7 poważnych znaków, że Twój facet nie chce już z Tobą być

Przeczytaj nasz tekst, a potem rozważ, czy dalej chcesz być tą, która kocha bardziej.
7 poważnych znaków, że Twój facet nie chce już z Tobą być
14.05.2014

„Kto kocha bardziej jest zawsze podległy i musi cierpieć” – napisał kiedyś Tomasz Mann. Te mądre słowa warto wziąć sobie do serca. Zdrowy związek opiera się przecież na wzajemności, a kiedy tej zaczyna brakować i zaangażowany w relację zostaje tylko jeden partner, wspólna przyszłość staje pod znakiem zapytania.

- Przez pół roku łudziłam się, że mój chłopak przechodzi chwilowy kryzys. Wydawało mi się, że spadek jego zainteresowania mną i naszym związkiem wynika z jego przepracowania i przemęczenia. Zabiegałam o jego uwagę, walczyłam o miłość, o to, żeby było między nami jak dawniej. W końcu zrozumiałam jednak, że jeśli jemu nie zależy i przestał mnie kochać, to ja nie mam na to najmniejszego wpływu. Kiedy powiedziałam mu wreszcie, że powinniśmy się rozstać, nawet nie był zdziwiony. Widocznie już na długo przed tą rozmową czuł się singlem – opowiada na zagranicznym forum jedna z dziewczyn.

Jeśli nie chcesz powtórzyć jej błędu i zaoszczędzić sobie kilku miesięcy walki o miłość kogoś, kto na to nie zasługuje, lepiej przeczytaj nasz tekst. Znajdziesz w nim listę siedmiu sygnałów świadczących o tym, że facet prawdopodobnie nie kocha Cię tak bardzo, jak Ty jego. Jeżeli rozpoznasz któryś z nich w swoim związku, zrób coś dobrego dla siebie i… zerwij.

1. Tylko Ty inicujesz kontakt

Wysyłasz mu wiadomości, dzwonisz, niemalże prosisz go o kontakt, bo w głębi duszy wiesz, że gdybyś ty pierwsza się nie odezwała, to prawdopodobnie już nigdy byś go nie zobaczyła. Gdy zostawiasz mu wiadomość głosową, później i tak muszisz dzwonić, bo on przecież nie ma w zwyczaju do ciebie oddzwaniać. A smsy? Pozostają bez odpowiedzi nawet przez kilka dni. Twierdzi, że jest zbyt zajęty, ale czy na pewno to jest prawdziwy powód?

Wieża Eiffla

7. Nie widzi problemu

Za każdym razem, gdy starasz się rozpocząć rozmowę na temat waszego związku, słyszysz, że czepiasz się bez powodu? Albo twój facet twierdzi, że jeśli tylko ty widzisz problem, ty sama powinnaś go rozwiązać? To chyba wystarczy, abyś zrzoumiła, że on na ciebie nie zasługuje. Bycie w związku oznacza rozwiązywanie konfliktów (które przecież są nieuniknione) wspólnie!

Para

3. On woli swoich przyjaciół

Gdy wychodzi, nigdy nie zabiera cię ze sobą? A kiedy sama coś proponujesz, odmawia? Kochana, odpuść. Nie musisz nikogo prosić, aby spędzał z tobą czas. A szczególnie swojego faceta. To powinna być dla niego przyjemność, a nawet jakaś forma nagrody.

para

4. Krótkie rozmowy

Nigdy nie ma czasu z tobą rozmawiać, nie lubi słuchać i zawsze głupio i podejrzanie tłumaczy ten swój brak empatii w stosunku do ciebie? Powiedzmy to sobie wprost - on jest twoim mężczyzną, dlatego zawsze powinien znajdować dla ciebie czas. Jeśli tego nie robi, cóż, nie powinnaś na siłę tkwić w takiej relacji.

Para widok na miasto

2. Randki? Właściwie, nie chodzicie randki

Jeśli już zdarzy się taka rzadka okazja, to oczywiście ty jesteś jej jedyną inicjatorką. Niektóre pary lubią, będąc już długo ze sobą, spędzać czas przed telewizorem, z pudełkiem pizzy. To jednak z czasem się nudzi. Chyba warto niekiedy ładnie się ubrać i wyjść w miasto. Jeśli on nigdy cię nigdzie nie zaprasza, to może być naprawdę zły znak.

para morze

5. Empatia - a co to?

No właśnie. Masz poważne problemy, z którymi sobie nie radzisz, a twój mężczyzna nie dość, że nie ma czasu i chęci cię wysłuchać, to właściwie zwyczajnie cię ignoruje? Twierdzi, że twoje kłopoty są nieistotne i błahe? Dziewczyno, on nie tylko bagatelizuje to, z czym się zmagasz, ale także lekceważy całą ciebie.

Przytulona para

6. Nigdy nie pyta

Nie obchodzi go, jak ci minął dzień, co robiłaś w zeszły czwartek, ani jak było w pracy. Nie obchodzi go to, po prostu. Facet, któremu zależy, zawsze będzie interesował się twoim życiem.

Komentarze (86)

Ocena: 4.87 / 5
Judith (Ocena: 5) 05.09.2018 20:38
Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny doktorowi Lawrence'owi za połączenie mnie z moim byłym mężem. Cała nadzieja odzyskania męża została utracona, ponieważ mój mąż zostawił mnie na inną kobietę przez 7 miesięcy, zanim skontaktowałem się z doktorem Lawrence'em, który użył swojego potężnego zaklęcia, aby sprowadzić go do mnie w ciągu 24 godzin od skontaktowania się z nim za pośrednictwem tego e-maila. Możesz również skontaktować się z nim za pośrednictwem + 19142088349, aby uzyskać pomoc. drlawrencespelltemple @ hotmail. com
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 01.09.2018 22:11
A ja mam to samo tyle że z moją dziewczyną...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2018 00:33
Żyję z partnerem 12 lat a od roku wszystko sie wali niema dla mnie czasu ani odwagi porozmawiać na nasze tematy non stop jakieś wymowki albo picie z kumplami . Normalnie brakuje mi słow!!!!!!!!!!!!! Juz nie piszę bo to nic mi nie pomoże
odpowiedz
Anonimowa (Ocena: 5) 31.03.2018 17:22
U mnie tak jest.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2018 16:12
Ja tam nwm
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo