Jak zrobić wrażenie na mężczyźnie? 5 prostych rad

Wyeksponuj wszystkie swoje zalety tak, by on był Tobą oczarowany!
Jak zrobić wrażenie na mężczyźnie? 5 prostych rad
03.04.2014

Każdemu nowemu związkowi towarzyszy dreszczyk emocji. Obie strony chcą wywrzeć na sobie jak najlepsze wrażenie i zaimponować partnerowi. W końcu od tego, czy skutecznie oczarujemy drugą połówkę, zależy dalszy los znajomości.

Przechwalanie się lub co gorsza udawanie kogoś bardziej uzdolnionego niż jesteśmy w rzeczywistości, nie jest jednak dobrą drogą do usidlenia faceta na dłużej. Można mu zaimponować w zupełnie inny sposób – i to pozostając sobą!

Jak się do tego zabrać? Oto kilka podpowiedzi.

anthony gastelier

1. Zaprezentuj swój największy talent

Na pewno masz jakiś talent, o którym twój chłopak jeszcze nie wie. Być może świetnie śpiewasz, gotujesz, rysujesz lub opowiadasz kawały. Wystarczy, że „mimochodem” zaprezentujesz facetowi prawdziwy talent show, np. zabierzesz go do knajpy z karaoke i wykonasz swoją ulubioną piosenkę; namalujesz obraz, który powiesisz w mieszkaniu tak, aby ukochany miał go w zasięgu wzroku, kiedy cię odwiedzi; lub po prostu przyrządzisz dla niego swoje popisowe danie. On będzie pod wrażeniem, możesz być pewna.

anthony gastelier

3. Podkreśl atuty sylwetki

Wiesz na pewno, że faceci lubią nie tylko mądre, przebojowe dziewczyny, ale również takie, które są sexy. Swoim ubiorem staraj się zatem podkreślać atuty własnej sylwetki. Masz długie nogi? W takim razie koniecznie na randki zakładaj sukienki i spódnice. Jesteś dumna ze swojego biustu? Od czasu do czasu załóż na spotkanie top z większym dekoltem lub koronkową bluzkę.

anthony gastelier

4. Poszukaj czegoś, co was łączy

Wzajemna fascynacja to nie tylko fizyczność. Równie ważne są wspólne zainteresowania. Postaraj się wybadać, czym pasjonuje się twój ukochany – być może oboje jesteście zakochani w tym samym serialu lub macie obsesję na punkcie podróży. Poszukaj czegoś, co was łączy i jak najczęściej rozmawiaj o tym z ukochanym.

anthony gastelier

5. O swoich pasjach mów z entuzjazmem

Uwielbiasz słuchać, jak twoja przyjaciółka opowiada o muzyce, choć sama nie znasz ani jednej nuty? Dzieje się tak dlatego, że koleżanka mówi o tym z pasją i zaraża cię swoim entuzjazmem. Ze swoim facetem postępuj dokładnie tak samo – im bardziej będziesz zaangażowana w mówienie o swoich zainteresowaniach, tym szybciej wywrzesz wrażenie na ukochanym.

Powodzenia!

anthony gastelier

2. Pokaż mu, w czym jesteś dobra

Uważasz się za inteligentną osobę? Zacznij rozmawiać z facetem na temat, w którym wykażesz się swoją wiedzą. Jesteś wysportowana? Zaproponuj chłopakowi wspólną aktywność fizyczną, np. jogging, jazdę na rolkach czy basen. Staraj się inicjować sytuacje, które pokażą twoje mocne strony.

Proponowanie mężczyźnie, że pomożesz mu naprawić silnik w samochodzie, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłaś, tylko cię ośmieszy.

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Halina_kreatywna (Ocena: 5) 11.08.2015 15:32
Porady poradami, ale najlepiej wykorzystać je w realnym życiu, np. na szybkich randkach -> www.showdates.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2014 12:29
Polecam najlepszy sklep erotyczny w sieci - intymniej.pl. Gwarancja zadowolenia!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2014 13:22
Ja dobrze gotuję, więc mój mężczyzna właśnie tym jest pod wrażeniem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2014 11:00
Oto uniwersalne zasady: bądź ładna, bądź młoda, w miarę zgrabna, miła i nie ujawniaj swojej samowystarczalności. Zainteresowani sami się znajdą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2014 21:15
po co mam robic wrazenie na swoim facecie skoro to juz moj facet? dajcie rady dla singielek jak zrobic wrazenie na obcym mezczyznie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo