Ile trzeba pocałować żab, żeby znaleźć księcia?

Ilu mężczyzn musi pocałować kobieta, zanim znajdzie swojego wybranka?
Ile trzeba pocałować żab, żeby znaleźć księcia?
11.01.2014

Znalezienie królewicza z bajki wymaga czasu, cierpliwości oraz sporych wydatków (na kosmetyki, fryzjerów, ciuchy, etc.). W międzyczasie przynajmniej jeden raz trzeba pocierpieć z powodu złamanego serca oraz obdarzyć pocałunkami kolejne osoby - nie zawsze takie, które na to zasługują.

Dzięki brytyjskim naukowcom, którzy przeprowadzili badanie na ten temat i opublikowali wyniki eksperymentu na łamach „Daily Mail” wiemy, ilu facetów w swoim życiu trzeba pocałować, zanim odnajdziemy swoją drugą połówkę.

Badanie zostało przeprowadzone na grupie 2000 osób na zlecenie portalu randkowego eHarmony.

pocałunek

Żeby odnaleźć drogę do szczęścia, w międzyczasie muszą zaliczyć osiem randek, w tym trzy randki w ciemno oraz trzy razy poznać kogoś `wyjątkowego` przez Internet. Sześć razy będą w związku, który przetrwa dłużej niż rok. Kobiety zwiążą się pięciokrotnie zanim znajdą długoterminowego partnera.

Poszukiwanie idealnego partnera jest w zasadzie podobne dla obu płci. Jedynymi różnicami są ilość partnerów seksualnych oraz wiara w moc uczuć. 94 proc. kobiet uważa, że istnieje tzw. prawdziwa miłość. Podobne przekonanie deklaruje już tylko 88 proc. mężczyzn.

Co sądzicie o tych statystykach?

KLK

pocałunek

Jeżeli chodzi o płeć męską, to faceci zostają wystawieni do wiatru przez kobiety dwukrotnie zanim znajdą sobie odpowiednią partnerkę. W przeciwieństwie do nas, zaliczają więcej seksualnych podbojów. Wychodzi na to, że każdy z nich średnio sześć razy miał dziewczynę "tylko na jedną noc”.

Młodzi mężczyźni stali się odważniejsi niż uczestnicy badań sprzed dziesięciu lat. Współcześni panowie deklarują, że już w wieku 22 lat są gotowi, by stworzyć długoterminowy związek z kobietą, a w wieku 25 lat uważają, że mogą zamieszkać z jedną partnerką, z którą będą być może do końca życia.

pocałunek

Prawda jest taka, że przeciętna przedstawicielka płci pięknej musi chociaż jeden raz cierpieć z powodu zawodu miłosnego i pocałować 15 mężczyzn, zanim znajdzie wybranka serca.

Przed zaręczynami i wymarzonym ślubem, przeżyje cztery koszmarne randki, a także jeden raz ktoś zwyczajnie ją wystawi do wiatru - co dla nas jest szczególnie bolesne i upokarzające. Ale to nie wszystko. Przeciętne kobiety zakochują się (na zabój) dwa razy i czterokrotnie lądują w łóżku z przypadkowym facetem. Po tych wydarzeniach zazwyczaj trwają już przy jednym partnerze do końca życia.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Domi (Ocena: 5) 16.01.2014 22:15
jeśli chodzi o te wszystkie ich zależności i wyliczenia w tym artykule, to tak odnosząc się do nich muszę uznać ze jestem niestandardowa ;] miałam jednego kolesia, ktorego przez dluzszy czas traktowalam poważnie. obecnie jestem z 2. od ponad roku a od 9 mies mieszkamy razem i jest dobrze, po pewnym czasie stwierdziłam, że ten poprzedni nie był aż tak na poważnie jak mi się wydawało a ten obecny może być "tym jedynym" i czuje zupelnie co innego, wydaje mi sie ze troszkę przejrzalam na oczy i odkryłam prawdziwe uczucie :) a tak apropo tej gotowości facetów do zamieszkania razem i zaangazowania sie w zwiazek na dluzsza mete to moj facet ma 22 lata a ja 20 i jakos inaczej wyszlo ;)
odpowiedz
przyjacielonline (Ocena: 5) 14.01.2014 20:05
www.przyjacielonline.pl.tl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2014 11:00
raz zakochałam się na zabój, nie wyszło, gostek złamał mi serce. To było daaawno temu, ale od tamtej pory nie jestem zdolna do miłości. Jestem w związku długoletnim, ale to nie jest wielka miłość i nigdy nie była.
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2014 07:01
kobiety na dłużej niż rok zwiążą się pięciokrotnie, a zakochają dwa razy?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie