pokolenie męskich narcyzów. Niestety, wśród nas takich mężczyzn jest coraz więcej.

Idąc na randkę z Narcyzem, spodziewaj się, że nie dopuści cię ani razu do głosu. Będzie opowiadał o swoim „fascynującym” życiu, podróżach, zainteresowaniach, byłych kobietach… I ani przez chwilę nie przemknie mu przez myśl, że może cię zanudzać. W końcu jego codzienność jest taka pasjonująca!

David Gandy

2. Naciągacz

Na pierwszej randce Naciągacz zabiera swoją „ofiarę” do restauracji i funduje jej wykwintny obiad. Traktuje to jako pewnego rodzaju „inwestycję”. Na kolejnych spotkaniach oczekuje bowiem, że to kobieta się nim zaopiekuje. Nie będzie miał oporów, by zaglądać do lodówki swojej potencjalnej dziewczyny i wyjadać z niej smakołyki. Bez zażenowania może cię również poprosić, byś kupiła mu piwo, po czym… nie odda ci pieniędzy. Lepiej na niego uważaj, bo związek z nim może cię wiele kosztować – i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

David Gandy

3. Podrywacz

Podrywacz wie, jak uwodzić kobiety. Prawi im komplementy, zaprasza na eleganckie kolacje, całuje w blasku księżyca… Randkując z nim, będzie ci się wydawało, że oto spotkałaś na swojej drodze księcia z bajki.

Uważaj jednak, bo Podrywacz rzadko kiedy bywa wierny. Flirtując z tobą, może równocześnie zwodzić też inne dziewczyny.

David Gandy

6. Beksa

Kiedy pierwszy raz Beksa zaczyna przy tobie płakać na randce (bo np. opowiada ci o swojej byłej dziewczynie), wydaje ci się, że spotkałaś na swojej drodze uroczego wrażliwca, któremu warto dać szansę. Tłumaczysz sobie, że facet rozpłakał się, bo jest niezwykle emocjonalny, a życie mocno dało mu w kość.

Bądź czujna. Niewykluczone, że ten płacz zacznie się pojawiać przy każdej waszej najdrobniejszej kłótni. Beksa może cię również szantażować, a nawet grozić ci, że jeśli od niego odejdziesz, on zrobi sobie krzywdę. Lepiej zawczasu skończ znajomość z takim facetem.

David Gandy

7. Gej

Facet, z którym ostatnio byłaś na randce, zachowywał się jak twoja najlepsza przyjaciółka? Chodziliście godzinami po sklepach, pomógł ci wybrać odpowiedni kolor lakieru do paznokci, a na koniec zagadaliście się o trzecim sezonie „Seksu w Wielkim Mieście”? Świetnie! Taki chłopak to skarb, pod warunkiem, że zostanie twoim kumplem, a nie partnerem. Nawet jeśli jest heteroseksualny, wiele osób z waszego otoczenia może uznać, że randkujesz z gejem. A po co narażać się na tego typu plotki?

Jaki typ faceta dorzuciłybyście jeszcze do listy, drogie dziewczyny?

Komentarze (27)

Ocena: 4.63 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2015 20:37
Nasz związek trwał 8 lat do momentu kiedy on powiedział, że już nie chce ze mną być. Płakałam i cierpiałam niesamowicie… on zostawił mnie dla innej. To był dla mnie najczarniejszy okres w zyciu. Ale postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku – rytuału miłosnego z polecanej w Internecie strony urok-milosny.pl – to był strzał w dziesiątkę. On do mnie wrócił przywracając mi sens w zyciu.
odpowiedz
nn (Ocena: 5) 30.06.2014 23:22
7 jest bez sensu !
odpowiedz
kasia (Ocena: 4) 25.06.2014 00:12
Spotykałam się z facetem, który nie umie mówić o uczuciach... To jest jedna wielka męczarnia, bo żadnego komplementu nie powie, co najwyżej napisze w smsie. Porażka...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2014 23:11
maminsynka, wiem, co mówię...
odpowiedz
O (Ocena: 2) 24.06.2014 21:05
Nie zgadzam się z typem 7. Na pewno nie zakończyłabym związku z kimś wartościowym, tylko ze względu na zdanie innych. Żałosny "argument".
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo