6 rad, które pomogą Ci znaleźć odpowiedniego faceta

Te sposoby pomogą Ci odnaleźć Tego Jedynego.
6 rad, które pomogą Ci znaleźć odpowiedniego faceta
21.05.2014

Chcesz zdobyć właściwego faceta? Pierwsza zasada: postaraj się być najlepszą wersją samej siebie. I nie chodzi o to, abyś udawała kogoś, kim nie jesteś. Wręcz odwrotnie - musisz być prawdziwa i pełna nadziei.

Chcesz poznać jeszcze inne sposoby, które pomogą ci odnaleźć Tego Jedynego? Zajrzyj na naszą listę!

 

Pocałunek

5. Bądź tam gdzie on

Jeśli zawsze marzyłaś o mężczyźnie, który byłby sportowcem, zacznij przebywać w miejscach związanych ze sportem. Zapisz się na lekcje tenisa lub pływania. Pamiętaj, że nie spotkasz swojego ideału, siedząc w domu!

 

Pocałunek

2. Miej otwarty umysł

Oczywiście, każda z nas już od najmłodszych lat miała w głowie obraz swojego idealnego mężczyzny. Gdy byłyśmy starsze, w pamiętniku spisywałyśmy cechy, jakie powinien mieć nasz wymarzony. Teraz przyszedł czas na zweryfikowanie naszych upodobań. Nie chodzi o to, abyś obniżała swoje oczekiwania. Upewnij się jednak, że widzisz granicę pomiędzy realnymi oczekiwaniami, a wygórowanymi ambicjami.

Nigdy nie poznasz faceta dla siebie, jeśli będziesz dumnie chodzić z głową chmurach, z myślą, że nikt na ciebie nie zasługuje.

Para na dworcu

3. Bądź dla siebie priorytetem

Zamiast zużywać całą energię na szukanie miłości, skup się na sobie. Zainwestuj w swoje pasje, hobby, rób to, co kochasz. Pamiętaj, że nie tylko miłość jest ważna. Mężczyzna nie powinien być dla ciebie całym światem. Dzięki niemu po prostu świat staje się piękniejszy. I nawzajem. Gdy to zrozumiesz, łatwiej stworzysz zdrową relację z partnerem.

para pocałunek

4. Nie pozwól przekraczać pewnych granic

Zanim znajdziemy w swoim życiu Tego Właściwego, często pakujemy się w związki bez przyszłości, z facetami, którzy na to nie zasługują. Dlatego jeśli mężczyzna, z którym się spotykasz, źle cię traktuje, przemyśl, czy na pewno chcesz być w takiej relacji. Być może on jest Tym Właściwym, ale nie dla Ciebie.

love

6. Uwierz

Być może bardzo pragniesz być w związku już teraz, zaraz, natychmiast! Rozumiemy to w pełni. Możliwe, że jesteś teraz na takim etapie życia, że bardzo potrzebujesz bliskiej osoby obok. W chwilach samotności i załamania, pewnie myślisz, że nic dobrego już cię nie spotka. Bzdura! Jesteś wartościową osobą, która zasługuje na to, co najlepsze i jedyne co musisz zrobić, to uwierzyć, że niedługo spotkasz kogoś odpowiedniego. Nie bez przyczyny mówi się, że `wiara przenosi góry`.

Całująca się para

1. Bądź optymistką

Wiemy, że trudno być optymistką przez cały czas. Postaraj się jednak patrzeć z nadzieją na swoją przyszłość. Mężczyźni uwielbiają kobiety szczęśliwe, radosne. Nikt zaś nie lubi wiecznie narzekających na wszystko markotnych bab. Bądź dziewczyną, z którą każdy chciałby spędzać czas.

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 4.8 / 5
Kobieta (Ocena: 5) 12.07.2021 20:31
Nazywam się Ewelina krajczewska mam 28 lat poszukuje chłopaka Marcina do miłości
odpowiedz
agnieszka (Ocena: 5) 11.06.2018 10:24
Co do zwiążku, mozna się z kimś spotykać jeśli się kocha tą drugą osobę ;-).Tylko, że dlaczego w max się starać przed małżeństwem gotując mu obiadki itd., sprzątać, prać i w ogóle, a nie wiadomo, co on robi, kiedy od nas wyjdzie...Może u nas się zywić, a chodzić do innej...I nas zdradzać, albo odrazu nas rzucić z dnia na dzień, bo ma u nas nudno.Chocbyśmy sie starały przez żołądek do serca.Byśmy go karmiły, a on i tak by wkoncu z nami kiedyś s\zerwał i poszedł do innej...Mozna się starać w związku, ale może inaczej-wszystko na spontan...
odpowiedz
agnieszka (Ocena: 5) 11.06.2018 10:19
Nie wiem, gdzie moge kogoś poszukać.A chcialabym sie z kims spotykać po prostu, żeby móc z kimś wyjść na spacer, do kina, na kawe, pogadać, pośmiać się...Po prostu być:-).Każdy ma wady, ale żebym mogla byc kochana bez wzgledu na to, jaka jestem.Agnieszka
odpowiedz
Anettta12 (Ocena: 5) 18.03.2016 15:52
Z pewnością wykorzystam te rady, mając dosyć niepowodzeń założyłam konto na portalu randkowym ezeo.pl i szło mi trochę lepiej. Mam nadzieję, ze jak wykorzystam te rady będzie idealnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2015 20:44
Nie ma nic tragiczniejszego niż to że mężczyzna którego kochasz mówi Ci po 4 latach wspólnego mieszkania że już nie chce z Tobą być. I to wszystko z dnia na dzień. A robiłam dla niego wszystko, sprzątałam, gotowałam i wspierałam go jak tylko mogłam. Świat mi się zawalił. Mimo wszystko czułam że muszę go mieć. Zamówiłam rytuał ze strony urok-milosny.pl i na całe szczęscie udało się. Znowu mieszkamy razem a ja jestem przeszczęśliwa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie