7 znaków, że chcesz się już zaręczyć

Oto niepodważalne sygnały, że jesteś gotowa na kolejny krok!
7 znaków, że chcesz się już zaręczyć
28.01.2014

Zaręczyny to jeden z tych wyjątkowych momentów, na które czeka się całe życie. Niektórzy twierdzą nawet, że oświadczyny są ważniejsze od ślubu – bo bardziej intymne i romantyczne, spędzone tylko we dwoje.

Jeśli ten szczególny dzień masz jeszcze przed sobą, dzisiejszy artykuł powinien przypaść Ci do gustu. Dowiesz się z niego, czy w głębi serca jesteś już gotowa na przyjęcie pierścionka zaręczynowego od swojego partnera. Kto wie, może ta chwila jest tuż, tuż!

zaręczyny

Sygnał 4: Zwierzasz się mu

Dostajesz w pracy awans i pierwsze, co robisz, to wykonujesz telefon do swojego chłopaka? Czytasz w Sieci zabawny artykuł i już wiesz, że niektóre fragmenty zacytujesz przy kolacji ukochanemu?

Taka chęć dzielenia się zarówno ważnymi, jak i mniej istotnymi momentami ze swojego życia to najlepszy dowód na to, że nie miałabyś nic przeciwko temu, żeby wreszcie się zaręczyć.

zaręczyny

Sygnał 1: Planujesz waszą wspólną przyszłość

Małżeństwo nie kończy się w dniu ślubu. Kiedy muzyka weselna cichnie, a goście rozchodzą się do domów, świeżo upieczeni małżonkowie są zdani już tylko na siebie. Niestety, niektórzy o tym zapominają, przejmując się bardziej ślubem, niż małżeństwem.

Jeżeli zdajesz sobie z tego sprawę i w swoich planach na przyszłość uwzględniasz obecnego partnera (a w dodatku perspektywa wspólnego życia i wspólnych problemów nie przeraża cię), z całą pewnością jesteś gotowa, by się z nim zaręczyć.

zaręczyny

Sygnał 2: Nie masz już ochoty chodzić na randki

W życiu każdej kobiety jest taki czas, że randkuje na potęgę. Niektóre przedstawicielki płci pięknej prowadzą nawet specjalny zeszyt, w którym zapisują, czy spotkanie z danym facetem było udane i czy warto kontynuować z nim dalszą znajomość.

Ty masz już to dawno za sobą i – co najważniejsze – w ogóle nie tęsknisz za randkowaniem, bo jesteś szczęśliwa w obecnym związku? W takim razie najprawdopodobniej jesteś gotowa na zaręczyny.

zaręczyny

Sygnał 3: Twoja rodzina go akceptuje

Na pewno masz za sobą związki z facetami, którzy nie przypadli do gustu twojej rodzinie i przyjaciołom. Być może część z nich otrzymała nawet od twoich bliskich dożywotni zakaz pokazywania się w waszym domu.

Natomiast jeżeli obecny partner cieszy się akceptacją twojej rodziny, jest regularnie zapraszany na obiady i znajduje z twoimi bliskimi wspólny język, twoja podświadomość na pewno podpowiada ci, że to może być ten jedyny, z którym warto się zaręczyć!

zaręczyny

Sygnał 5: Potraficie radzić sobie ze swoimi problemami

Związek to nie tylko chwile szczęścia i radości. Czasami zdarzają się kłótnie i nieporozumienia, a nawet ciche dni. Jeśli jednak z takich trudnych momentów udaje wam się wyjść obronną ręką, potraficie oboje pójść na kompromisy i w razie potrzeby jako pierwsi przeprosić swoją drugą połówkę, to najlepszy dowód na to, że wasza relacja oparta jest nie tylko na wzajemnej miłości, ale również na szacunku.

Z całą pewnością moglibyście się już zaręczyć, ponieważ jesteście do takiej decyzji wystarczająco dojrzali emocjonalnie.

zaręczyny

Sygnał 6: Wyszalałaś się już

Czas szalonych imprez do białego rana masz już za sobą i obecnie więcej przyjemności sprawia ci siedzenie w domu z ukochanym? W takim razie z całą pewnością wyszalałaś się już na tyle, by prowadzić stateczne życie w domowym zaciszu. Przyznaj, że zaręczyny chodzą ci już po głowie!

Sygnał 7: Masz pewność, że to Ten Jedyny

Przekonanie, że twój ukochany jest facetem na całe życie, może nawiedzić się już na pierwszej randce lub dopiero po kilku latach związku. Kiedy to się stanie – w głębi duszy będziesz wiedziała, że to właśnie z tym mężczyzną chciałabyś się zaręczyć, wziąć ślub i się zestarzeć. Twoje serce cię nie okłamie!

Polecane wideo

Komentarze (74)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 21:49
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.
odpowiedz
zdesperowana (Ocena: 5) 04.02.2014 13:40
Mam pewien dylemat, o tuż mój chłopak kupił pierścionek zaręczynowy 1,5 roku temu i nadal mi go nie dał... nie jestem typem dziewczyny która naciska na ślub czy jakiekolwiek zobowiązania... tylko zastanawia mnie czemu jeszcze się nie oświadczył? Może się wacha... a może po takim czasie nie powinnam za niego wychodzić? Może któryś z Panów pomoże rozwikłać mi tą zagadkę? Problem w tym, że mimo iż dobrze mi w tym związku to czuję się teraz beznadziejnie i nie wiem co dalej z tym zrobić. Wyjaśnię jeszcze tylko, że on wie, że ja wiem o istnieniu pierścionka. Nie kocha mnie???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2014 08:26
Ja też nie rozumiem po co wkładać Bóg wie ile pieniędzy w pierścionek zaręczynowy, nawet jeśli ktoś rzeczywiście miałby tyle pieniędzy "na zbyciu". Również bałabym się nosić tak drogiego pierścionka, bo jakby mi się niechcący zsunął z palca na ulicy albo gdzieś bym go posiała to chyba bym się zastrzeliła na miejscu... 500 zł jak najbardziej starczy, resztę pieniędzy można wsadzić do słoja z napisem "Na wesele" :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2014 00:06
Gdyby moj przyniosl mi pierscionek za 5tys kazalabym mu chyba wymienic ;D Balabym sie w takim chodzic a aiem ze zareczynowy chce nosic codziennie, tak jak do tej pory bizuterie od niego. Kazdy pierscionek nosze codziennie. Wiec nigdy w zyciu bym w czyms tak drogim nie wyszla. 500zl to taki maxymalny max.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2014 21:37
Mi się oświadczył po 4 latach bycia razem i minęły dwa lata juz i za kilka miesiecy ślub :) wszystko z jego inicjatywy :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie