7 faktów o miłości, które powinna znać każda kobieta!

Miłość nie znosi nudy i rutyny! Oto zaskakujące odkrycia, które pozwolą Ci jeszcze bardziej zbliżyć się do swojego partnera.
7 faktów o miłości, które powinna znać każda kobieta!
02.01.2014

W związkowych trendach lepiej zawsze być na bieżąco! Czujność i ciągłe zabieganie o względy partnera to podstawa udanego związku. Jeżeli zawsze będziesz trzymała rękę na pulsie, szybko uda Ci się zauważyć, że w Twoim związku zaczyna się źle dziać. W odpowiedniej chwili podejmiesz również właściwe działania, aby uratować swoją miłość. Szybciej zyskasz również pewność, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

1. Spędzanie czasu osobno wzmacnia więź

Wspólne chwile spędzane razem z ukochanym to oczywiście bardzo ważna kwestia, jednak czasem warto spędzić trochę czasu osobno. Możesz na przykład iść z koleżankami na zakupy lub poszaleć z nimi na imprezie. Pamiętaj, że gdy robisz sobie wolne od partnera, zbierasz nowe doświadczenia i pomysły, którymi potem możesz się z nim podzielić. To również świetny sposób na to, aby trochę się za sobą stęsknić. Po takiej rozłące, na pewno nie będziesz mogła doczekać się ponownego spotkania.

2. Jeśli on zdradzał swoje byłe dziewczyny, pewnie i ciebie zdradzi

Przyczyny zdrady mężczyzny zwykle upatruje się w tym, że nie był on do końca zadowolony z relacji, która łączyła go z partnerką. Jednak nie zawsze tak jest. Niektórzy faceci mają po prostu zakodowaną w sobie skłonność do skoków w bok. Jeżeli więc twój mężczyzna zdradzał kiedyś swoją eks, nie łudź się, że dla ciebie zmieni swoje dawne zwyczaje. Jak ostrzegają seksuolodzy, taka metamorfoza jest mało prawdopodobna.

miłość

3. Facet lubi myśleć, że wciąż potrzebujesz jego pomocy

Nawet jeśli jesteś bardzo wyemancypowaną i niezależną kobietą, nie okazuj tego do końca swojemu facetowi. Mężczyźni uwielbiają myśleć, że są potrzebni swojej partnerce, że bez nich nie poradziłaby ona sobie w wielu życiowych sytuacjach. Dzięki udzielaniu tobie pomocy, mężczyzna buduje swoją samoocenę i poczucie męskości. Ma świadomość, że znajduje uznanie w oczach ukochanej.

4. Jeżeli mężczyzna mówi, że nie jest gotowy na związek, zaakceptuj to!

Faceci nie znoszą rozczarowywać kobiet. Jeżeli więc mężczyzna ma dość odwagi, żeby przyznać się, że nie jest jeszcze gotowy na bliższą znajomość, mówi zupełnie poważnie i warto uwierzyć w jego słowa. Powody jego decyzji mogą być bardzo różne. Być może boi się zaangażowania, chce się spotykać z innymi kobietami lub też po prostu nie uważa cię za idealną kandydatkę na jego dziewczynę. Nieważne jednak są jego tłumaczenia. Po prostu on nie chce być twoim partnerem. I raczej nie zmieni zdania, nawet gdy bliżej cię pozna.

 

miłość

5. Seks z upływem czasu naprawdę może być lepszy

Jeszcze do niedawna powszechne było przekonanie, że stały i wieloletni związek oznacza pożegnanie z udanym życiem erotycznym. Warto jednak obalić ten mit. Najnowsze badania pokazują, że młodzi małżonkowie czerpią więcej satysfakcji z seksu niż ich rówieśnicy, którzy trwają z krótkotrwałych, przelotnych związkach. Kiedy hormony przestają buzować, seks staje się bardziej czuły, ciekawszy i co najważniejsze... dłuższy. Co więcej, wreszcie doceniona zostaje gra wstępna, na którą na początku znajomości zupełnie nie było czasu.

para

6. To ty musisz zacząć poważną rozmowę o związku

Przedstawicielki płci pięknej uwielbiają godzinami rozmyślać o relacji, która łączy je z partnerem. Mężczyźni z kolei zupełnie nie mają w swoim zwyczaju ciągłego rozmyślania o związku. Dopóki nie dzieje się naprawdę nic złego, nie lubią zajmować się takimi rzeczami. Jeżeli więc pragniesz poważnie porozmawiać z partnerem o waszym związku, to ty powinnaś przejąć inicjatywę. Pamiętaj jednak, aby zadając ważne pytania, nie rzucaj się na faceta znienacka i nie obarczaj go od razu całą winą. Lepiej zacznij od czegoś pozytywnego, potem przedstaw problem, a dyskusję zakończ również jakimś miłym gestem.

7. Jeżeli nie jesteś pewna swoich uczuć do partnera, nie będziesz żałowała zerwania

Kobiety często tkwią w związku, mimo że zdają sobie podświadomie sprawę z tego, że nie ma on przyszłości. Dziewczynom bardzo trudno jest się zdecydować na rozstanie, nawet jeżeli w związku nie za bardzo się układa. Na zerwanie decydują się dopiero po długich próbach naprawienia relacji z ukochanym i bardzo długich przemyśleniach. Kobiety boją się po prostu, że będą żałować swojej decyzji. Nie warto jednak odwlekać takie kroku w nieskończoność. Jak pokazują najnowsze badania, ludzie po rozstaniu wcale nie są tak przybici, jak spodziewali się być.

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 20:15
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2014 21:53
im leprzy związek leprzy seks
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2014 21:53
aha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2014 14:23
zgadzam się że im dłuższy związek, tym seks lepszy ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2014 01:59
To ty musisz zacząć poważną rozmowę o związku, tu sie nie zgadzam :) Ja czułam, że nie wiemy na czym stoimy do końca, szczegolnie że on jeszcze nie pozbierał sie w stu procentach po poprzednim związku i cierpliwie czekałam :) Było warto, bo zapytał, zgodziłam się i jesteśmy przeszczesliwi :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo