7 ról, w które POWINNAŚ wcielać się w związku

Jeśli oczywiście chcesz, żeby Twój związek trwał jak najdłużej.
7 ról, w które POWINNAŚ wcielać się w związku
31.03.2014

Związek dwojga ludzi najłatwiej można określić jako wzajemne oddanie i przywiązanie. Często, chcąc stworzyć udaną relację, musimy wcielać się w różne role. Nie można określić tego jednak mianem gry aktorskiej ani czegoś, co robimy z przymusu. W końcu, kochając drugą osobę, staramy się sprawić, aby była szczęśliwa, prawda?

Sprawdź, kim powinniście być - Ty i Twój partner - abyście mogli z czystym sumieniem przyznać, że jesteście dla siebie oparciem w każdej sytuacji.

1. Najlepsza przyjaciółka

Często w związkach zachowujemy się jak w relacji z przyjacielem. Przecież to właśnie najlepszy przyjaciel jest osobą, z którą uwielbia się spędzać czas. To właśnie on jest tym, do którego biegniemy z cudownymi lub tragicznymi wiadomościami. To kwestia tego, że więź z przyjacielem opiera się na bezgranicznym zaufaniu. Taki też powinien być twój związek z ukochanym - niech cię rozśmiesza głupimi żartami, a także otacza ramieniem, gdy płaczesz. I Ty oczywiście rób to samo wobec niego. 

Przyjaźć w związku

7. Jak równy z równym

To jedna z najważniejszych ról, w które muszą wcielać się partnerzy, jeśli chcą, aby ich związek przetrwał. Nieważne, czy któreś z was ma lepszą pracę czy ładniejszą twarz - nigdy nie traktujcie drugiej osoby z góry. W związku zawsze jesteście równi!

Para zakochanych

2. Psycholog

Twój partner musi chcieć się słuchać. I vice versa. Jeśli brakuje komunikacji w waszym związku lub, co gorsza, wasze problemy wzajemnie was nudzą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że związek nie przetrwa. Musicie mieć do siebie cierpliwość, umieć słuchać i być dla siebie wsparciem. Nigdy nie umniejszaj trosk i zmartwień swojego partnera!

Miłość

5. Obrońca

Nie trzeba być mistrzem karaty czy samoobrony, aby móc bronić ukochanej osoby. Chodzi o to, aby sprawić, że partner bądź partnerka będzie czuła się bepiecznie. Gdybyś zacięła się z nim w windzie, myślisz, że starałby się uspokoić cię czy może wariowałaby ze strachu razem z tobą? Chodzi tutaj o małe rzeczy, o sytuacje codzienne, w których czujesz, że twój partner jest także twoim azylem, kimś, kto cię nigdy nie zawiedzie i zawsze będzie dbał o twoje bezpieczeństwo. 

Udany związek

6. Przytulas

Każdy w życiu czastem staje przed sytuacjami, w których potrzebuje, by ktoś go przytulił lub po prostu potrzymał za rękę. Nawet jeśli nie jesteś typem `przytulasa` wiedz, że sprawisz swojemu ukochanemu największą przyjemność na świecie, dając mu miłość, w momencie gdy on najbardziej jej potrzebuje. 

Para

3. Pielęgniarka

Może miłość nie pomaga w wyleczeniu grypy, ale na pewno może sprawić, że poczujesz się lepiej. Twój ukochany nie musi być absolwentem medycyny. Wystarczy, że będzie siedział przy twoim łóżku i mówił, że wyglądasz pięknie, nawet jeśli prezentujesz się, no cóż...niezbyt korzystnie. Wzajemne wsparcie w każdej sytuacji - to gwarancja udanego związku!

Udany związek

4. Nauczycielka

Każdy z nas ma inne umiejętności i talenty. Pozytywnym aspektem jest to, że w związku możemy się nawzajem czegoś od siebie nauczyć. Może twój mężczyzna jest świetnym kucharzem, a ty doskonałą tancerką? Dzielcie się swoim hobby z partnerem i bawcie się tym!

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2015 00:47
U mnie rozstanie nastąpiło po 1,5 roku. Wtedy dopiero uświadomiłam sobie jak ważną on był dla mnie osobą. Nic nie jadłam, nie spałam, w myślach ciągle on. I koniec koców znowu jest ze mną. W moim przypadku zadziałał urok miłosny ze strony urok-milosny.pl , czekałam 8 tygodni, ale to już nieważne, wazne że znowu jest ze mną.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2014 20:18
Ten artykuł nie uczy jak być partnerką, a jedynie jak stać się ścierką do podłóg.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2014 10:20
Dokładnie! Według tych wszystkich beznadziejnych artykułów nasze życie powinno opierać się na dogadzaniu facetom
odpowiedz
kocham (Ocena: 5) 31.03.2014 15:28
mój chłopak najlepiej wywiązuje się z roli przytulasa
odpowiedz
Alice (Ocena: 5) 31.03.2014 13:30
Nie jestem mistrzem karaty :(
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo