Sygnały, które świadczą o tym, że Twój były już o Tobie zapomniał

Czasem nie ma sensu poświęcać czasu i energii mężczyźnie, dla którego być może już nic nie znaczysz.
Sygnały, które świadczą o tym, że Twój były już o Tobie zapomniał
18.06.2014

Rozstałaś się niedawno z mężczyzną, z którym wiązałaś plany i dalej nie jesteś w stanie o nim zapomnieć? Powiedzmy to sobie szczerze, faceci szybciej zapominają niż kobiety. My niestety jesteśmy zbyt sentymentalne.

Czasem nie ma sensu poświęcać czasu i energii mężczyźnie, dla którego być może już nic nie znaczysz. Sprawdź, czy jest sens dalej o niego walczyć. Jeśli zgadzasz się z większością zdań w tym artykule, odpuść. Oznacza to, że on puścił już wasz związek w niepamięć.

Ty powinnaś teraz zrobić to samo.

 

 

 

 

para młoda

1. Oddał ci wszystkie twoje rzeczy

Jeśli on zwrócił ci wszystkie twoje rzeczy, prawdopodobnie naprawdę przestał podchodzić do nich emocjonalnie. To tyczy się także ciebie. To ma jednak także dobre strony - taki jasny przekaz jest chyba wystarczającym powodem do tego, abyś zaczęła układać sobie życie bez niego. 

uśmiech

2. Urwał z tobą kontakt

Najważniejsza zasada w relacjach damsko-męskich brzmi: Jeśli facetowi na tobie zależy, zrobi wszystko, aby utrzymać z tobą kontakt. Jeśli nie, cóż, widocznie już sobie odpuścił. Jeśli po zerwaniu nie macie ze sobą kontatktu, a on nawet nie odpowiada na zaczepki z twojej strony, oznacza to, że nie powinnaś na nic liczyć. 

festiwal

3. Unika cię

Jeśli przed zerwaniem pracowaliście razem, mieliście wspólnych znajomych, często chodziliście w te same miejsca i nagle po rozstaniu nie widzisz go praktycznie wcale, to nie jest dobry znak. Jeśli twój były cię unika oznacza to, że on może naprawdę nie chcieć kontaktu z tobą. Jeśli jednak dalej się widujecie, rozmawiacie, jest między wami chemia, nie rezygnuj tak łatwo. Jest jeszcze szansa!

molo

4. Powiedział TE SŁOWA

Jeśli powiedział, że jego uczucia nie są już takie same, że pragnie zacząć nowe życie, albo że nie chce cię więcej widzieć, sytuacja jest zupełnie jasna. 

metro

5. Nie patrzy w twoją stronę

On nawet na ciebie nie patrzy? Nie wita się z tobą? Cóż, po pierwsze, jest to nieco dziecinne zachowanie. Po drugie, nie ma sensu, pomimo jego zachowania, błagać o zainteresowanie. Odpuść, kochana. Może on jeszcze nie do końca przebolał wasze rozstanie, ale na pewno nie myśli o powrocie do ciebie. 

ręce

6. Ma nową dziewczynę

Możesz sobie mówić, że on związał się z kimś nowym, bo: a) chce zapomnieć o tobie lub b) pragnie wzbudzić twoją zazdrość. Nie bądź jednak tego taka pewna. Takie zagrywki częściej występują w wykonaniu kobiet, zaś mężczyźni rzadko kiedy bawią się w tego typu gierki.

Jeśli on związał się z kimś innym i wygląda na szczęśliwego, prawdopodobnie nie udaje. Bądź szczera ze sobą i nie rób sobie fałszywych nadziei.

 

kobieta i mężczyzna

7. Żeni się

Jeśli on się żeni, to już ostateczny sygnał dla ciebie, że to koniec. W takim momencie, najlepsze co możesz zrobić, to porzucić resztki nadziei, uszanować jego decyzję i życzyć mu jak najlepiej!

Komentarze (24)

Ocena: 4.83 / 5
Sonia (Ocena: 5) 24.05.2017 18:51
Jeśli chcesz, aby Twój Ex kochanka, żona lub mąż tyłu proszę i porady kontakt świetny lekarz. Ojenga za pośrednictwem e-mail greatojenga@yahoo.co.uk, bo on ma prawo do ponownego zjednoczenia podziale stosunków w ramach miejsca na 48 godzin, tak jak zrobił dla mnie. Udało mu się przywrócić mój kochanek, który zostawił mnie na jeden rok z jego potężny miłości czar i teraz żyją szczęśliwie. Świetny lekarz Ojenga jest naprawdę potężny i wie jak zrobić swoje zadanie doskonale. Jeśli nie dla niego mogłem nie wyobrażam sobie, co by się stało. Mój ex był zawsze podnoszenia argumentu ze mną i był zawsze bije mnie. Zaczęli zachowywać się dziwne i śmieszne i zostawił mnie dla żadnej przyczyny, dla innej dziewczyny. Myślałem, że nadzieję, że już nie było. Szukałam pomocy w Internecie i natknąłem się na świetny lekarz Ojenga. Widziałam, że tak wiele świadectw o nim. Byłem zachwycony i skontaktował się z nim na jego e-mail i powiedział mu, co było dzieje. Roześmiał się i zapewnił mnie uspokoić, że on mi pomoże i że mój ex wróci prosząc mnie. Powiedział mi, wymagania i zrobiłem tak jak polecił mi, bo nie mogłem go zobaczyć osobiście. Zrobił jego pracy i zaklęcie dla mnie, i w czasie 48 godzin, mój ex wrócił, przepraszając po prostu jak on mi mówił. Zrobiłem trochę i wróciłem mój związek. Było warto. Dzisiaj oboje na żywo razem i jesteśmy jeszcze więcej miłości niż jak używamy do być przed wyjazdem. Kontakt świetny lekarz Ojenga na własną pomoc. Specjalizuje się również w ciąży pisowni i wiele więcej możesz skontaktować się z nim na greatojenga@yahoo.co.uk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2015 19:49
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.
odpowiedz
aguss (Ocena: 5) 22.06.2014 22:04
ja tam nie mam sentymentów jesli chodzi o facetów
odpowiedz
Asia (Ocena: 5) 19.06.2014 23:01
A ogólnie to co sądzę o facetach...zwykle są w stanie zrobić wszystko żeby cię zdobyć..ale wiecie co...to wcale nie są idealni mężczyźni..raz że takich-idealnych- nie ma, dwa że tak samo mogą zawalczyć o kilak innych...nie ma reguły co do facetów..musicie poznać ich same..bardzo dobrze..kilka miesięcy nawet lat nie wystarcza na to, człowiek a poznaje się przez całe życie Jeśli chcecie ich kontrolować musicie być zdolne poznać po nich co czują co robią, czy kłamią, ale także kierować sb przez co kierować nimi w odpowiedni sposób. Porządne związki to ciężki kawałek chleba, musisz pracować nad nim, a także nad sb..musicie znaleźć "złoty środek"...a nie ma reguły jaki to środek...każdy związek jest inny..natomiast wszyscy powinniśmy dążyć do WSPÓLNEGO porozumienia...spotkać się po środku tego czego oczekujemy. A nie zawsze jest to proste bo nie zawsze obydwie...czy ile tam kol-wiek osób w związku jest ;) ...do tego dążą...nie jest to spisany na straty związek i nie powiem Wam czy go porzucić czy w nim zostać...ale jest on gwarancją stracenia mnóstwa nerwów i najczęściej na marne bo człowiek tyle nie wytrzymuje. Ogólnie życzę wszystkim powodzenia w związkach i znalezienia osób z którymi się Wam uda :) nie na chwile..ale na całe życie :)
odpowiedz
Asia (Ocena: 5) 19.06.2014 22:45
Co do "zwrócił ci wszystkie twoje rzeczy"...niekoniecznie to koniec..mój myślał że usunęłam go ze związku na fb XD (bardzo dojrzałe ;) ale było to po kłótni..dodał dwa do dwóch i uwierzył w coś czego nie było)...bo tego nie widział...a po prostu nie było to widoczne, później mnie przepraszał bardzo długo..wiec dziewczyny..różne mogą być sytuacje ;) najlepiej wszystko sb wyjaśnić bo nieporozumienia zdarzają się zbyt często ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo