Miejsca, w których możesz poznać potencjalnego mężczyznę swojego życia

Wartościowi mężczyźni są wszędzie. Wystarczy się dobrze rozejrzeć.
Miejsca, w których możesz poznać potencjalnego mężczyznę swojego życia
16.05.2014

Wiecznie narzekamy, że nigdy nie udaje nam się poznawać nowych mężczyzn. Wiele z nas wciąż szuka wymarzonego faceta w tych samych miejscach, obracając się ciągle w dobrze znanym środowisku. Często zaś bywa tak, że tego jedynego spotykamy w zupełnie niespodziewanym miejscu. W końcu wartościowi mężczyźni są wszędzie. Przeczytaj, gdzie - naszym zdaniem - możesz ich spotkać.

1. Eventy

Konferencje, bankiety czy wystawy - idealne miejsca, w których możesz poznać interesującego mężczyznę, który prawdopodobnie ma stopień naukowy, pracuje w biznesie lub np. interesuje się sztuką. Poza tym - mężczyźni w garniturach przyciągają nas jak żadni inni!

pamiętnik

5. Kawiarnia

Idealne miejsce, w którym ludzie mogą poznać się w atmosferze spokoju i relaksu, przy dobrej kawie. Kto wie, może w oko wpadnie ci jakiś barista? 

para spacer

3. Bar

To chyba oczywista pozycja na naszej liście. W barach i pubach można poznać naprawdę wielu ciekawych mężczyzn. Oczywiście, pamiętaj o tym, aby nie przesadzić z alkoholem. To może zaburzyć twoją ocenę potencjalnego mężczyzny. 

para ognisko

7. Kurs językowy

Droga do miłości jest tutaj prosta. Najpierw niewinnie zapytasz potencjalnego faceta o to, co trzeba zrobić na kolejne zajęcia, a za chwilę już będziecie razem przygotowywać się do zaliczeń. 

para na plaży

6. Siłownia

Która z nas nie marzy o wysportowanym i zadbanym mężczyźnie? Plusy? Czekając na to, aż poznasz tego jedynego na siłowni, zadbasz o swoją własną sylwetkę. Może będzie to dla ciebie dodatkowa motywacja? 

dziewczyna

2. Samolot

Każda z nas, wsiadając do samolotu, marzy o tym, aby obok niej usiadł przystojny i pachnący mężczyzna. W takich warunkach, szczególnie podczas długiego lotu, można rozmawiać do woli i poznawać się lepiej. Jeśli on nie odezwie się pierwszy, ty możesz zacząć rozmowę. 

pocałunek

4. Księgarnia

Brzmi romantycznie, prawda? Poza tym, jeśli tak jak my, uwielbiasz książki, twój wymarzony mężczyzna także powinien je kochać. Spotykając go w księgarni, masz pewność, że on interesuje się literaturą i znajduje czas na czytanie. Nie poznałaś jeszcze nikogo w sklepie z książkami? Nie martw się! On na pewno gdzieś tam jest! Po prostu nie przestawaj czytać!

Komentarze (31)

Ocena: 4.77 / 5
basia (Ocena: 5) 30.11.2017 20:02
To prawda że o uczucie trzeba stale dbać, nie tylko od święta. Razem z partnerem pamiętamy o sobie każdego dnia, od czasu do czasu robimy sobie małe niespodzianki, oboje staramy się dla siebie, każdego dnia stajemy się lepsi i umacniamy nasze uczucie :) Poznaliśmy się z partnerem na portalu randkowym, sama nie sądziłam że można kogoś znaleźć w takim miejscu i że taki człowiek będzie wartościowy. Dobrze że teraz w dobie internetu jest kolejna alternatywa do poznania partnera ;) A takich portali jest mnóstwo :) Sama wybrałam mniej znany Randki24.pl , ale to nie reguła, że akurat tam znajdziecie partnera czy partnerkę na całe życie :) Warto też próbować w tradycyjny sposób ;) Rada dla każdego. Podstawą związku jest szczerość i miłość, nie pozwólcie sobie na przyzwyczajenie ;)
odpowiedz
Marzena (Ocena: 5) 26.02.2017 21:36
Hej hciała bym poznać chłopa fajnego sypatycznego i Kochającego
odpowiedz
mariola (Ocena: 5) 07.04.2016 15:42
Ja jakoś nie miałam szczęścia i zawsze trafiałam na nieodpowiednich mężczyzn, przyszedł czas, gdy zdecydowałam, że może teraz ja zacznę wybierać mężczyzn... i właśnie wtedy założyłam sobie konto na ezeo.pl wymieniałam wiadomości z kilkoma mężczyznami i po kilku spotkaniach natrafiłam na obecnego narzeczonego. Plany były inne, ale jak już się trafił to nie narzekam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2016 23:45
Ja też przez wiele czasu obawiałam się że nikogo sobie w życiu nie znajdę. Czułam się samotna, nie kochana, brakowało mi drugiej osoby, bliskości, pocałunków, wspólnego dzielenia się swoimi przeżyciami. Bedac już na skraju wyczerpania psychicznego zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia powodzenia u płci przeciwnej na stronie urok-milosny.pl , po 2 miesiącach znalazłam faceta o jakim wcześniej nawet nie marzyłam. Czuły, wspaniały, a jednocześnie zaradny i męski. Wreszcie odżyłam i dowiedziałam się co to prawdziwe szczęscie.
odpowiedz
wuj wam w wupy (Ocena: 5) 28.10.2015 04:05
Z ZAZENOWANIEM czytam papkę serwowaną przez autora.... PUNKT 1.... bankiet, wernisaż,itp... i koniecznie garnitur.... Przyczyna.... KASA i garnitur.... Gratuluję umieszczenia pod numerem 1...najważniejszej pozycji świata materialnego..... pt."Czy on ni jest gołodupcem" , przecież to "garnitury tak działają na nas".....Punktu 2 nawet nie czytam....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo