Jak go rzucić? Metoda nr 2 - na słodką idiotkę

Bycie miłą i czarującą dziewczyną jest w cenie, ale tzw. słodkie idiotki nie mają racji bytu. Dlatego metoda pozbycia się chłopaka w ten sposób jest bardzo skuteczna…
Jak go rzucić? Metoda nr 2 - na słodką idiotkę
16.06.2008

To nie takie trudne wcielić się w rolę irytującej i słodkiej jak lukier dziewczynki. Na początek nadaj sobie pseudonim, np. "Stokrotka" i mów o sobie w trzeciej osobie, używając przy tym zdrobnień (np."Stokrotce chce się pićku"). Potem nadaj podobny pseudonim jemu, np. "Pimpuś" i twórz bardziej skomplikowane konstrukcje zdaniowe (np. "Stokrotka kocha Pimpusia i ma ochotkę na małe przytulanki"). Oczywiście zwracaj się do niego w ten sposób przy jego kolegach i opowiadaj im, jaki z niego „słodki misiaczek”.

Godzinami rozmawiaj przez jego telefon ze swoimi koleżankami, streszczając im szczegółowo wasze życie erotyczne, kładąc nacisk na defekty jego sylwetki i podkreślając, że to „taki uroczy brzydal i ma takiego maciupeńkiego peniska”.

Jeśli gdzieś razem wyjdziecie, popłacz się, gdy zauważysz, że twoja szminka nie pasuje do jego koszuli. Podczas wakacyjnego wyjazdu rozpaczaj, że zapomniałaś ulubionego lakieru do paznokci i odmów wychodzenia z hotelowego pokoju, dopóki ktoś ci go nie przyśle. Oczywiście cały czas płacz.

Załamany i zawstydzony facet na pewno szybko się oddali. Być może nawet wróci do kraju wcześniejszym samolotem. Ale przecież właśnie o to ci chodziło! :) W kurorcie na pewno będzie cała masa pocieszycieli :).

Polecane wideo

Komentarze (58)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 13:13
Fajne zdjęcie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2009 16:50
plakanie na zawolanie to naprawde nie az taka trudna sztuka...;)) i nawet nie trzeba szkoly aktorskiej..;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 18:13
[quote="nieska65"]ta poza tym kto umie plakac na zawolanie?[/quote] a no własnie hehehehe:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2009 14:31
Dokł@dnie [email protected] [email protected] mówi YO_LADY:) Alutka_xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2009 18:18
ta poza tym kto umie plakac na zawolanie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie