7 rzeczy, które mężczyźni doceniają w kobietach bardziej niż piękny wygląd

Wygląd przestaje być tak bardzo istotny, gdy facetowi zależy na poważnym związku. Nie wierzycie? Czytajcie dalej!
7 rzeczy, które mężczyźni doceniają w kobietach bardziej niż piękny wygląd
28.04.2014

Powiedzmy to sobie szczerze - wszyscy (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) przy pierwszym poznaniu zwracamy uwagę przede wszystkim na wygląd. Dlatego nie powinnyśmy winić facetów, że ich uwaga zwykle skoncentrowana jest na ładnych i zgrabnych kobietach. Wygląd jednak przestaje być tak bardzo istotny, gdy facetowi zależy na poważnym związku. Nie wierzycie?

Gwarantujemy wam, że także mężczyźni potrzebują czułości i ciepłego ramienia. Doceniają w nas także wiele innych rzeczy, poza dużym rozmiarem stanika i długimi nogami. Chcecie wiedzieć, co liczy się dla facetów bardziej niż wygląd? Koniecznie przeczytajcie naszą listę!

1. Umiejętność dobrego słuchania

Mężczyźni naprawdę doceniają kobiety, które potrafią słuchać. I nie chodzi nam o komentowanie, tego co mówi twój partner, ani o wczuwanie się w jego sytuację i prawienie morałów. Powinnaś po prostu siedzieć, NAPRAWDĘ słuchać tego, co on do ciebie mówi i pokazywać, że cię to obchodzi. Musisz pamiętać także o tym, że większość facetów zanim zacznie mówić o swoich problemach, musi je najpierw przetrawić w samotności. Daj swojemu mężczyźnie do zrozumienia, że wysłuchasz go, kiedy tylko będzie gotowy do zwierzeń.

Para na plaży

2. Spontaniczność

Mężczyźni naprawdę uwielbiają spontaniczne i szalone dziewczyny. Zaskakuj go niespodziankami, bądź zwariowana, kreatywna, staraj się umilać wam obojgu czas i zabijaj nudę. Jeśli z natury jesteś bardzo spokojna, nie musisz przecież zupełnie się zmieniać. Postaraj się po prostu choć trochę popracować nad pomysłowością i przestań być spięta.

Samochód

3. Dobry kierowca

Wiemy, że większość facetów narzeka na kobiety na drodze, ale...choć się do tego nie przyznają, mężczyźni uwielbiają kobiety, które świetnie czują się za kierownicą.

Spaghetti

4. Radość płynąca z jedzenia

Zdrowe odżywianie i zbilansowana, racjonalna dieta to zupełnie coś innego niż obsesyjne liczenie kalorii. Mężczyźni kochają jeść i lubią, gdy mogą się z kimś tą miłością podzielić. Nie chcesz wyjść na kolację z facetem, w obawie, że zjesz zbyt kaloryczny posiłek na mieście?- Według nas nie wygląda to na zdrowe podejście do żywienia. Nie musisz codziennie objadać się pizzą tak jak twój facet (tak, my też nie możemy się pogodzić z tym, że mimo zjadania tej ogromnej ilości kalorii, on dalej wygląda świetnie). Możez jednak dbać o linię w racjonalny sposób, od czasu do czasu pozwalając sobie na jakieś niezdrowe smakołyki, podczas kolacji z ukochanym.

Para w kuchni

5. Umiejętność gotowania

Chyba każdy z nas lubi, gdy ktoś dla nas gotuje. Uwielbiamy, gdy to mężczyźni mają w tej kwestii specjalne umiejętności. To samo jednak dotyczy upodobań facetów. Dobra kolacja czy nawet ugotowanie rosołu dla swojego faceta, gdy ten choruje, na pewno zostanie docenione.

Przytulona para

6. Szczerość

Mężczyźni nienawidzą zakłamanych kobiet, które wiecznie knują za plecami innych. To logiczne, że on nie będzie tolerował twoich kłamstw wobec siebie. Gwarantujemy jednak, że twój facet nie będzie patrzył przychylnym okiem na twoje `małe odstępstwa od prawdy` także wobec koleżanek, członków rodziny czy w miejscu pracy. Faceci nie lubią obgadywania. Oni także plotkują, ale raczej w inny sposób niż my, bez specjalnego oczerniania, bardziej wymieniają się newsami na temat przyjaciół. Wiemy, że wszystkie uwielbiamy plotkować. Róbmy to jednak w towarzystwie przyjaciółki, a nie swojego faceta.  

 

Dziewczyna i chłopak nad morzem

7. Ciekawa osobowość, charyzma

Ciekawe zainteresowania, niespotykane hobby, charyzma - to rzeczy, które przyciągają do ciebie nie tylko facetów, ale w ogóle ludzi, których spotykasz. Jeśli potrafisz zainspirować swojego mężczyznę do próbowania nowych rzeczy, gwarantujemy ci, że w waszym związku nigdy nie będzie nudy, a ty już zawsze będziesz dla niego obiektem fascynacji.

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 4.73 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2014 11:43
ciekawe zainteresowania, niespotykane hobby... hmm ja takiego nie posiadam i większość znajomych również interesuje się przyziemnymi rzeczami typu kino, muzyka, siedzenie na necie, imprezy, więc wychodzi na to, że ja i moi przyjaciele jesteśmy niezwykle nudnymi ludźmi, a dziwne, bo zawsze mamy o czym gadać, śmiać się i świetnie się wszyscy ze sobą dogadujemy.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 21:06
wnioskując z tego, jestem kobietą idealną plus nie jestem brzydka, a faceta jak nie było, tak nie ma :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 16:40
Nie rzeczy, które mężczyźni doceniają bardziej niż piękny wygląd, a rzeczy, które mężczyźni doceniają w kobietach OPRÓCZ pięknego wyglądu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 16:03
Szkoda że jestem gruba i i tak nikogo nie znajde :)
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2014 13:41
Prawie nic do mnie nie pasuje - ale ja muszę być nudna...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie