7 prostych tricków, które sprawią, że zakocha się w Tobie KAŻDY FACET

Gwarantujemy, że już żaden ci się nie oprze!
7 prostych tricków, które sprawią, że zakocha się w Tobie KAŻDY FACET
24.03.2014

Wszystko zaczyna się od enigmatycznego zjawiska, zwanego potocznie `chemią`. Czasami już pierwsze wrażenie jest tak uderzające, że nawiązujemy poważniejszą więź z facetem. Najczęściej przyciąga nas wygląd, fizyczność drugiej osoby. Jednak według naszych doświadczeń, na dłużej może zatrzymać nas jedynie ciekawa osobowość.

Wspominając naszych przeszłych partnerów, w których zakochiwałyśmy się niemal natychmiastowo, spostrzegłyśmy parę wspólnych cech, takich jak: poczucie humoru, inteligencja, czar i uprzejmość. Czas, aby wykorzystać swoje doświadczenia i nauczyć się, jak wytworzyć chemię między sobą, a nowo poznanym kandydatem na chłopaka. Gwarantujemy, że już żaden ci się nie oprze!

 

Idealna para

Doceniaj jego najlepsze cechy

Jeśli zastosowałaś się do poprzednich kroków, nie będzie ci trudno przejść do następnego. Rozpoznaj jego najlepsze walory i zacznij je doceniać. Tylko dzięki temu mężczyzna będzie czuł się dobrze z samym sobą.

Jeśli on pragnie być uważany za `zabawnego mężczyznę`, staraj się, aby czuł się jak najzabawniejszy facet na świecie. Jeśli np. on interesuje się samochodami, sportem, alternatywną muzyką (to może być wszystko), pokaż mu, że doceniasz jego pasje i udowodnij, że ma twoje maksymalne poparcie.

Doceniając w nim te cechy, które on pragnie uwydatnić i które są dla niego wartościowe, budujesz nić porozumienia między wami. I niespodziewanie, voila - chemia gotowa! Przynajmniej według niego. 

chłopiec z gitarą

Miłość do samej siebie

Nie ma nic seksowniejszego dla mężczyzn niż kobieta pewna swojej wartości. Musisz jednak naprawdę i szczerze kochać samą siebie, wszelkie udawanie bowiem szybko może wyjść na jaw. Pomyśl o tym, jak o produkcie, który chcesz sprzedać. Musisz sama być przekonana o jego wartości, żeby to samo udowodnić także innym.

Im bardziej wierzysz w samą siebie, tym mocniej ludzie będą cię pragnąć. Oczywiście zbytnia pewność siebie czasami może przerodzić się w arogancję. Choć z drugiej strony, większość aroganckich ludzi ma raczej niską samoocenę. Bądź więc piękna i pewna swojej wartości.

Na koniec, chciałybyśmy, abyś pamiętała, żeby nie używać tych tricków w stosunku do mężczyzn, którzy cię nie interesują. Gwarantujemy jednak, że na pewno uwiedziesz tego, na którym ci zależy. Miłego randkowania!

Cara Delevingne

Zakładaj, że on o tobie marzy

Wiele kobiet spędza godziny na zastanawianiu się, czy na pewno są atrakcyjne dla mężczyzn, którzy im się podobają. Wiemy, że to bardzo trudne, ale postaraj się nie wątpić w jego intencje. Będziesz bardziej zrelaksowana w jego obecności, mając świadomość, że mu się podobasz. 

Przytulanie

Pokaż swoją osobowość

Nie zapominaj o tym, aby być sobą. Nie wstydź się swoich pasji i upodobań. Mężczyźni lubią kobiety, które mają zainteresowania. I śmiej się! Ludzie, którzy się śmieją, uważani są za zabawnych, towarzyskich i takich, z którymi przyjemnie spędza się czas. Wielu mężczyzn szuka w kobietach kogoś, z kim mogą się bawić.

Dlatego gdy idziesz na pierwszą randkę, nie skupiaj się cały czas na nim, ale przede wszystkim na swoim samopoczuciu. Jeśli ty będziesz się dobrze bawić, on także będzie się dobrze czuł w twoim towarzystwie. 

Ryan Gosling

Kontakt wzrokowy

Oczy są zwierciadłem duszy, dlatego kontakt wzrokowy jest tak ważny. Nie tylko sprawia, że stajesz się dobrym słuchaczem, ale także to, że mężczyzna poczuje się w twoim towarzystwie ważny. Używaj swoich pięknych oczu jako tajnej broni! 

Gitara

Bądź osobą, z którą sama chciałabyś się spotykać

Jeśli już jesteś pewną siebie kobietą, czas na kolejny krok. Wiele z nas nie potrafi znaleźć miłości, ponieważ czeka na idealnego mężczyznę. Zamiast spisywać na kartce listę wymarzonych cech tego jedynego, udaj, że to ty nim jesteś i spisz, czym powinna charakteryzować się jego kobieta marzeń, a później... stań się taka. 

Szczęśliwa para

Bądź inna niż wszystkie

Prawdopodobnie mężczyzna, który ci się podoba, spotykał się z wieloma innymi kobietami, dlatego tak istotne jest, abyś się czymś wyróżniała. Możesz być nieco dziwna czy zwariowna, ważne żebyś była inna niż kobiety z jego przeszłości. Oczywiście, nie bądź zbyt szalona - nie chcesz przecież go przestraszyć! Spraw jednak, aby myślał o tobie non stop. 

 

Komentarze (66)

Ocena: 4.76 / 5
Ewa Nowak. (Ocena: 3) 20.07.2018 10:07
Mam 12 lat i podoba mi się chłopak ale inne dziewczyny chcą go mieć. On terz ma 12 lat. Pomóżcie proszę.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.04.2018 18:55
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.04.2018 18:55
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2017 06:47
odpowiedz
julia (Ocena: 5) 01.03.2017 22:08
Kilku chłopaków się we mnie kocha a ja nie wiem którego mam wybrać co trzeba zrobić z takim problemem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo