Gesty zakochanego faceta

Mężczyzna nie musi mówić kobiecie, że ją kocha. Może jej to okazać w inny sposób.
Gesty zakochanego faceta
12.03.2014

„On tak rzadko mówi mi, że mnie kocha!”, „Chyba mu na mnie nie zależy, bo nie wyznaje mi miłości”, „Kiedy wreszcie usłyszę od niego KOCHAM CIĘ?”. Przyznaj szczerze, ile razy Ty miałaś właśnie takie lub podobne myśli?

Zupełnie niepotrzebnie! Okazuje się, że facet wcale nie musi na każdym kroku wyznawać ci uczuć, by naprawdę mu na tobie zależało. Swoje zaangażowanie może okazywać w drobnych, codziennych gestach, które mówią więcej, niż tysiąc słów, czy zdań.

Oto gesty charakterystyczne dla każdego zakochanego po uszy mężczyzny!

zakochany mężczyzna

Interesuje go Twoje hobby

Jeżeli facet chodzi z tobą do teatru, choć kompletnie go to nie interesuje lub dzielnie wytrzymuje na wystawach fotografii, mimo że tak naprawdę go to nudzi (ale wie, że to twoja pasja), masz ewidentny dowód na to, że jest w tobie mocno zakochany. Mężczyzna skłonny do takich poświęceń, musi bezgranicznie uwielbiać swoją partnerkę!

zakochany mężczyzna

Kupuje Ci drobne upominki

Jeśli ukochany regularnie obdarowuje cię drobnymi upominkami, np. takimi, jak twoje ulubione czekoladki; od czasu do czasu kupuje ci kwiaty bez okazji, czy chociażby przynosi ci do domu owoce, na które akurat miałaś ochotę, to wiedz, że bardzo mu na tobie zależy. Facet prawdopodobnie nie jest w stanie myśleć o nikim innym, tylko o tobie. Rozpieszczanie ciebie przynosi mu radość.

zakochany mężczyzna

Pozwala Ci dokonywać wyboru

Większość kobiet uważa, że skoro facet pozwala im wybrać film w kinie, to na pewno nie jest zaangażowany. Błąd! Mężczyzna, który zdaje się w takich i tym podobnych kwestiach na partnerkę, ma dla niej ogromny szacunek i w ten sposób chce ją zadowolić. Słowa: „Ty wybierz film, na który pójdziemy do kina”, oznaczają zatem: „Twoje zdanie jest dla mnie najważniejsze”.

zakochany mężczyzna

Pozwala Ci wygrać w grze

Gracie w karty, gry planszowe lub na PlayStation, a ty za każdym razem wygrywasz? Być może jesteś świetnym graczem, ale wiedz, że twój facet z pewnością również macał palce w tych wszystkich zwycięstwach. To, że daje ci wygrywać, jest naprawdę urocze i świadczy o tym, że jest w tobie baaardzo zakochany.

zakochany mężczyzna

Dzwoni na dobranoc i na dzień dobry

Pierwszą rzeczą po przebudzeniu, którą robi twój facet, jest SMS ze słodkim powitaniem, a ostatnią, którą robi przed snem, jest telefon do ciebie, by powiedzieć „Dobranoc”? W takim razie możesz być pewna, że jego myśli krążą wyłącznie wokół ciebie. Ten mężczyzna nie widzi świata poza tobą i z pewnością cię kocha.

zakochany mężczyzna

Bezwiednie daje Ci buziaki

Nie tylko namiętny pocałunek musi świadczyć o sile męskich uczuć. Mimowolne całusy w twoje czoło, ramię czy szyję to również doskonały dowód na to, że facet cię kocha. To naprawdę słodkie, że od czasu do czasu bezwiednie obdarowuje cię niewinnym buziakiem!

zakochany mężczyzna

Martwi się o Ciebie

Kiedy masz gorszy dzień, on rzuca wszystko, by cię wysłuchać i wesprzeć? W trosce o twoje bezpieczeństwo zawsze odprowadza cię po randce do domu? Każdego dnia do ciebie dzwoni, by zapytać, jak się czujesz? Ten facet MUSI cię kochać, i to bardzo. Nie wyczekuj więc na magiczne wyznanie miłości. Przecież bardziej od pustych słów liczą się… gesty!

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
W. (Ocena: 5) 10.01.2018 20:30
To wszystko półprawda. Dokładnie tak samo zachowuje się facet, który pobprostu chce bzyknąć. Tak zachowuje się facet, ktory chce zdobyć kobietę i zakochania tu być nie musi.
odpowiedz
lala (Ocena: 5) 18.03.2014 19:35
Heh a u mnie pol na pol...
odpowiedz
D. (Ocena: 5) 15.03.2014 18:48
Jestem facetem -.- A myślałam, że tylko lesbiją..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2014 00:00
z tego artykułu wynika ze mój chłopak mnie nie kocha :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2014 16:09
Mój chłopak mnie nie kocha, bo nigdy nie daje mi wygrywać :(
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo