Czego pragną mężczyźni?

Oto 8 rzeczy, których on oczekuje od swojej ukochanej!
Czego pragną mężczyźni?
04.03.2014

Kiedy kobieta i mężczyzna zaczynają tworzyć związek, oboje mają co do niego konkretne oczekiwania. Z pewnością jednym tchem mogłabyś wymienić listę spraw, których wymagasz od swojego partnera, ale czy równie łatwo byłoby ci stworzyć spis męskich oczekiwań? Pewnie nie, i właśnie dlatego postanowiłyśmy podpytać o tę kwestię kilku zaprzyjaźnionych facetów oraz prześledzić fora internetowe.

Oto lista rzeczy, których każdy mężczyzna oczekuje od swojej kobiety:

1. Szczerości

Podobno jeśli dziewczyna udaje lub kłamie w jakiejkolwiek sprawie, jej partner prędzej czy później wszystkiego się domyśli. Panowie zgodnie przyznali, że wolą gorzką prawdę, niż nawet najsłodsze kłamstwo.

- Kiedyś byłem bardzo zakochany w jednej dziewczynie. Dosłownie nie widziałem świata poza nią. I co? Okazało się, że równocześnie spotyka się ze mną i z jeszcze jednym kolesiem. Nie wiedziała którego z nas wybrać, więc grała na dwa fronty. Wszystko oczywiście wyszło na jaw i panna została sama, bo ani ja, ani ten drugi chłopak nie chcieliśmy chodzić z tak dwulicową dziewczyną – wspomina 21-letni Maciek.

Jessica Miller

2. Komplementów

Nic tak nie buduje męskiego poczucia własnej wartości, jak szczery podziw w oczach ukochanej kobiety oraz komplement, wypowiedziany oczywiście prosto z serca.

- Utarło się, że to my powinniśmy prawić dziewczynom komplementy. Nie mam nic przeciwko temu, ale fajnie byłoby od czasu do czasu usłyszeć z ich ust coś miłego – tłumaczy Adrian z Warszawy.

3. Poczucia humoru

Kobieta, która nie traktuje wszystkiego śmiertelnie poważnie i potrafi rozśmieszyć swoich bliskich, jest dla faceta wymarzoną partnerką. Jeśli do tego umie docenić poczucie humoru swojej drugiej połówki, urasta wręcz do rangi ideału.

- Najbardziej seksowny w mojej dziewczynie jest jej humor. Inteligentny, pełen refleksu, a przy tym w ogóle nie zgryźliwy – mówi 29-letni Artur z Warszawy.

Jessica Miller

4. Akceptacji

Nikt nie jest idealny, nawet jeśli na samym początku znajomości na takiego wygląda. Z tego względu panowie chcieliby, aby partnerki akceptowały ich od razu takimi, jakimi są, a nie usilnie próbowały ich zmieniać.

- Jakiś czas temu startowałem do Ewki, koleżanki z pracy. Nie chciała umówić się ze mną na randkę, żartowała, że z palaczami się nie umawia, więc zdesperowany zaproponowałem, że dla niej rzucę palenie. Odpowiedziała mi wtedy: `Nie chodzi o to, żebyś zmieniał się dla mnie, tylko żeby ktoś zaakceptował cię, mimo tej wady`. To były mądre słowa. Przyznałem jej rację – opowiada 24-letni Robert. I dodaje: - Palenia nie rzuciłem, choć jest szkodliwe, ale znalazłem dziewczynę, której mój nałóg nie przeszkadza.

Jessica Miller

5. Przestrzeni

Pisałyśmy już o tym w artykule, dotyczącym męskich tajemnic, które koniecznie powinnaś poznać (Zobacz tutaj: 5 rzeczy, które FACET chciałby, abyś o nim wiedziała).

Przypomnijmy zatem, że nawet najbardziej zakochany facet potrzebuje odrobiny własnej przestrzeni. Jeśli raz na jakiś czas zaproponujesz mu, aby spotkał się ze swoimi kolegami, będzie ci wyjątkowo wdzięczny.

- Do dziś pamiętam laskę, która chciała ze mną spędzać każdą minutę. Dosłownie każdą. A kiedy już udało mi się wyrwać z domu, wydzwaniała do mnie i pytała, kiedy zamierzam wrócić. To musiało skończyć się rozstaniem – uważa internauta o nicku Dante.

 

Jessica Miller

6. Wiary w jego umiejętności

Nawet jeżeli twój mężczyzna straci pracę lub nie zda ważnego egzaminu na studiach, pod żadnym pozorem nie daj mu odczuć, że jesteś rozczarowana. Zamiast tego okaż mu wsparcie i zmotywuj do podejmowania kolejnych wyzwań.

- Moja kobieta jest pod tym względem aniołem. Kiedy przez pół roku nie mogłem nigdzie znaleźć zatrudnienia, ani razu nie robiła mi z tego powodu wyrzutów. Tylko dzięki temu, że we mnie wierzyła, nie wpadłem w depresję – twierdzi 26-letni Albert.

 

Jon Kortajarena

7. Zaufania

Kiedy w związku brakuje wzajemnego zaufania i partnerzy na każdym kroku podejrzewają się o zdradę, taka relacja nie ma szans na przetrwanie. Panowie zgodnie przyznali, że kobieta, która w podstępny sposób próbuje przetestować wierność swojego ukochanego, tak naprawdę nie ma do niego szacunku.

- Oczywiście nie mamy tutaj na myśli sytuacji, kiedy na przykład facet już raz dopuścił się zdrady. Wtedy podejrzliwość jego kobiety jest jak najbardziej uzasadniona. Ale w momencie, gdy mężczyzna nie nadużył zaufania swojej drugiej połówki, ta nie powinna przeszukiwać mu kieszeni, sprawdzać telefonu, czy włamywać się do jego konta na Facebooku – tłumaczy 25-letni Jacek z Warszawy.

Jon Kortajarena

8. Seksu

Z pewnością nie jest to dla ciebie zaskoczeniem, ale faceci najczęściej wymieniali seks jako czynnik, którego oczekują od związku. Oczywiście koniecznie kilka razy w tygodniu.

- No cóż, tacy już jesteśmy! Uwielbiamy kochać się z naszymi partnerkami. Im częściej, tym lepiej. Na pocieszenie dodam tylko, że cieszą nas również takie formy czułości, jak przytulanie, czy trzymanie się za ręce – twierdzi internauta o pseudonimie Peter_88.

Co Wy na to, drogie Papilotki? Czy mężczyźni nie oczekują od nas przypadkiem zbyt wiele?

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2015 11:41
A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.
odpowiedz
jaaaaa (Ocena: 5) 09.03.2014 17:59
artykuł pisany oczami 30-letniej mężatki. oto wymagania nastolatków: 1. naginania prawdy "uważasz że mam dużego?" - powiedział xxx z Warszawy 2. loda z połykiem, najlepiej na każdej przerwie międzylekcyjnej 3. jędrne pośladki "ale nie takie jabłko, tylko gruszkę" 4. cycki, jędrne, nawet małe, oby nie zwisające 100% tłuszcz 5. prawa jazdy, co by go kto miał odwozić po imprezach 6. ciasnej, zawsze mokrej 7. seksu codziennie 8. samochodu z rozkładanymi siedzeniami.
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 06.03.2014 09:10
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2014 22:47
nuda, byl juz ten artykul, nic nowego nie wymyslicie ?
odpowiedz
nik (Ocena: 5) 04.03.2014 18:21
Mam te wszystkie cechy, a jestem sama :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie