Jak nie zakochiwać się w niewłaściwych facetach?

Większość kobiet ma problem ze znalezieniem Pana Właściwego. To jednak nie oznacza, że ktoś taki nie istnieje.
Jak nie zakochiwać się w niewłaściwych facetach?
26.02.2014

Każdy twój związek lub nawet mniej zobowiązująca relacja z mężczyzną kończą się złamanym sercem? Musisz wiedzieć, że większość kobiet ma problem ze znalezieniem Pana Właściwego. To jednak nie oznacza, że ktoś taki nie istnieje. On na pewno tam gdzieś jest i czeka, aż pojawisz się w jego życiu.

Oto kilka wskazówek, które sprawią, że przestaniesz wciąż zakochiwać się w niewłaściwych facetach i tym samym zwiększysz swoje szanse na znalezienie Tego Jedynego.

1. Zdefiniuj słowo `niewłaściwy`

Dlaczego swoich facetów z przeszłości określasz jako `niewłaściwych`? Czy byli dla ciebie niemili i źle cię traktowali, czy może powodem rozstania było to, że się ze sobą nie dogadywaliście? Kluczem do zrozumienia własnych doświadczeń i wyciągnięcia wniosków jest po prostu długa refleksja. Dlatego usiądź i odpowiedz sobie wyczerpująco na pytanie - `co poszło nie tak?` Dzięki temu unikniesz w przyszłości tych samych błędów.

 

Jak przestać umawiać się z niewłaściwymi facetami?

5. Jego przyjaciele

Zobacz, jakich ma przyjaciół. Jeśli jego znajomi to banda nieodpowiedzialnych, nieinteresujących `chuliganów`, zastanów się dobrze nad swoją relacją z facetem. Dlaczego? Jego przyjaciele nie są faktycznie jego rodziną. On trzyma się z nimi z własnej woli. 

Jak przestać umawiać się z niewłaściwymi facetami?

6. Wyższe wymagania

Nie chodzi o to, żebyś miała nie wiadomo jak wysokie wymagania i odrzucała każdego faceta, który cię podrywa. Myślimy raczej o tym, że powinnaś znać swoją wartość i zawsze brać od życia to, na co zasługujesz. Jesteś piękna i warta prawdziwej miłości. Nigdy o tym nie zapominaj. 

Jak przestać umawiać się z niewłaściwymi facetami?

2. Zrób to inaczej

Jeśli chcesz uzyskać od życia coś, czego nigdy nie miałaś, musisz zachowywać się tak jak nigdy przedtem. Dlatego zmień siebie, swoje podejście do mężczyzn, przewartościuj swoją listę priorytetów i zastanów się co tak naprawdę ma dla ciebie największą wartość. Zacznij chodzić w inne miejsca i poznawać nowych facetów. 

Jak przestać umawiać się z niewłaściwymi facetami?

3. Znajdź wady

Kiedy pierwszy raz poznajesz faceta, skupiasz się głównie na jego zaletach. Oczywiście, dostrzegasz także pewne skazy, ale nie przywiązujesz do nich wagi, ponieważ starasz się być optymistką. Nie chodzi o to, że masz szukać w mężczyźnie tego co najgorsze, przecież nikt nie jest idealny, ale staraj się spojrzeć na niego realistycznie zamiast widzieć to, co chcesz zobaczyć. 

Jak przestać umawiać się z niewłaściwymi facetami?

4. Opinia z zewnątrz

Jeśli nie jesteś pewna mężczyzny lub po prostu zależy ci na obiektywnej ocenie, przedstaw go przyjaciółce, której ufasz i dokładnie obserwuj jej reakcję. Zapytaj później także, co o nim sądzi. Jeśli poda całą listę powodów, dla których powinnaś go zostawić, cóż, może warto jej posłuchać? 

Jak przestać umawiać się z niewłaściwymi facetami?

7. Znajdź szczęście w byciu singielką

Naucz się także być sama, nie szukaj szczęścia na siłę. Czasami pakujemy się w ramiona niewłaściwych mężczyzn, bo boimy się samotności. Jeśli jednak będziesz potrafiła być sama i cieszyć się z tego, twoja decyzja o rozpoczęciu związku będzie bardziej przemyślana i prawdziwa. 

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2015 00:52
U mnie rozstanie nastąpiło po 1,5 roku. Wtedy dopiero uświadomiłam sobie jak ważną on był dla mnie osobą. Nic nie jadłam, nie spałam, w myślach ciągle on. I koniec koców znowu jest ze mną. W moim przypadku zadziałał urok miłosny ze strony urok-milosny.pl , czekałam 8 tygodni, ale to już nieważne, wazne że znowu jest ze mną.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 19:30
Polecam produkty z intymniej.pl. Gwarancja skuteczności! :)
odpowiedz
Kasiaaa (Ocena: 5) 03.03.2014 19:44
Biedne my Kobiety... napatrzymy się na te zdjęcia idealnych facetów a na ulicach chodnikowe zmory
zobacz odpowiedzi (2)
THEWICKLYPALACE (Ocena: 5) 28.02.2014 15:34
ZDJECIA ISTNIE MASOŃSKIE :O KONIEC JEST BLISKO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2014 10:06
Zmarnowałam rok na "związek" z niewłaściwym facetem ...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo