Czy on Cię zdradza? 7 sygnałów, które powinny dać Ci do myślenia...

Im szybciej zakończysz związek z niewiernym facetem, tym lepiej!
Czy on Cię zdradza? 7 sygnałów, które powinny dać Ci do myślenia...
21.06.2014

Twój ukochany zaczął dziwnie się zachowywać? Stał się bardziej tajemniczy i wciąż nie możesz pozbyć się wrażenia, że on coś przed tobą ukrywa? Czasami tak bardzo zaślepia nas miłość, że nie dostrzegamy oczywistych sygnałów, które świadczą o niewierności bliskich nam osób.

Jeśli jednak masz pewne podejrzenia i chciałabyś wiedzieć, czy ukochany cię zdradza, przeczytaj listę sygnałów, które mogą o tym świadczyć. Pamiętaj, im szybciej zakończysz związek z niewiernym facetem, tym lepiej!

1. Jego telefon

Jeśli naprawdę czujesz, że on nie jest ci wierny, sprawdź jego telefon. Wiemy, że to okropne, dlatego uczulamy, abyś zdecydowała się na tak radykalny krok tylko w naprawdę ekstremalnej sytuacji, gdy masz pewność, że on coś ukrywa. Poszperaj w kontaktach, w poszukiwaniu często wybieranych numerów. Bądź też uważna - jeśli twój mężczyzna nigdy nie rozstaje się z telefonem i zabiera go w miejsca, w które zwykle nie bierze się telefonu, może oznaczać to, że on coś ukrywa. 

 

dłonie

6. Znika

On znika na parę godzin, wiecznie ma rozładowaną baterię albo ważne spotkanie, na którym nie może odebrać telefonu? Ostatnio coraz częściej zostaje w pracy po godzinach? Bądź czujna! Być może on naprawdę jest bardzo zapracowany. Jeśli jednak notorycznie nie możesz się z nim skontaktować, powinnaś dokładnie mu się przyjrzeć. 

jezioro

5. Słaba pamięć

On wiecznie zapomina o czymś, myli się w zeznaniach, a na pytania - gdzie był? co robił? reaguje niepohamowaną złością? Nagle przestał też przykładać wagę do dat, umówionych spotkań z tobą i wspólnych okazji? W tym momencie w twojej głowie powinna zapalić się czerwona lampka. On coś tu kręci! Bardzo możliwe, że sam gubi się we własnych kłamstwach! 

zachód słońca

7. Argumenty

On na każde twoje pytanie ma zawsze gotową odpowiedź? Wciąż uważa, że się go czepiasz, a twoje podejrzenia są bezpodstawne? Ostatnio coraz częściej cię krytykuje i podczas kłotni stara się zrzucić całą winę na ciebie? Mężczyzna, który zdradza, zawsze będzie chciał zwrócić uwagę w twoim kierunku. To ułatwia mu zatuszowanie własnych kłamstw. 

para

4. Zmiany w sypialni

Twój mężczyzna zaczął zachowywać się inaczej w sypialni niż do tej pory? Ma większą ochotę na seks lub wręcz przeciwnie, unika kontaktu z tobą? Faceta, który zdradza, łatwo poznać po zachowaniu w sypialni. Wystarczy dokładnie go obserwować. Twój ukochany od zawsze uwielbiał pocałunki, a teraz tego unika? Wszelkie sytuacje, które wzbudzają twoje zdziwienie i niepokój powinny być dla ciebie sygnałem ostrzegawczym. W końcu to ty znasz go najlepiej, ufaj więc swojej intuicji i nie lekceważ swoich uczuć. 

czerwony parasol

2. Niespodziewane i nagłe prezenty

Twój mężczyzna nie należy do tych, którzy dają prezenty, a nagle zaczyna robić to bardzo często? Nie martw się, prezenty wcale nie muszą oznaczać zdrady! Jeśli jednak te podarunki wzbudziły twoje podejrzenia i nie możesz oprzeć się wrażeniu, że być może twoim ukochanym kieruje jakiś ukryty motyw (poczucie winy?), koniecznie zapytaj go o to. Facet, który bardzo zdenerwuje się za to, że negujesz jego intencje, może mieć coś na sumieniu. 

deszcz

3. Przesadne dbanie o wygląd

Jeśli twój mężczyzna nigdy nie przejmował się zbytnio swoim wyglądem, a od pewnego czasu zaczął bardzo dbać o siebie, miej na niego oko. Być może jest na to dobre wytłumaczenie - np. twój ukochany podjął ostatnio nową pracę? Jeśli nie, uważaj, wielu mężczyzn, którzy zdradzają, nagle zaczyna przesadnie dbać o wygląd zewnętrzny. 

Polecane wideo

Komentarze (34)

Ocena: 4.97 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 23:29
przeciez mozna miec drugi telefon i druga karte z tym samym numerem :D
odpowiedz
Mariolka26x (Ocena: 5) 13.05.2016 18:32
Ja na sprawdzenie swojego faceta mam jeden sposób - czytam jego SMSy bez dotykania jego telefonu. Robię to przez komputer. On nawet i tym nie wie. Wystarczy, że wejdziecie na stronę: szpiegsms.tk i tam jest już wszystko napisane co i jak. Korzystam regularnie, nigdy mnie nie zawiodła :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2015 20:38
Nasz związek trwał 8 lat do momentu kiedy on powiedział, że już nie chce ze mną być. Płakałam i cierpiałam niesamowicie… on zostawił mnie dla innej. To był dla mnie najczarniejszy okres w zyciu. Ale postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku – rytuału miłosnego z polecanej w Internecie strony urok-milosny.pl – to był strzał w dziesiątkę. On do mnie wrócił przywracając mi sens w zyciu.
odpowiedz
Aniax27 (Ocena: 5) 01.11.2015 17:01
Ja rów­nież mia­łam pro­blem ze swoim face­tem, nie byłam pewna czy jest mi w pełni wierny. Wtedy zna­joma pole­ciła mi stronę do szpie­go­wa­nia smsów, któ­rej sama uży­wała. Ta strona to: latwy.pl/czytajsmsy Skorzystałam i nie żałuję. Dzięki niej może­cie dosłow­nie w 5 minut mieć na swoim kom­pu­te­rze wszyst­kie SMSy swo­jego faceta, zarówno te wysłane jak i ode­brane. Serdecznie pole­cam wszyst­kim, któ­rzy nie są pewni :)
odpowiedz
faga666 (Ocena: 5) 24.06.2014 15:15
ja go tez zdradzam to jesteśmy kwita a jest naprawdę czadowy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie