7 znaków świadczących o tym, że TY i ON do siebie nie pasujecie

Na początku wszystkie związki wydają się być idealne. Jednak w miarę bliższego poznawania siebie nawzajem, może okazać się, że tak naprawdę nie pasujecie do siebie.
7 znaków świadczących o tym, że TY i ON do siebie nie pasujecie
30.03.2014

Na początku wszystkie związki wydają się być idealne. Jednak wraz z upływem czasu, w miarę bliższego poznawania siebie nawzajem, własnych nawyków czy przyzwyczajeń, może okazać się, że partnerzy tak naprawdę nie pasują do siebie.

Przeciwieństwa się przyciągają - to prawda, ale nie da się zbudować trwałej relacji na podstawie różnic. Jeśli czujecie, że pierwsze zauroczenie minęło i w waszych związkach zaczyna się źle dziać, przeczytajcie naszą listę. Może nie zauważyłyście pewnych oczywistych znaków, świadczących o tym, że ty i twój chłopak tak naprawdę nie jesteście dla siebie stworzeni.

1. Brak zaufania

Zaufanie jest podstawą związku. Jeśli od początku, nie ufasz swojemu partnerowi, nie wróży wam to świetlanej przyszłości. Ciągłe martwienie się o to, że twój chłopak flirtuje z innymi - i vice versa - na pewno przysporzy wam wielu konfliktów i bólu. Czy na pewno chcesz czuć się tak niepewnie? 

Para ocean

6. Sekrety

Nie kłam, jeśli sama też nie chcesz być okłamywana. Szczerość w związku to fundamentalna wartość. Nie bój się także być sobą! Przecież nigdy nie będziesz szczęśliwa, udając kogoś innego. 

Para

5. Inne priorytety, plany, marzenia

Niestety, tak jak już wspominałyśmy, kluczem do udanego związku są podobieństwa. Te same marzenia, wartości, priorytety sprawiają, że ludzie dogadują się ze sobą. Jeśli on np. jest pracoholikiem, a ty uwielbiasz spędzać czas w domu, przytulając się z ukochanym na kanapie, nie dogadacie się. Musicie być podobni pod wieloma względami, aby rzeczywiście stworzyć zdrową i udaną relację. 

 

Szczęśliwa para

4. Kłótnie

Konfrontacja w związku jest zdrowa. W końcu kluczem do porozumienia jest rozmowa. To oczyszcza atmosferę i sprawia, że czujemy się dobrze, wyrzucając z siebie swoje troski i zmartwienia. Problemem może być zupełny brak kłótni. Wtedy ludzie zaczynają wyrzucać sobie błahe sprawy, które nie mają tak naprawdę znaczenia. Kluczem jest umiejscowienie siebie gdzieś pomiędzy ciągłymi kłótniami a ich brakiem w ogóle. 

Dear John

7. Brak komunikacji

Rozmawiajcie o wszystkim. Dzielcie się ze sobą przemyśleniami, a także zarówno złymi, jak i dobrymi chwilami. Nie powinnaś bać się krytyki ze strony swojego partnera, tylko oczekiwać zrozumienia i akceptacji. Ty także powinnaś go wspierać we wszystkich decyzjach i życiowych posunięciach.

Powinnaś być otwarta w związku. W końcu wobec kogo, jeśli nie wobec partnera możesz tak naprawdę być szczera? To właśnie relacja z chłopakiem powinna być tym, co dodaje ci odwagi w życiu i sprawia, że nie czujesz się samotna ze swoimi troskami, refleksjami, decyzjami. 

Związek

3. Zazdrość

Ciągła, chorobliwa wręcz zazdrość, może zepsuć każdy, nawet najsilniejszy związek. Często boimy się wyznać, co tak naprawdę nas martwi. Ten brak szczerości także pogarsza sytuację między dwojgiem ludzi. Najgorzej jest wtedy, gdy partner daje ci realne powody do zazdości.

Para

2. Wszystko o seksie

Seks jest bardzo istotnym aspektem w związku. Dlatego jeśli nie dogadujecie się w łóżku, wasza relacja może przechodzić bardzo poważny kryzys. Różnorodność jest fajna, ale czasami różnice są zbyt duże. Jeśli np. twojemu partnerowi zależy na ciągłym seksie, a tobie nie, może to stanowić poważny problem. Gwarantujemy, że sytuacja nagle nie zmieni się na lepsze, zdecydowanie właśnie na gorsze. 

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 21:58
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2014 12:33
Polecam najlepszy sklep erotyczny w sieci - intymniej.pl. Gwarancja zadowolenia!
odpowiedz
Samo życie (Ocena: 5) 01.04.2014 11:53
Po 7 latach... kawał czasu... ja ze swoim byłam prawie 4 i też zerwaliśmy w ten sam dzień co Ty, ale u mnie nie było żadnych oznak, zostawił mnie nagle dla koleżanki ze studiów, gdybym się nie dowiedziała, że się całowali tydzień wcześniej to pewnie by mi nawet nie powiedział. Najgorzej jest stracić zaufanie do kogoś komu ufało się bez granic :-(
odpowiedz
anonimka (Ocena: 5) 31.03.2014 17:16
Do anomina nade mną - też miałam taki etap jak ty i od wczoraj nie jesteśmy ze sobą, po prawie 7 latach. Także nie licz na to, że to samo przejdzie, facet wyczuje to i po prostu ci podziękuje, niestety.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2014 02:21
"Inne plany, marzenia" - to by wystarczyło. :]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie