Czego NIGDY nie powinnaś mówić swojemu mężczyźnie?

Pewne kwestie lepiej przemilczeć. Chyba że chcesz się z nim rozstać.
Czego NIGDY nie powinnaś mówić swojemu mężczyźnie?
29.05.2014

Słowa mają wielką wartość, potrafią nie tylko uszczęśliwić, ale także zranić drugiego człowieka. A przecież będąc w związku, szczególnie powinniśmy dbać o dobro i samopoczucie naszego partnera. Dlatego przygotowałyśmy dla ciebie listę rzeczy, których nigdy nie powinnaś mówić swojemu facetowi. Te zdania naprawdę mogą bardzo go zranić!

1. Za mało zarabiasz

Zarobki stanowią czuły punkt każdego mężczyzny. Dlatego ilekroć wyrazisz niezadowolenie w stosunku do wysokości dochodów twojego mężczyzny, możesz być pewna, że go zranisz. Być może tego nie okaże, ale na pewno nie będzie czuł się jak wartościowy facet.

Jeśli chcesz, aby on stał się bardziej ambitny, zachęcaj go do podejmowania nowych wyzwań i powtarzaj mu, że może osiągnąć więcej. 

Dziewczyna

4. Nie znoszę twoich przyjaciół

To podobna kwestia, jak twój stosunek do członków jego rodziny. Na wstępie, od razu ci współczujemy, jeśli mimo usilnych starań, naprawdę nie lubisz znajomych swojego mężczyzny. To bardzo trudna sytuacja, która może wystawić wasz związek na próbę. Jak sobie z tym poradzić? Chyba najlepiej po prostu unikać ich towarzystwa. 

para

5. Nie podoba mi się twoje hobby

To coś, o czym wiele z nas zapomina. Często zmuszamy swoich partnerów, aby przedkładali pracę, obowiązki, a także nas same ponad swoje hobby. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, że naszemu mężczyźnie w końcu zacznie czegoś w życiu brakować. Hobby daje mu szczęście, spełnienie i masę przyjemności, dlatego nie powinnaś tego lekceważyć. 

para

7. Musisz schudnąć

Niewiele z nas może pochwalić się perfekcyjnym ciałem. Dlatego nie powinnaś wytykać swojemu ukochanemu, że ostatnio trochę przybrał na wadze. Jest tylko jeden wyjątek od tej reguły - mianowicie, gdy naprawdę martwisz się o jego zdrowie. W innym wypadku, odpuść sobie kąśliwe uwagi i mało delikatne sugestie. Zamiast tego, zachęć go do wspólnych ćwiczeń na siłowni. 

Para na plaży

2. Potrzebujesz lepszej pracy

To dotyczy ściśle także poprzedniego punktu. Zapamiętaj po prostu, że zarobki i praca należą do sfery, do której nie chcesz wchodzić z butami. Jedyne, co możesz powiedzieć, to że twój mężczyzna zasługuje na więcej. Uszanuj jednak każdą jego decyzję.  

para pocałunek

3. Nie znoszę twojej matki

Nawet jeśli naprawdę nie darzysz jej sympatią, nie okazuj tego! Twój związek na pewno na tym ucierpi. Pamiętaj, że pewnie on jest związany ze swoją mamą, tak jak większość ludzi, dlatego nie warto kazać mu wybierać między nią a Tobą. 

para

6. Mój były lepiej gotował/jeździł samochodem/więcej zarabiał/itd.

Nigdy nie powinnaś porównywać swojego mężczyzny do byłych! Nawet w kwestii mało istotnych czynności czy umiejętności, takie porównania na pewno sprawią, że twój chłopak poczuje się dotknięty. Nawet jeśli twój eks zarabiał trzy razy więcej, świetnie gotował i był znakomity w łóżku - zostaw tę wiedzę i dobre wspomnienia dla siebie.

Jeśli nie jesteś do tego przekonana, wyobraź sobie, co ty byś czuła, gdyby twój ukochany porównywał cię do swojej eks?

Polecane wideo

Komentarze (30)

Ocena: 4.83 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2015 20:44
Nie ma nic tragiczniejszego niż to że mężczyzna którego kochasz mówi Ci po 4 latach wspólnego mieszkania że już nie chce z Tobą być. I to wszystko z dnia na dzień. A robiłam dla niego wszystko, sprzątałam, gotowałam i wspierałam go jak tylko mogłam. Świat mi się zawalił. Mimo wszystko czułam że muszę go mieć. Zamówiłam rytuał ze strony urok-milosny.pl i na całe szczęscie udało się. Znowu mieszkamy razem a ja jestem przeszczęśliwa.
odpowiedz
kaja (Ocena: 5) 02.06.2014 23:28
Nie cierpie matki mojego męża. To prawdziwa czarownica, ciągle jakieś zabobony i obrzędy odprawia. Bez przerwy gada (jeśli nikt nie słucha, to do siebie). Wiecznie mnie krytykuje, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Przy mnie porównuje mnie do jego byłej. Nigdy nie kryłam niechęci do niej. Mój mąż to wszystko także widzi i rozumie mnie, zawsze staje po mojej stronie. Koszmarna baba jaga.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2014 14:28
Nie rozumiem czemu nie mozna robić uwag na temat wagi? Jeżeli przybrało mu się kilka kg tu i ówdzie to ok, ale jeśli koleś już zrobił się paskudnie opasły i żadne delikatne sugestie nie działają to sorry, ale powiem po prostu, że jest gruby i żeby wziął się za siebie. Mój chłopak po kilku takich tekstach dopiero wziął się za siebie. Niestety delikatne sugestie i zachęty do ćwiczeń nie działały. Doszło już do takiej sytuacji że waży grubo ponad 100 kg i same teraz sobie dziewczyny odpowiedzcie: czy chciałybyście być z kimś kto tak się zapuścił? Wiem, że nie jest to mile do "wysłuchiwania", dla mnie również nie była to miła sytuacja wypominać mu wygląd i wagę. Ale szczerze: ani to ładne, ani przede wszystkim zdrowe. Skoro ktoś dopuścił do takiej sytuacji w wieku 20-kilku lat to jak będzie wyglądał za 20 lat?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2014 23:02
A moim zdaniem to wszystkie te teksty co sa tu wymienione to mozna spokojnie powiedziec:D no moze oprocz przedostatniego :D ale jest wiele innych rzeczy ktorych za zadne skarby nigdy facetowi nie powiemy:D
odpowiedz
Olka (Ocena: 5) 29.05.2014 21:31
U mnie jest ten problem, że mój chłopak jest genielany, kocham go. Jest świetny z charaktery, super się dogadujemy, ubiera się na prawde na wysokim poziomie i jest przystojny.. a jego koledzy? Jacyś dresiarze, nienormalni ludzie. A on często organizuje wspólne sopotkania :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie