Rzeczy, które znosimy, gdy jesteśmy szaleńczo zakochane (Zabawna lista)

Na pewno znasz to z autopsji!
Rzeczy, które znosimy, gdy jesteśmy szaleńczo zakochane (Zabawna lista)
02.06.2014

Bycie z drugą osobą ma wiele pozytywnych stron. Jednak - choć może nigdy się do tego nie przyznasz - na pewno czasami marzysz o tym, żeby znów cieszyć się wolnością. W końcu każdy z nas jest inny i problem polega na tym, że w związku trzeba tę inność w pełni zaakceptować.

Dlatego, podchodząc z lekkim dystansem do tego zagadnienia, stworzyłyśmy listę zabawnych rzeczy, które najczęściej musimy znosić w związku.

1. Chrapanie

Mimo że pewnie uwielbiasz ten krótki moment, gdy ty i twój chłopak przytulacie się przed snem, później nie jest już tak kolorowo. Zazwyczaj pewnie masz tego pecha, że twój ukochany zasypia przed tobą i już po chwili słyszysz głośne, denerwujące chrapanie. Nawet jeśli raz dla odmiany to tobie uda się zasnąć jako pierwszej, za jakiś czas i tak budzi cię ten niedźwiedzi odgłos. Ale musisz to znosić, bo co innego możesz zrobić? 

para morze

5. Śpiewanie

Uwielbiasz słuchać głosu swojego partnera, ale niestety, nie we wszystkich okolicznościach. Gdy leci twoja ulubiona piosenka, wolałabyś słyszeć cudowny głos wokalisty niż twojego niemiłosiernie fałszującego faceta. 

para

6. Zachowanie w łazience

Nic tak nie wkurza kobiet jak zostawianie podniesionej deski w toalecie. Szczególnie, że przecież opuszczenie jej nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku! Mimo to, dla mężczyzn graniczy to praktycznie z cudem. Tak samo jest w przypadku wymiany papieru toaletowego na nowy...

para

4. Włosy wszędzie

Zawsze sprzątaj włosy, które zostawiasz. Większość mężczyzn nie przejmuje się czymś takim jak odtykanie rury. Ten obowiązek spada więc na nas. Mimo że nienawidzimy tych obrzydliwych włosków, uwielbiamy, gdy on ma świeżo ogoloną buzię. Coś za coś. 

Blake Lively

2. Wszystkiego o połowę mniej

Kupujesz swoje ulubione lody i niemalże biegniesz do domu, myśląc o tym, ile przyjemności sprawi ci pochłonięcie całego opakowania. Niestety, na miejscu zastajesz ukochanego, który miał zły dzień i chcąc nie chcąc, mimo głodu, oddajesz mu całą swoją porcję. W końcu, ostatecznie, on jest wszystkim, o co musisz się martwić, a poświęcenia umacniają związek. 

para zachód słońca

3. Oglądanie tego, co on lubi

Zmuszałaś go do oglądania Plotkary? Masz za swoje! Skoro on potrafił wysiedzieć z tobą na kanapie, oglądając twój ulubiony, babski serial, ty także powinnaś zrobić to samo dla niego. Gwarantujemy, że czeka cię wiele wieczorów z filmami akcji i aktorami, którzy zupełnie nie umieją grać.

para zachód słońca

7. Zawsze nie w porę

Na pewno znasz to z autopsji - masz masę rzeczy do zrobienia i wiesz, że jeśli tylko odpowiednio się skupisz, wykonasz robotę w mgnieniu oka. Jedyne, czego potrzebujesz, to odrobina spokoju. To jest właśnie idealny moment dla twojego faceta, aby okazywać ci czułość lub zacząć opowiadać jakieś zabawne historie. Klasyk. W końcu praca może poczekać.  

Komentarze (15)

Ocena: 3.8 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2015 20:41
Nasz związek trwał 8 lat do momentu kiedy on powiedział, że już nie chce ze mną być. Płakałam i cierpiałam niesamowicie… on zostawił mnie dla innej. To był dla mnie najczarniejszy okres w zyciu. Ale postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku – rytuału miłosnego z polecanej w Internecie strony urok-milosny.pl – to był strzał w dziesiątkę. On do mnie wrócił przywracając mi sens w zyciu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 14:47
Mnie to wszystko spotkało i w dodatku NIE byłam w stanie tego w żaden sposób zaakceptować. Nie wydawało mi się urocze, a potwornie denerwujące. Podejrzewam, że po prostu nie byłam zakochana, tylko to sobie wmawiałam...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2014 22:48
Oj, czasami się zdarza ale da się przeżyć ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 02.06.2014 19:17
żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 02.06.2014 17:31
Nie mam pojęcia z kim spotykała się autorka artykułu, ale bardzo jej współczuję.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo